Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
4:0
Polonia Nysa
GLKS Włókniarz Kietrz
1:6
KS Krapkowice
LZS Rusocin
0:3
MKS Gogolin
Piomar Tarnów-Przywory
0:1
Sokół Niemodlin
Naprzód Niezdrowice
1:2
GKS Grodków
SV Darmstadt
3:2
LZS Walce
LZS Lisięcice
3:1
GKS Głuchołazy
LZS Racławiczki
3:0
LZS Leśnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
2:3
LZS Rusocin
LZS Leśnica
2:6
GLKS Włókniarz Kietrz
MKS Gogolin
9:2
Sokół Niemodlin
LZS Walce
4:2
LZS Racławiczki
Naprzód Niezdrowice
0:0
LZS Starowice
Polonia Nysa
3:2
SV Darmstadt
GKS Grodków
4:1
Piomar Tarnów-Przywory
KS Krapkowice
4:1
LZS Lisięcice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
4:2
GKS Grodków
GLKS Włókniarz Kietrz
0:0
LZS Walce
LZS Rusocin
1:7
KS Krapkowice
Piomar Tarnów-Przywory
0:7
MKS Gogolin
Sokół Niemodlin
3:1
GKS Głuchołazy
SV Darmstadt
2:6
Naprzód Niezdrowice
LZS Lisięcice
6:2
LZS Leśnica
LZS Racławiczki
3:5
Polonia Nysa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Leśnica
3:2
LZS Rusocin
LZS Starowice
9:0
SV Darmstadt
GLKS Włókniarz Kietrz
3:2
Polonia Nysa
LZS Walce
0:3
LZS Lisięcice
Piomar Tarnów-Przywory
6:0
GKS Głuchołazy
Naprzód Niezdrowice
3:1
LZS Racławiczki
GKS Grodków
1:2
MKS Gogolin
KS Krapkowice
0:0
Sokół Niemodlin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rusocin
4:1
LZS Walce
MKS Gogolin
11:0
GKS Głuchołazy
GLKS Włókniarz Kietrz
1:3
Naprzód Niezdrowice
Piomar Tarnów-Przywory
2:6
KS Krapkowice
Sokół Niemodlin
6:2
LZS Leśnica
SV Darmstadt
0:4
GKS Grodków
LZS Racławiczki
1:10
LZS Starowice
LZS Lisięcice
2:3
Polonia Nysa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Leśnica
2:3
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Starowice
2:1
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Walce
1:1
Sokół Niemodlin
Naprzód Niezdrowice
5:1
LZS Lisięcice
SV Darmstadt
2:3
LZS Racławiczki
Polonia Nysa
1:0
LZS Rusocin
GKS Grodków
6:0
GKS Głuchołazy
KS Krapkowice
1:1
MKS Gogolin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
3:1
LZS Lisięcice
MKS Gogolin
5:1
LZS Leśnica
Piomar Tarnów-Przywory
0:2
LZS Walce
Polonia Nysa
2:2
Sokół Niemodlin
LZS Racławiczki
1:5
GKS Grodków
KS Krapkowice
3:0*
GKS Głuchołazy
LZS Rusocin
1:4
Naprzód Niezdrowice
GLKS Włókniarz Kietrz
1:1
SV Darmstadt
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Niezdrowice
3:2
Sokół Niemodlin
LZS Leśnica
2:3
GKS Głuchołazy
LZS Rusocin
2:4
LZS Starowice
LZS Walce
0:3
MKS Gogolin
SV Darmstadt
0:2
LZS Lisięcice
Polonia Nysa
3:0
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Racławiczki
2:0
GLKS Włókniarz Kietrz
GKS Grodków
4:1
KS Krapkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
3:2
Polonia Nysa
GLKS Włókniarz Kietrz
2:2
GKS Grodków
LZS Walce
6:0
GKS Głuchołazy
Piomar Tarnów-Przywory
4:1
Naprzód Niezdrowice
Sokół Niemodlin
2:1
LZS Starowice
KS Krapkowice
5:0
LZS Leśnica
LZS Rusocin
3:2
SV Darmstadt
LZS Lisięcice
5:4
LZS Racławiczki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Walce
1:4
KS Krapkowice
Piomar Tarnów-Przywory
1:2
LZS Starowice
Naprzód Niezdrowice
5:2
MKS Gogolin
SV Darmstadt
0:5
Sokół Niemodlin
Polonia Nysa
2:2
GKS Głuchołazy
LZS Racławiczki
7:1
LZS Rusocin
GKS Grodków
5:0
LZS Leśnica
LZS Lisięcice
4:2
