Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Grom Szybowice
LZS Chrzelice
0:1
Polonia II Pogórze
LZS Olbrachcice
1:2
GKS Głuchołazy
LZS Kolnowice
0:5
LZS Ligota Bialska
LZS Czyżowice
4:1
LZS Przechód
LZS Łąka Prudnicka
3:0
LZS Zawada
LZS Rudziczka
0:7
LZS Niemysłowice-Dębowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Zawada
Pauza
LZS Rudziczka
0:4
LZS Łąka Prudnicka
LZS Przechód
1:3
LZS Olbrachcice
LZS Niemysłowice-Dębowiec
6:0
GKS Głuchołazy
LZS Chrzelice
1:2
LZS Czyżowice
LZS Ligota Bialska
3:0
Polonia II Pogórze
Grom Szybowice
4:2
LZS Kolnowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Rudziczka
LZS Olbrachcice
2:3
LZS Chrzelice
Polonia II Pogórze
3:1
Grom Szybowice
GKS Głuchołazy
2:0
LZS Przechód
LZS Łąka Prudnicka
1:3
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LZS Kolnowice
2:4
LZS Zawada
LZS Czyżowice
0:7
LZS Ligota Bialska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Łąka Prudnicka
Pauza
LZS Niemysłowice-Dębowiec
8:2
LZS Przechód
LZS Chrzelice
0:1
GKS Głuchołazy
LZS Ligota Bialska
3:2
LZS Olbrachcice
LZS Zawada
0:3
Polonia II Pogórze
Grom Szybowice
2:1
LZS Czyżowice
LZS Rudziczka
2:4
LZS Kolnowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Niemysłowice-Dębowiec
GKS Głuchołazy
0:4
LZS Ligota Bialska
LZS Olbrachcice
0:2
Grom Szybowice
LZS Kolnowice
2:2
LZS Łąka Prudnicka
LZS Czyżowice
2:3
LZS Zawada
Polonia II Pogórze
6:0
LZS Rudziczka
LZS Przechód
5:2
LZS Chrzelice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Kolnowice
LZS Łąka Prudnicka
1:2
Polonia II Pogórze
LZS Ligota Bialska
4:0
LZS Przechód
LZS Zawada
2:1
LZS Olbrachcice
Grom Szybowice
3:1
GKS Głuchołazy
LZS Rudziczka
1:3
LZS Czyżowice
LZS Niemysłowice-Dębowiec
8:0
LZS Chrzelice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Pogórze
Pauza
GKS Głuchołazy
4:2
LZS Zawada
LZS Olbrachcice
4:1
LZS Rudziczka
LZS Kolnowice
2:3
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LZS Czyżowice
4:1
LZS Łąka Prudnicka
LZS Przechód
0:0
Grom Szybowice
LZS Chrzelice
1:6
LZS Ligota Bialska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Czyżowice
LZS Kolnowice
4:2
Polonia II Pogórze
LZS Niemysłowice-Dębowiec
0:1
LZS Ligota Bialska
LZS Łąka Prudnicka
4:2
LZS Olbrachcice
LZS Zawada
2:0
LZS Przechód
Grom Szybowice
4:1
LZS Chrzelice
LZS Rudziczka
1:5
GKS Głuchołazy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Olbrachcice
Pauza
GKS Głuchołazy
2:3
LZS Łąka Prudnicka
LZS Czyżowice
2:1
LZS Kolnowice
Polonia II Pogórze
0:1
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LZS Przechód
9:2
LZS Rudziczka
LZS Chrzelice
0:3
LZS Zawada
LZS Ligota Bialska
2:1
Grom Szybowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Głuchołazy
LZS Kolnowice
6:1
LZS Olbrachcice
LZS Zawada
2:5
LZS Ligota Bialska
Polonia II Pogórze
3:4
LZS Czyżowice
LZS Niemysłowice-Dębowiec
1:0
Grom Szybowice
LZS Łąka Prudnicka
4:1
LZS Przechód
LZS Rudziczka
1:3
LZS Chrzelice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Przechód
Pauza
GKS Głuchołazy
4:5
LZS Kolnowice
LZS Ligota Bialska
9:0
LZS Rudziczka
LZS Olbrachcice
1:5
Polonia II Pogórze
LZS Czyżowice
2:0
LZS Niemysłowice-Dębowiec
Grom Szybowice
1:0
LZS Zawada
LZS Chrzelice
1:4
LZS Łąka Prudnicka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Chrzelice
LZS Łąka Prudnicka
4:4
LZS Ligota Bialska
LZS Kolnowice
1:1
LZS Przechód
LZS Czyżowice
2:1
LZS Olbrachcice
Polonia II Pogórze
3:1
GKS Głuchołazy
LZS Niemysłowice-Dębowiec
7:0
LZS Zawada
LZS Rudziczka
1:3
Grom Szybowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Ligota Bialska
Pauza
GKS Głuchołazy
3:3
LZS Czyżowice
LZS Olbrachcice
1:7
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LZS Zawada
3:1
LZS Rudziczka
Grom Szybowice
3:2
LZS Łąka Prudnicka
LZS Przechód
1:5
Polonia II Pogórze
LZS Chrzelice
0:7
