Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piomar Tarnów-Przywory
2:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Ligota Oleska
2:2
Victoria Chróścice
Cukrownik Baborów
5:0
MKS Wołczyn
Spartan Wójtowice
4:3
LZS Leśnica
LKS Atom Grądy-Goświonowice
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
1:2
Victoria Chróścice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:3
KS Krapkowice
Cukrownik Baborów
2:2
LKS Atom Grądy-Goświonowice
LZS Leśnica
9:5
Piomar Tarnów-Przywory
Swornica Czarnowąsy Opole
5:1
Spartan Wójtowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
4:0
LZS Leśnica
Piomar Tarnów-Przywory
4:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Spartan Wójtowice
1:8
Cukrownik Baborów
LKS Atom Grądy-Goświonowice
4:1
MKS Wołczyn
LZS Ligota Oleska
2:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
Victoria Chróścice
Cukrownik Baborów
3:2
Piomar Tarnów-Przywory
LKS Atom Grądy-Goświonowice
6:2
Spartan Wójtowice
LZS Leśnica
6:6
LZS Ligota Oleska
Swornica Czarnowąsy Opole
2:3
KS Krapkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
1:1
Cukrownik Baborów
Piomar Tarnów-Przywory
2:5
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Spartan Wójtowice
2:8
MKS Wołczyn
Victoria Chróścice
5:2
LZS Leśnica
LZS Ligota Oleska
2:8
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
2:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Cukrownik Baborów
5:2
LZS Ligota Oleska
Spartan Wójtowice
3:6
Piomar Tarnów-Przywory
LKS Atom Grądy-Goświonowice
5:1
KS Krapkowice
Swornica Czarnowąsy Opole
4:1
Victoria Chróścice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
4:0
Spartan Wójtowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:0
LZS Leśnica
Piomar Tarnów-Przywory
3:0*
MKS Wołczyn
Victoria Chróścice
3:2
Cukrownik Baborów
LZS Ligota Oleska
3:4
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
4:2
LZS Leśnica
Piomar Tarnów-Przywory
1:2
KS Krapkowice
Spartan Wójtowice
4:5
LZS Ligota Oleska
LKS Atom Grądy-Goświonowice
1:1
Victoria Chróścice
Swornica Czarnowąsy Opole
2:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
2:1
MKS Wołczyn
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:1
Cukrownik Baborów
LZS Leśnica
4:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Victoria Chróścice
10:1
Spartan Wójtowice
LZS Ligota Oleska
3:0*
Piomar Tarnów-Przywory
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Wołczyn
1:3
Swornica Czarnowąsy Opole
KS Krapkowice
1:4
LZS Ligota Oleska
Piomar Tarnów-Przywory
1:5
Victoria Chróścice
Cukrownik Baborów
5:1
LZS Leśnica
LKS Atom Grądy-Goświonowice
2:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Spartan Wójtowice
LZS Leśnica
2:2
LKS Atom Grądy-Goświonowice
Victoria Chróścice
1:2
KS Krapkowice
LZS Ligota Oleska
4:1
MKS Wołczyn
Swornica Czarnowąsy Opole
1:2
Cukrownik Baborów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?