Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Otmęt Krapkowice
9:2
LKS Strzeleczki
LZS Rozkochów
2:1
LKS Korona Krępna
LZS Kujawy
3:4
Victoria Żyrowa
KS Magnum Chorula
2:3
LZS Żywocice
LZS Kosmos Dobra
2:1
LZS Steblów
Huragan Kamionek
9:1
LZS Stradunia
LZS Racławiczki
2:5
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
0:1
Otmęt Krapkowice
LZS Racławiczki
0:9
LZS Kujawy
LZS Stradunia
4:3
KS Magnum Chorula
LKS Korona Krępna
3:0
Huragan Kamionek
LKS Strzeleczki
1:5
LZS Kosmos Dobra
LZS Steblów
1:1
LZS Rozkochów
LZS Kórnica - Nowy Dwór
0:0
LZS Żywocice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Otmęt Krapkowice
3:1
LZS Racławiczki
LZS Żywocice
6:0
LZS Stradunia
LZS Rozkochów
8:0
LKS Strzeleczki
KS Magnum Chorula
3:3
LKS Korona Krępna
LZS Kosmos Dobra
1:2
Victoria Żyrowa
Huragan Kamionek
2:3
LZS Steblów
LZS Kujawy
4:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
4:2
LZS Rozkochów
LZS Racławiczki
9:1
LZS Kosmos Dobra
LZS Kujawy
4:1
Otmęt Krapkowice
LKS Korona Krępna
2:8
LZS Żywocice
LKS Strzeleczki
3:1
Huragan Kamionek
LZS Steblów
1:6
KS Magnum Chorula
LZS Kórnica - Nowy Dwór
1:5
LZS Stradunia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Żywocice
2:1
LZS Steblów
LZS Stradunia
3:0
LKS Korona Krępna
LZS Rozkochów
3:2
LZS Racławiczki
KS Magnum Chorula
3:3
LKS Strzeleczki
LZS Kosmos Dobra
2:1
LZS Kujawy
Huragan Kamionek
1:1
Victoria Żyrowa
Otmęt Krapkowice
15:0
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Otmęt Krapkowice
6:2
LZS Kosmos Dobra
Victoria Żyrowa
3:0
KS Magnum Chorula
LZS Racławiczki
2:1
Huragan Kamionek
LZS Kujawy
1:3
LZS Rozkochów
LKS Strzeleczki
0:7
LZS Żywocice
LZS Steblów
2:0
LZS Stradunia
LZS Kórnica - Nowy Dwór
0:3
LKS Korona Krępna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Żywocice
1:0
Victoria Żyrowa
LZS Stradunia
6:2
LKS Strzeleczki
LZS Rozkochów
4:4
Otmęt Krapkowice
KS Magnum Chorula
2:1
LZS Racławiczki
LKS Korona Krępna
2:0
LZS Steblów
Huragan Kamionek
3:2
LZS Kujawy
LZS Kosmos Dobra
2:3
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Otmęt Krapkowice
6:1
Huragan Kamionek
Victoria Żyrowa
5:0
LZS Stradunia
LZS Racławiczki
3:0
LZS Żywocice
LZS Kujawy
3:3
KS Magnum Chorula
LKS Strzeleczki
0:6
LKS Korona Krępna
LZS Kosmos Dobra
2:6
LZS Rozkochów
LZS Kórnica - Nowy Dwór
2:1
LZS Steblów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Żywocice
2:1
LZS Kujawy
LZS Stradunia
0:4
LZS Racławiczki
KS Magnum Chorula
3:3
Otmęt Krapkowice
LKS Korona Krępna
0:3
Victoria Żyrowa
LZS Steblów
2:2
LKS Strzeleczki
Huragan Kamionek
4:2
LZS Kosmos Dobra
LZS Rozkochów
3:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Otmęt Krapkowice
3:1
LZS Żywocice
Victoria Żyrowa
2:0
LZS Steblów
LZS Racławiczki
1:0
LKS Korona Krępna
LZS Rozkochów
11:3
Huragan Kamionek
LZS Kujawy
4:1
LZS Stradunia
LZS Kosmos Dobra
4:4
KS Magnum Chorula
LZS Kórnica - Nowy Dwór
4:1
LKS Strzeleczki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Żywocice
5:2
LZS Kosmos Dobra
LZS Stradunia
2:3
Otmęt Krapkowice
KS Magnum Chorula
4:4
LZS Rozkochów
LKS Korona Krępna
0:0
LZS Kujawy
LKS Strzeleczki
2:7
Victoria Żyrowa
LZS Steblów
0:4
LZS Racławiczki
Huragan Kamionek
2:3
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Otmęt Krapkowice
5:0
LKS Korona Krępna
LZS Racławiczki
9:2
LKS Strzeleczki
LZS Rozkochów
3:3
LZS Żywocice
LZS Kujawy
3:0
LZS Steblów
LZS Kosmos Dobra
1:7
LZS Stradunia
Huragan Kamionek
2:2
KS Magnum Chorula
LZS Kórnica - Nowy Dwór
1:2
Victoria Żyrowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
3:1
LZS Racławiczki
LZS Żywocice
3:2
Huragan Kamionek
LZS Stradunia
2:1
LZS Rozkochów
LKS Korona Krępna
8:1
LZS Kosmos Dobra
LKS Strzeleczki
2:3
LZS Kujawy
LZS Steblów
0:4
Otmęt Krapkowice
KS Magnum Chorula
4:0
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
