Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Żywocice
5:1
KGKS Krasna Góra
Polonia Pogórze
0:3
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Inter Mechnica
0:3*
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LZS Lubrza
0:2
Czarni Korfantów
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:1
LZS Dytmarów
Metalowiec Łambinowice
2:2
LZS Polonia Biała
LZS Ścinawa Nyska
1:4
LKS Bodzanow
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kórnica - Nowy Dwór
2:2
LZS Żywocice
LZS Polonia Biała
3:2
LZS Lubrza
Czarni Korfantów
6:1
Polonia Pogórze
LKS Bodzanow
4:1
KGKS Krasna Góra
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
1:5
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Dytmarów
2:1
Metalowiec Łambinowice
LZS Ścinawa Nyska
10:0
Inter Mechnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LUKS Mańkowice-Piątkowice
1:1
LZS Ścinawa Nyska
KGKS Krasna Góra
3:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LZS Żywocice
4:4
Czarni Korfantów
LZS Lubrza
0:0
LZS Dytmarów
Metalowiec Łambinowice
3:0
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Polonia Pogórze
1:3
LZS Polonia Biała
Inter Mechnica
1:3
LKS Bodzanow
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
4:3
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LZS Polonia Biała
0:0
LZS Żywocice
LZS Dytmarów
4:3
Polonia Pogórze
Czarni Korfantów
4:1
KGKS Krasna Góra
Inter Mechnica
2:3
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
3:0
LZS Lubrza
LZS Ścinawa Nyska
1:0
Metalowiec Łambinowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
1:1
LZS Polonia Biała
LZS Kórnica - Nowy Dwór
2:4
Czarni Korfantów
LZS Żywocice
0:1
LZS Dytmarów
LZS Lubrza
1:2
LZS Ścinawa Nyska
LUKS Mańkowice-Piątkowice
4:5
LKS Bodzanow
Metalowiec Łambinowice
2:0
Inter Mechnica
Polonia Pogórze
0:3
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
1:8
Czarni Korfantów
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
3:1
LZS Żywocice
LZS Polonia Biała
4:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Inter Mechnica
2:4
LZS Lubrza
LUKS Mańkowice-Piątkowice
2:1
Metalowiec Łambinowice
LZS Dytmarów
1:1
KGKS Krasna Góra
LZS Ścinawa Nyska
4:1
Polonia Pogórze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kórnica - Nowy Dwór
4:1
LZS Dytmarów
KGKS Krasna Góra
0:2
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LZS Żywocice
0:1
LZS Ścinawa Nyska
LZS Lubrza
6:2
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Metalowiec Łambinowice
0:1
LKS Bodzanow
Czarni Korfantów
5:1
LZS Polonia Biała
Polonia Pogórze
6:0
Inter Mechnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
0:1
LZS Polonia Biała
LUKS Mańkowice-Piątkowice
0:2
Polonia Pogórze
Metalowiec Łambinowice
3:1
LZS Lubrza
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
3:4
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LZS Dytmarów
1:1
Czarni Korfantów
LZS Ścinawa Nyska
2:0
KGKS Krasna Góra
Inter Mechnica
0:10
LZS Żywocice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Polonia Biała
0:2
LZS Dytmarów
KGKS Krasna Góra
3:0
Inter Mechnica
LZS Kórnica - Nowy Dwór
1:2
LZS Ścinawa Nyska
LZS Żywocice
3:2
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Lubrza
2:4
LKS Bodzanow
Czarni Korfantów
8:0
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Polonia Pogórze
1:6
Metalowiec Łambinowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
9:3
LZS Dytmarów
LZS Lubrza
6:2
Polonia Pogórze
LUKS Mańkowice-Piątkowice
1:3
KGKS Krasna Góra
Metalowiec Łambinowice
2:3
LZS Żywocice
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
2:2
LZS Polonia Biała
LZS Ścinawa Nyska
2:3
Czarni Korfantów
Inter Mechnica
2:8
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Żywocice
9:3
LZS Lubrza
LZS Polonia Biała
1:1
LZS Ścinawa Nyska
Czarni Korfantów
10:0
Inter Mechnica
Polonia Pogórze
2:5
LKS Bodzanow
KGKS Krasna Góra
2:1
Metalowiec Łambinowice
LZS Dytmarów
1:2
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LZS Kórnica - Nowy Dwór
4:4
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
3:1
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Polonia Pogórze
3:3
LZS Żywocice
Inter Mechnica
2:8
LZS Polonia Biała
LZS Lubrza
4:0
KGKS Krasna Góra
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:4
Czarni Korfantów
Metalowiec Łambinowice
1:4
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LZS Ścinawa Nyska
0:1
LZS Dytmarów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Żywocice
1:1
LKS Bodzanow
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
2:3
LZS Ścinawa Nyska
LZS Polonia Biała
4:2
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Czarni Korfantów
6:2
Metalowiec Łambinowice
KGKS Krasna Góra
2:1
Polonia Pogórze
LZS Kórnica - Nowy Dwór