GLKS Włókniarz Kietrz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Leśnica
3:4
LZS Walce
LZS Starowice
1:0
MKS Gogolin
LZS Rusocin
0:3
GLKS Włókniarz Kietrz
Piomar Tarnów-Przywory
8:2
SV Darmstadt
Naprzód Niezdrowice
4:1
GKS Głuchołazy
Sokół Niemodlin
4:5
LZS Racławiczki
KS Krapkowice
0:0
Polonia Nysa
LZS Lisięcice
0:10
GKS Grodków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
4:0
GKS Głuchołazy
GLKS Włókniarz Kietrz
0:2
Sokół Niemodlin
LZS Walce
1:3
GKS Grodków
Naprzód Niezdrowice
1:2
KS Krapkowice
SV Darmstadt
2:3
MKS Gogolin
Polonia Nysa
8:2
LZS Leśnica
LZS Racławiczki
1:3
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Lisięcice
2:0
LZS Rusocin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Leśnica
3:2
Naprzód Niezdrowice
GKS Głuchołazy
3:2
SV Darmstadt
LZS Starowice
1:2
KS Krapkowice
MKS Gogolin
7:2
LZS Racławiczki
LZS Rusocin
1:6
GKS Grodków
LZS Walce
0:4
Polonia Nysa
Piomar Tarnów-Przywory
3:1
GLKS Włókniarz Kietrz
Sokół Niemodlin
2:1
LZS Lisięcice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
5:0
LZS Leśnica
GLKS Włókniarz Kietrz
0:4
MKS Gogolin
Naprzód Niezdrowice
2:2
LZS Walce
SV Darmstadt
1:3
KS Krapkowice
LZS Racławiczki
1:4
GKS Głuchołazy
GKS Grodków
3:1
Polonia Nysa
LZS Lisięcice
2:3
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Rusocin
1:2
Sokół Niemodlin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Leśnica
3:2
SV Darmstadt
MKS Gogolin
5:1
LZS Lisięcice
GLKS Włókniarz Kietrz
1:0
GKS Głuchołazy
LZS Walce
0:1
LZS Starowice
Piomar Tarnów-Przywory
8:2
LZS Rusocin
Sokół Niemodlin
0:2
GKS Grodków
Polonia Nysa
1:3
Naprzód Niezdrowice
KS Krapkowice
5:2
LZS Racławiczki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
8:2
LZS Lisięcice
LZS Leśnica
1:5
LZS Racławiczki
MKS Gogolin
4:1
LZS Rusocin
LZS Walce
7:1
SV Darmstadt
Sokół Niemodlin
4:2
Piomar Tarnów-Przywory
Polonia Nysa
2:4
LZS Starowice
GKS Grodków
1:2
Naprzód Niezdrowice
KS Krapkowice
3:0
GLKS Włókniarz Kietrz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
4:1
LZS Rusocin
LZS Starowice
1:0
Naprzód Niezdrowice
GLKS Włókniarz Kietrz
5:2
LZS Leśnica
Piomar Tarnów-Przywory
7:2
GKS Grodków
Sokół Niemodlin
3:2
MKS Gogolin
SV Darmstadt
2:0
Polonia Nysa
LZS Racławiczki
1:1
LZS Walce
LZS Lisięcice
2:2
KS Krapkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Leśnica
1:6
LZS Lisięcice
LZS Walce
1:2
GLKS Włókniarz Kietrz
Naprzód Niezdrowice
3:0
SV Darmstadt
Sokół Niemodlin
1:5
GKS Głuchołazy
Polonia Nysa
1:4
LZS Racławiczki
GKS Grodków
0:2
LZS Starowice
KS Krapkowice
6:1
LZS Rusocin
MKS Gogolin
3:0
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
1:2
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Starowice
4:0
SV Darmstadt
MKS Gogolin
3:1
GKS Grodków
LZS Rusocin
2:1
LZS Leśnica
Naprzód Niezdrowice
1:0
LZS Racławiczki
Polonia Nysa
0:3*
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Lisięcice
0:3
LZS Walce
Sokół Niemodlin
2:3
KS Krapkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
0:1
MKS Gogolin
GLKS Włókniarz Kietrz
0:0
Naprzód Niezdrowice
LZS Walce
3:1
LZS Rusocin
Sokół Niemodlin
3:1
LZS Leśnica
Polonia Nysa
1:3
LZS Lisięcice
LZS Racławiczki
0:2
LZS Starowice
GKS Grodków
6:1
SV Darmstadt
KS Krapkowice
0:3
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
