Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
1:0
Polonia Głubczyce
MKS II MOSiR Opole
0:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Plon Skoroszyce
3:0
MKS Gogolin
Olimpia Lewin Brzeski
1:3
KS Krapkowice
Orzeł Źlinice
5:1
LZS Racławiczki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
3:3
Orzeł Źlinice
Polonia Głubczyce
3:5
LZS Racławiczki
Pomologia Prószków
4:5
MKS II MOSiR Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:1
Plon Skoroszyce
MKS Gogolin
4:2
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II MOSiR Opole
6:2
Polonia Głubczyce
Plon Skoroszyce
1:7
Pomologia Prószków
Olimpia Lewin Brzeski
1:5
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Orzeł Źlinice
3:3
MKS Gogolin
LZS Racławiczki
4:3
KS Krapkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:3
KS Krapkowice
Pomologia Prószków
5:2
Olimpia Lewin Brzeski
MKS II MOSiR Opole
16:4
Plon Skoroszyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
6:0
Orzeł Źlinice
MKS Gogolin
3:3
LZS Racławiczki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
0:1
MKS Gogolin
Plon Skoroszyce
7:2
Polonia Głubczyce
Olimpia Lewin Brzeski
3:5
MKS II MOSiR Opole
Orzeł Źlinice
0:2
Pomologia Prószków
LZS Racławiczki
6:7
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
0:1
MKS Gogolin
Pomologia Prószków
2:2
LZS Racławiczki
MKS II MOSiR Opole
4:2
Orzeł Źlinice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
5:1
KS Krapkowice
Plon Skoroszyce
0:3
Olimpia Lewin Brzeski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
2:4
Pomologia Prószków
MKS Gogolin
2:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Olimpia Lewin Brzeski
5:3
Polonia Głubczyce
Orzeł Źlinice
3:0
Plon Skoroszyce
LZS Racławiczki
3:5
MKS II MOSiR Opole
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
0:7
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Pomologia Prószków
1:1
MKS Gogolin
MKS II MOSiR Opole
6:3
KS Krapkowice
Plon Skoroszyce
3:2
LZS Racławiczki
Olimpia Lewin Brzeski
0:5
Orzeł Źlinice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
3:0*
Plon Skoroszyce
MKS Gogolin
3:3
MKS II MOSiR Opole
Orzeł Źlinice
2:2
Polonia Głubczyce
LZS Racławiczki
3:0*
Olimpia Lewin Brzeski
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:2
Pomologia Prószków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
2:3
Olimpia Lewin Brzeski
Polonia Głubczyce
1:0
Pomologia Prószków
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:2
MKS II MOSiR Opole
MKS Gogolin
3:3
Plon Skoroszyce
Orzeł Źlinice
2:2
LZS Racławiczki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II MOSiR Opole
3:1
Pomologia Prószków
Plon Skoroszyce
4:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Olimpia Lewin Brzeski
0:2
MKS Gogolin
Orzeł Źlinice
3:5
KS Krapkowice
LZS Racławiczki
1:3
Polonia Głubczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
2:2
LZS Racławiczki
Polonia Głubczyce
1:5
MKS II MOSiR Opole
Pomologia Prószków
3:1
Plon Skoroszyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
5:1
Olimpia Lewin Brzeski
Orzeł Źlinice
2:2
MKS Gogolin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
2:2
Polonia Głubczyce
Plon Skoroszyce
3:5
MKS II MOSiR Opole
Olimpia Lewin Brzeski
2:2
Pomologia Prószków
Orzeł Źlinice
2:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Racławiczki
3:0
MKS Gogolin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:6
Plon Skoroszyce
Pomologia Prószków
6:2
Orzeł Źlinice
MKS II MOSiR Opole
8:0
Olimpia Lewin Brzeski
Chemik Kędzierzyn-Koźle
7:1
LZS Racławiczki
MKS Gogolin
3:0
KS Krapkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Racławiczki
1:3
Pomologia Prószków
KS Krapkowice
4:5
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
5:1
Polonia Głubczyce
Olimpia Lewin Brzeski
2:6
Plon Skoroszyce
Orzeł Źlinice
1:6
MKS II MOSiR Opole
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomologia Prószków
7:2
KS Krapkowice
Polonia Głubczyce
6:3
Olimpia Lewin Brzeski
MKS II MOSiR Opole
3:0
LZS Racławiczki
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:1
MKS Gogolin
Plon Skoroszyce
7:1
Orzeł Źlinice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krapkowice
0:6
MKS II MOSiR Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:0
Polonia Głubczyce
MKS Gogolin
2:4
Pomologia Prószków
Orzeł Źlinice
2:4
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Racławiczki
4:5
Plon Skoroszyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
- : -
Orzeł Źlinice
Pomologia Prószków
3:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS II MOSiR Opole
7:0
MKS Gogolin
Plon Skoroszyce
12:1
KS Krapkowice
Olimpia Lewin Brzeski
1:4
LZS Racławiczki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?