Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Reńska Wieś-Frączków
3:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
2:2
GLKS Kamiennik
LZS Victoria Kościerzyce
0:0
Ogrodnik Chróścina Nyska
Metalowiec Łambinowice
5:0
LZS Gałążczyce
Plon Skoroszyce
2:1
Orzeł Olszanka
Agfa Prusinowice
1:2
Sokół Niemodlin
Victoria Dobrzyń
1:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
2:0
Unia Reńska Wieś-Frączków
Sokół Niemodlin
3:0
LZS Victoria Kościerzyce
Ogrodnik Chróścina Nyska
1:3
Victoria Dobrzyń
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:5
Plon Skoroszyce
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
1:3
Orzeł Olszanka
Metalowiec Łambinowice
1:1
Agfa Prusinowice
LZS Gałążczyce
0:11
GLKS Kamiennik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dobrzyń
1:0
Sokół Niemodlin
Orzeł Olszanka
3:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Unia Reńska Wieś-Frączków
6:0
Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Victoria Kościerzyce
3:0
Metalowiec Łambinowice
Plon Skoroszyce
3:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
GLKS Kamiennik
0:1
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Agfa Prusinowice
7:1
LZS Gałążczyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:3
Orzeł Olszanka
Sokół Niemodlin
4:0
Unia Reńska Wieś-Frączków
Ogrodnik Chróścina Nyska
0:3
Plon Skoroszyce
LUKS Mańkowice-Piątkowice
1:3
GLKS Kamiennik
Metalowiec Łambinowice
3:1
Victoria Dobrzyń
Agfa Prusinowice
2:0
LZS Victoria Kościerzyce
LZS Gałążczyce
0:5
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Reńska Wieś-Frączków
1:4
Metalowiec Łambinowice
Victoria Dobrzyń
6:2
Agfa Prusinowice
Orzeł Olszanka
3:0
Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
4:3
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Victoria Kościerzyce
7:2
LZS Gałążczyce
Plon Skoroszyce
1:2
Sokół Niemodlin
GLKS Kamiennik
3:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
8:0
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
LZS Gałążczyce
0:15
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Victoria Kościerzyce
2:1
Victoria Dobrzyń
Agfa Prusinowice
2:4
Unia Reńska Wieś-Frączków
Metalowiec Łambinowice
2:1
Plon Skoroszyce
Sokół Niemodlin
3:1
Orzeł Olszanka
Ogrodnik Chróścina Nyska
0:6
GLKS Kamiennik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Reńska Wieś-Frączków
0:1
LZS Victoria Kościerzyce
LUKS Mańkowice-Piątkowice
1:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Victoria Dobrzyń
8:1
LZS Gałążczyce
Orzeł Olszanka
2:4
Metalowiec Łambinowice
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
3:0
Ogrodnik Chróścina Nyska
Plon Skoroszyce
4:2
Agfa Prusinowice
GLKS Kamiennik
0:4
Sokół Niemodlin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Niemodlin
1:0
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Ogrodnik Chróścina Nyska
0:3
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Victoria Dobrzyń
3:0
Unia Reńska Wieś-Frączków
LZS Victoria Kościerzyce
0:2
Plon Skoroszyce
Metalowiec Łambinowice
1:1
GLKS Kamiennik
Agfa Prusinowice
0:3
Orzeł Olszanka
LZS Gałążczyce
0:9
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:2
Ogrodnik Chróścina Nyska
Unia Reńska Wieś-Frączków
8:4
LZS Gałążczyce
LUKS Mańkowice-Piątkowice
2:3
Sokół Niemodlin
Orzeł Olszanka
2:3
LZS Victoria Kościerzyce
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
1:4
Metalowiec Łambinowice
Plon Skoroszyce
0:0
Victoria Dobrzyń
GLKS Kamiennik
3:2
Agfa Prusinowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Reńska Wieś-Frączków
0:5
Plon Skoroszyce
Sokół Niemodlin
3:1
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Victoria Dobrzyń
3:0
Orzeł Olszanka
LZS Victoria Kościerzyce
1:0
GLKS Kamiennik
Metalowiec Łambinowice
0:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Agfa Prusinowice
1:1
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
LZS Gałążczyce
2:4
Ogrodnik Chróścina Nyska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
5:2
Metalowiec Łambinowice
Ogrodnik Chróścina Nyska
2:1
Sokół Niemodlin
LUKS Mańkowice-Piątkowice
7:5
Agfa Prusinowice
Orzeł Olszanka
2:4
Unia Reńska Wieś-Frączków
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
1:2
LZS Victoria Kościerzyce
Plon Skoroszyce
7:1
LZS Gałążczyce
GLKS Kamiennik
0:0
Victoria Dobrzyń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Reńska Wieś-Frączków
5:0
GLKS Kamiennik
Victoria Dobrzyń
2:2
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
LZS Victoria Kościerzyce
2:3
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Metalowiec Łambinowice
3:2
Ogrodnik Chróścina Nyska
Plon Skoroszyce
3:0
Orzeł Olszanka
Agfa Prusinowice
3:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Gałążczyce
0:8
Sokół Niemodlin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:4
LZS Victoria Kościerzyce
Sokół Niemodlin
1:0
Metalowiec Łambinowice
Ogrodnik Chróścina Nyska
2:1
Agfa Prusinowice
LUKS Mańkowice-Piątkowice
0:2
Victoria Dobrzyń
Orzeł Olszanka
6:3
LZS Gałążczyce
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
5:1
Unia Reńska Wieś-Frączków
GLKS Kamiennik
3:1
Plon Skoroszyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Kamiennik
4:0
Orzeł Olszanka
LZS Gałążczyce