1:2
GKS Grodków
LZS Starowice
3:1
GLKS Włókniarz Kietrz
MKS Gogolin
3:1
KS Krapkowice
LZS Rusocin
0:9
Polonia Nysa
Piomar Tarnów-Przywory
6:1
LZS Leśnica
Sokół Niemodlin
3:2
LZS Walce
LZS Racławiczki
4:1
SV Darmstadt
LZS Lisięcice
2:5
Naprzód Niezdrowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Leśnica
0:3
MKS Gogolin
LZS Walce
0:4
Piomar Tarnów-Przywory
Naprzód Niezdrowice
7:1
LZS Rusocin
Sokół Niemodlin
0:2
Polonia Nysa
SV Darmstadt
0:7
GLKS Włókniarz Kietrz
GKS Grodków
2:0
LZS Racławiczki
LZS Lisięcice
2:1
LZS Starowice
GKS Głuchołazy
0:2
KS Krapkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
3:1
LZS Leśnica
LZS Starowice
6:1
LZS Rusocin
MKS Gogolin
3:0
LZS Walce
GLKS Włókniarz Kietrz
6:0
LZS Racławiczki
Piomar Tarnów-Przywory
3:2
Polonia Nysa
Sokół Niemodlin
2:2
Naprzód Niezdrowice
KS Krapkowice
2:1
GKS Grodków
LZS Lisięcice
2:3
SV Darmstadt
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
0:3
LZS Walce
Naprzód Niezdrowice
0:1
Piomar Tarnów-Przywory
SV Darmstadt
4:3
LZS Rusocin
Polonia Nysa
0:1
MKS Gogolin
GKS Grodków
1:0
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Leśnica
0:4
KS Krapkowice
LZS Racławiczki
6:1
LZS Lisięcice
LZS Starowice
5:1
Sokół Niemodlin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Leśnica
2:2
GKS Grodków
GKS Głuchołazy
0:5
Polonia Nysa
LZS Starowice
3:0
Piomar Tarnów-Przywory
GLKS Włókniarz Kietrz
2:1
LZS Lisięcice
LZS Rusocin
4:3
LZS Racławiczki
Sokół Niemodlin
5:2
SV Darmstadt
KS Krapkowice
3:3
LZS Walce
MKS Gogolin
2:2
Naprzód Niezdrowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
1:0
Naprzód Niezdrowice
MKS Gogolin
0:2
LZS Starowice
GLKS Włókniarz Kietrz
5:2
LZS Rusocin
LZS Walce
2:1
LZS Leśnica
SV Darmstadt
2:3
Piomar Tarnów-Przywory
GKS Grodków
12:0
LZS Lisięcice
Polonia Nysa
0:0
KS Krapkowice
LZS Racławiczki
4:1
Sokół Niemodlin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Leśnica
0:7
Polonia Nysa
GKS Głuchołazy
1:3
LZS Starowice
MKS Gogolin
4:0
SV Darmstadt
LZS Rusocin
4:3
LZS Lisięcice
Piomar Tarnów-Przywory
2:0
LZS Racławiczki
Sokół Niemodlin
2:2
GLKS Włókniarz Kietrz
GKS Grodków
2:0
LZS Walce
KS Krapkowice
3:1
Naprzód Niezdrowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
12:2
SV Darmstadt
GLKS Włókniarz Kietrz
6:0
Piomar Tarnów-Przywory
Naprzód Niezdrowice
7:1
LZS Leśnica
Polonia Nysa
2:0
LZS Walce
LZS Racławiczki
1:2
MKS Gogolin
GKS Grodków
7:1
LZS Rusocin
LZS Lisięcice
5:5
Sokół Niemodlin
KS Krapkowice
1:3
LZS Starowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
3:6
LZS Racławiczki
LZS Starowice
3:0*
LZS Leśnica
MKS Gogolin
1:0
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Walce
0:3
Naprzód Niezdrowice
Piomar Tarnów-Przywory
6:1
LZS Lisięcice
Sokół Niemodlin
3:1
LZS Rusocin
Polonia Nysa
4:2
GKS Grodków
KS Krapkowice
3:0*
SV Darmstadt
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
0:7
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Rusocin
4:6
Piomar Tarnów-Przywory
LZS Walce
2:7
LZS Starowice
Naprzód Niezdrowice
1:4
Polonia Nysa
SV Darmstadt
13:2
LZS Leśnica
LZS Racławiczki
0:5
KS Krapkowice
GKS Grodków
6:3
Sokół Niemodlin
LZS Lisięcice
2:9
MKS Gogolin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?