1:3
LZS Lubrza
LZS Dytmarów
6:1
Inter Mechnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
2:3
LZS Ścinawa Nyska
LZS Polonia Biała
0:1
Metalowiec Łambinowice
Czarni Korfantów
4:2
LZS Lubrza
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
0:0
Inter Mechnica
KGKS Krasna Góra
0:2
LZS Żywocice
LZS Kórnica - Nowy Dwór
4:0
Polonia Pogórze
LZS Dytmarów
4:2
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
7:0
KGKS Krasna Góra
Polonia Pogórze
0:3
Czarni Korfantów
Inter Mechnica
0:2
LZS Ścinawa Nyska
LZS Kórnica - Nowy Dwór
0:1
LZS Żywocice
LZS Lubrza
3:1
LZS Polonia Biała
LUKS Mańkowice-Piątkowice
1:5
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Metalowiec Łambinowice
0:2
LZS Dytmarów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
11:1
Inter Mechnica
LZS Polonia Biała
1:2
Polonia Pogórze
Czarni Korfantów
2:2
LZS Żywocice
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
1:1
Metalowiec Łambinowice
LZS Kórnica - Nowy Dwór
2:0
KGKS Krasna Góra
LZS Dytmarów
0:1
LZS Lubrza
LZS Ścinawa Nyska
5:0
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Żywocice
2:2
LZS Polonia Biała
LZS Kórnica - Nowy Dwór
2:6
LKS Bodzanow
KGKS Krasna Góra
1:2
Czarni Korfantów
LZS Lubrza
2:1
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LUKS Mańkowice-Piątkowice
7:1
Inter Mechnica
Metalowiec Łambinowice
1:2
LZS Ścinawa Nyska
LZS Dytmarów
3:3
Polonia Pogórze
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ścinawa Nyska
2:1
LZS Lubrza
LKS Bodzanow
3:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
5:3
Polonia Pogórze
LZS Polonia Biała
4:0
KGKS Krasna Góra
LZS Dytmarów
0:2
LZS Żywocice
Czarni Korfantów
2:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Inter Mechnica
3:2
Metalowiec Łambinowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
1:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Żywocice
2:1
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Czarni Korfantów
2:0
LKS Bodzanow
Polonia Pogórze
0:2
LZS Ścinawa Nyska
LZS Kórnica - Nowy Dwór
1:1
LZS Polonia Biała
KGKS Krasna Góra
0:0
LZS Dytmarów
LZS Lubrza
3:0
Inter Mechnica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
6:0
Metalowiec Łambinowice
LZS Polonia Biała
2:4
Czarni Korfantów
Inter Mechnica
0:3
Polonia Pogórze
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
4:1
KGKS Krasna Góra
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:1
LZS Lubrza
LZS Dytmarów
3:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LZS Ścinawa Nyska
2:0
LZS Żywocice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
0:3
LZS Ścinawa Nyska
LZS Kórnica - Nowy Dwór
2:2
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LZS Żywocice
12:0
Inter Mechnica
LZS Lubrza
6:0
Metalowiec Łambinowice
LZS Polonia Biała
4:6
LKS Bodzanow
Czarni Korfantów
0:1
LZS Dytmarów
Polonia Pogórze
1:0
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
6:0
LZS Lubrza
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:0
LZS Żywocice
Metalowiec Łambinowice
1:2
Polonia Pogórze
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
3:0
Czarni Korfantów
LZS Dytmarów
4:0
LZS Polonia Biała
LZS Ścinawa Nyska
2:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Inter Mechnica
2:4
KGKS Krasna Góra
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
1:4
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Kórnica - Nowy Dwór
3:3
Inter Mechnica
LZS Żywocice
1:4
Metalowiec Łambinowice
LZS Polonia Biała
2:3
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
LZS Dytmarów
0:3
LKS Bodzanow
Czarni Korfantów
0:2
LZS Ścinawa Nyska
Polonia Pogórze
1:3
LZS Lubrza
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
4:1
Polonia Pogórze
Inter Mechnica
2:5
Czarni Korfantów
LZS Lubrza
4:1
LZS Żywocice
LUKS Mańkowice-Piątkowice
1:4
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Metalowiec Łambinowice
3:0
KGKS Krasna Góra
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
3:0
LZS Dytmarów
LZS Ścinawa Nyska
5:0
LZS Polonia Biała
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KGKS Krasna Góra
1:5
LZS Lubrza
LZS Kórnica - Nowy Dwór
6:1
Metalowiec Łambinowice
LZS Żywocice
1:1
Polonia Pogórze
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
2:2
LKS Bodzanow
LZS Polonia Biała
4:3
Inter Mechnica
LZS Dytmarów
1:2
LZS Ścinawa Nyska
Czarni Korfantów
8:3
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzanow
3:0
LZS Żywocice
LZS Lubrza
3:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:2
LZS Polonia Biała
Metalowiec Łambinowice
1:4
Czarni Korfantów
Polonia Pogórze
3:1
KGKS Krasna Góra
LZS Ścinawa Nyska
1:1
Partyzant Kazimierz - Rolnik Biedrzychowice
Inter Mechnica
2:3
LZS Dytmarów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?