LZS Kolnowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Szybowice
Pauza
GKS Głuchołazy
1:3
LZS Olbrachcice
LZS Ligota Bialska
3:1
LZS Kolnowice
LZS Zawada
2:4
LZS Łąka Prudnicka
LZS Przechód
2:1
LZS Czyżowice
LZS Niemysłowice-Dębowiec
6:1
LZS Rudziczka
LZS Chrzelice
0:4
Polonia II Pogórze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Zawada
LZS Łąka Prudnicka
5:0
LZS Rudziczka
GKS Głuchołazy
1:3
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LZS Olbrachcice
2:4
LZS Przechód
LZS Kolnowice
1:2
Grom Szybowice
LZS Czyżowice
9:2
LZS Chrzelice
Polonia II Pogórze
1:5
LZS Ligota Bialska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Rudziczka
Pauza
LZS Ligota Bialska
5:1
LZS Czyżowice
LZS Zawada
1:1
LZS Kolnowice
Grom Szybowice
4:0
Polonia II Pogórze
LZS Niemysłowice-Dębowiec
5:0
LZS Łąka Prudnicka
LZS Chrzelice
0:1
LZS Olbrachcice
LZS Przechód
4:1
GKS Głuchołazy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Łąka Prudnicka
GKS Głuchołazy
4:2
LZS Chrzelice
LZS Ligota Bialska
4:0
LZS Olbrachcice
LZS Kolnowice
3:4
LZS Rudziczka
LZS Czyżowice
0:2
Grom Szybowice
Polonia II Pogórze
5:0
LZS Zawada
LZS Przechód
1:1
LZS Niemysłowice-Dębowiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Niemysłowice-Dębowiec
Pauza
LZS Łąka Prudnicka
4:1
LZS Kolnowice
LZS Ligota Bialska
4:1
GKS Głuchołazy
LZS Zawada
1:2
LZS Czyżowice
Grom Szybowice
2:1
LZS Olbrachcice
LZS Rudziczka
1:4
Polonia II Pogórze
LZS Chrzelice
1:5
LZS Przechód
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kolnowice
Pauza
GKS Głuchołazy
2:2
Grom Szybowice
LZS Chrzelice
0:3
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LZS Olbrachcice
2:0
LZS Zawada
LZS Czyżowice
5:1
LZS Rudziczka
Polonia II Pogórze
1:3
LZS Łąka Prudnicka
LZS Przechód
1:4
LZS Ligota Bialska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia II Pogórze
LZS Łąka Prudnicka
2:2
LZS Czyżowice
LZS Ligota Bialska
2:0
LZS Chrzelice
LZS Zawada
2:0
GKS Głuchołazy
Grom Szybowice
4:2
LZS Przechód
LZS Niemysłowice-Dębowiec
2:1
LZS Kolnowice
LZS Rudziczka
0:1
LZS Olbrachcice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Czyżowice
Pauza
Polonia II Pogórze
3:0
LZS Kolnowice
LZS Ligota Bialska
5:1
LZS Niemysłowice-Dębowiec
GKS Głuchołazy
6:2
LZS Rudziczka
LZS Chrzelice
2:1
Grom Szybowice
LZS Olbrachcice
2:4
LZS Łąka Prudnicka
LZS Przechód
3:1
LZS Zawada
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Olbrachcice
LZS Łąka Prudnicka
1:0
GKS Głuchołazy
Grom Szybowice
1:1
LZS Ligota Bialska
LZS Rudziczka
1:2
LZS Przechód
LZS Kolnowice
3:4
LZS Czyżowice
LZS Zawada
2:1
LZS Chrzelice
LZS Niemysłowice-Dębowiec
4:1
Polonia II Pogórze
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
Pauza
LZS Ligota Bialska
9:0
LZS Zawada
LZS Olbrachcice
4:1
LZS Kolnowice
LZS Czyżowice
4:1
Polonia II Pogórze
Grom Szybowice
1:1
LZS Niemysłowice-Dębowiec
LZS Chrzelice
0:3*
LZS Rudziczka
LZS Przechód
2:4
LZS Łąka Prudnicka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Przechód
LZS Łąka Prudnicka
5:3
LZS Chrzelice
LZS Kolnowice
2:3
GKS Głuchołazy
LZS Zawada
2:1
Grom Szybowice
Polonia II Pogórze
11:0
LZS Olbrachcice
LZS Niemysłowice-Dębowiec
4:0
LZS Czyżowice
LZS Rudziczka
2:9
LZS Ligota Bialska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Chrzelice
Pauza
LZS Zawada
1:4
LZS Niemysłowice-Dębowiec
Grom Szybowice
4:0
LZS Rudziczka
LZS Ligota Bialska
2:2
LZS Łąka Prudnicka
LZS Przechód
3:5
LZS Kolnowice
GKS Głuchołazy
7:2
Polonia II Pogórze
LZS Olbrachcice
1:3
LZS Czyżowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LZS Ligota Bialska
LZS Łąka Prudnicka
1:1
Grom Szybowice
LZS Kolnowice
1:2
LZS Chrzelice
LZS Czyżowice
1:0
GKS Głuchołazy
Polonia II Pogórze
2:2
LZS Przechód
LZS Niemysłowice-Dębowiec
9:0
LZS Olbrachcice
LZS Rudziczka
1:1
LZS Zawada
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?