0:8
Metalowiec Łambinowice
Sokół Niemodlin
7:3
Agfa Prusinowice
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:3
Victoria Dobrzyń
Ogrodnik Chróścina Nyska
3:7
LZS Victoria Kościerzyce
LUKS Mańkowice-Piątkowice
1:4
Unia Reńska Wieś-Frączków
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
0:5
Plon Skoroszyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Kamiennik
6:1
LZS Gałążczyce
Agfa Prusinowice
3:1
Metalowiec Łambinowice
Victoria Dobrzyń
4:0
Ogrodnik Chróścina Nyska
Orzeł Olszanka
0:2
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Unia Reńska Wieś-Frączków
2:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Victoria Kościerzyce
2:3
Sokół Niemodlin
Plon Skoroszyce
3:2
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
1:0
Plon Skoroszyce
Metalowiec Łambinowice
3:2
LZS Victoria Kościerzyce
Sokół Niemodlin
0:1
Victoria Dobrzyń
Ogrodnik Chróścina Nyska
1:3
Unia Reńska Wieś-Frączków
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:4
Orzeł Olszanka
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
1:3
GLKS Kamiennik
LZS Gałążczyce
0:2
Agfa Prusinowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Skoroszyce
5:1
Ogrodnik Chróścina Nyska
Victoria Dobrzyń
0:0
Sokół Niemodlin
Orzeł Olszanka
1:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
6:0
LZS Gałążczyce
Unia Reńska Wieś-Frączków
4:1
Metalowiec Łambinowice
LZS Victoria Kościerzyce
3:2
Agfa Prusinowice
GLKS Kamiennik
6:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gałążczyce
0:9
LZS Victoria Kościerzyce
Metalowiec Łambinowice
0:1
Unia Reńska Wieś-Frączków
Sokół Niemodlin
2:0
Plon Skoroszyce
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
6:1
GLKS Kamiennik
Ogrodnik Chróścina Nyska
1:6
Orzeł Olszanka
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:0
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Agfa Prusinowice
1:3
Victoria Dobrzyń
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Kamiennik
3:0
Ogrodnik Chróścina Nyska
LUKS Mańkowice-Piątkowice
11:2
LZS Gałążczyce
Victoria Dobrzyń
3:0
LZS Victoria Kościerzyce
Orzeł Olszanka
3:3
Sokół Niemodlin
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
0:3
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Unia Reńska Wieś-Frączków
0:5
Agfa Prusinowice
Plon Skoroszyce
3:2
Metalowiec Łambinowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
4:0
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Gałążczyce
1:8
Victoria Dobrzyń
Sokół Niemodlin
0:1
Orzeł Olszanka
Ogrodnik Chróścina Nyska
0:2
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
LZS Victoria Kościerzyce
10:1
Unia Reńska Wieś-Frączków
Metalowiec Łambinowice
0:3
GLKS Kamiennik
Agfa Prusinowice
4:3
Plon Skoroszyce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:0
LZS Gałążczyce
GLKS Kamiennik
1:0
Metalowiec Łambinowice
LUKS Mańkowice-Piątkowice
8:0
Ogrodnik Chróścina Nyska
Orzeł Olszanka
0:7
Agfa Prusinowice
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
1:6
Sokół Niemodlin
Unia Reńska Wieś-Frączków
3:2
Victoria Dobrzyń
Plon Skoroszyce
1:1
LZS Victoria Kościerzyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
1:0
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
LZS Gałążczyce
1:17
Unia Reńska Wieś-Frączków
Sokół Niemodlin
3:0
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Ogrodnik Chróścina Nyska
3:5
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Victoria Dobrzyń
1:3
Plon Skoroszyce
LZS Victoria Kościerzyce
5:2
Orzeł Olszanka
Agfa Prusinowice
5:1
GLKS Kamiennik
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
3:1
Sokół Niemodlin
GLKS Kamiennik
2:2
LZS Victoria Kościerzyce
Ogrodnik Chróścina Nyska
6:0
LZS Gałążczyce
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:2
Metalowiec Łambinowice
Orzeł Olszanka
3:4
Victoria Dobrzyń
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
3:5
Agfa Prusinowice
Plon Skoroszyce
2:1
Unia Reńska Wieś-Frączków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Metalowiec Łambinowice
0:2
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Sokół Niemodlin
7:1
Ogrodnik Chróścina Nyska
Victoria Dobrzyń
3:0
GLKS Kamiennik
Unia Reńska Wieś-Frączków
2:4
Orzeł Olszanka
LZS Victoria Kościerzyce
1:1
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
Agfa Prusinowice
0:1
LUKS Mańkowice-Piątkowice
LZS Gałążczyce
1:14
Plon Skoroszyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Niemodlin
3:0
LZS Gałążczyce
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
0:1
Agfa Prusinowice
Ogrodnik Chróścina Nyska
1:6
Metalowiec Łambinowice
LUKS Mańkowice-Piątkowice
3:0
LZS Victoria Kościerzyce
Orzeł Olszanka
3:2
Plon Skoroszyce
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
1:1
Victoria Dobrzyń
GLKS Kamiennik
1:5
Unia Reńska Wieś-Frączków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Dobrzyń
2:2
LUKS Mańkowice-Piątkowice
Unia Reńska Wieś-Frączków
4:2
LZS Zieloni Ligota Tułowicka
LZS Victoria Kościerzyce
2:0
Olimpia II Lewin/Pogoń Łosiów
Metalowiec Łambinowice
1:1
Sokół Niemodlin
Plon Skoroszyce
1:0
GLKS Kamiennik
Agfa Prusinowice
8:0
Ogrodnik Chróścina Nyska
LZS Gałążczyce
0:7
Orzeł Olszanka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?