2:2
LZS Kujawy
LZS Żywocice
1:4
KS Magnum Chorula
LZS Stradunia
5:1
Huragan Kamionek
LKS Korona Krępna
1:1
LZS Rozkochów
LKS Strzeleczki
2:0
Otmęt Krapkowice
LZS Steblów
1:0
LZS Kosmos Dobra
LZS Kórnica - Nowy Dwór
1:2
LZS Racławiczki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Otmęt Krapkowice
1:0
Victoria Żyrowa
LZS Rozkochów
2:1
LKS Korona Krępna
LZS Kujawy
0:3
LZS Racławiczki
KS Magnum Chorula
2:2
LZS Stradunia
LZS Kosmos Dobra
0:1
LKS Strzeleczki
Huragan Kamionek
2:3
LZS Steblów
LZS Żywocice
4:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
8:0
LZS Kosmos Dobra
LZS Racławiczki
2:2
Otmęt Krapkowice
LZS Stradunia
4:1
LZS Żywocice
LKS Korona Krępna
3:3
KS Magnum Chorula
LKS Strzeleczki
6:3
LZS Rozkochów
LZS Steblów
3:2
Huragan Kamionek
LZS Kórnica - Nowy Dwór
0:3
LZS Kujawy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Otmęt Krapkowice
3:2
LZS Kujawy
LZS Żywocice
7:1
LKS Korona Krępna
LZS Rozkochów
4:2
Victoria Żyrowa
KS Magnum Chorula
4:2
LZS Steblów
LZS Kosmos Dobra
0:5
LZS Racławiczki
Huragan Kamionek
1:2
LKS Strzeleczki
LZS Stradunia
9:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Żyrowa
2:0
Huragan Kamionek
LZS Racławiczki
2:1
LZS Rozkochów
LZS Kujawy
2:1
LZS Kosmos Dobra
LKS Korona Krępna
2:2
LZS Stradunia
LKS Strzeleczki
1:0
KS Magnum Chorula
LZS Steblów
1:1
LZS Żywocice
LZS Kórnica - Nowy Dwór
1:4
Otmęt Krapkowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Żywocice
4:3
LKS Strzeleczki
LZS Stradunia
2:0
LZS Steblów
LZS Rozkochów
2:3
LZS Kujawy
KS Magnum Chorula
1:3
Victoria Żyrowa
LZS Kosmos Dobra
1:3
Otmęt Krapkowice
Huragan Kamionek
1:5
LZS Racławiczki
LKS Korona Krępna
1:1
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Otmęt Krapkowice
3:0
Huragan Kamionek
Victoria Żyrowa
5:4
LZS Żywocice
LZS Racławiczki
3:0
KS Magnum Chorula
LZS Kujawy
5:2
LZS Rozkochów
LKS Strzeleczki
0:6
LZS Stradunia
LZS Steblów
0:1
LKS Korona Krępna
LZS Kórnica - Nowy Dwór
1:3
LZS Kosmos Dobra
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Żywocice
2:1
LZS Racławiczki
LZS Stradunia
2:4
Victoria Żyrowa
LZS Rozkochów
6:2
LZS Kosmos Dobra
KS Magnum Chorula
1:2
LZS Kujawy
LKS Korona Krępna
1:3
LKS Strzeleczki
Huragan Kamionek
2:4
Otmęt Krapkowice
LZS Steblów
1:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Otmęt Krapkowice
2:2
KS Magnum Chorula
Victoria Żyrowa
4:2
LKS Korona Krępna
LZS Racławiczki
2:1
LZS Stradunia
LZS Kujawy
2:3
LZS Żywocice
LKS Strzeleczki
5:2
LZS Steblów
LZS Kosmos Dobra
6:4
Huragan Kamionek
LZS Kórnica - Nowy Dwór
2:2
LZS Rozkochów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Żywocice
2:4
Otmęt Krapkowice
LZS Stradunia
4:0
LZS Kujawy
KS Magnum Chorula
5:2
LZS Kosmos Dobra
LKS Korona Krępna
1:10
LZS Racławiczki
LZS Steblów
3:9
Victoria Żyrowa
Huragan Kamionek
2:2
LZS Rozkochów
LKS Strzeleczki
1:4
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Otmęt Krapkowice
2:2
LZS Stradunia
Victoria Żyrowa
6:3
LKS Strzeleczki
LZS Racławiczki
3:1
LZS Steblów
LZS Rozkochów
2:2
KS Magnum Chorula
LZS Kujawy
2:1
LKS Korona Krępna
LZS Kosmos Dobra
0:5
LZS Żywocice
LZS Kórnica - Nowy Dwór
3:5
Huragan Kamionek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Żywocice
4:3
LZS Rozkochów
LZS Stradunia
5:1
LZS Kosmos Dobra
KS Magnum Chorula
2:2
Huragan Kamionek
LKS Korona Krępna
0:4
Otmęt Krapkowice
LKS Strzeleczki
1:5
LZS Racławiczki
LZS Steblów
0:0
LZS Kujawy
Victoria Żyrowa
4:2
LZS Kórnica - Nowy Dwór
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Otmęt Krapkowice
7:0
LZS Steblów
LZS Racławiczki
3:1
Victoria Żyrowa
LZS Rozkochów
7:1
LZS Stradunia
LZS Kujawy
4:4
LKS Strzeleczki
LZS Kosmos Dobra
5:3
LKS Korona Krępna
Huragan Kamionek
2:2
LZS Żywocice
LZS Kórnica - Nowy Dwór
1:3
KS Magnum Chorula
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?