Terminarz

Wybierz
1/32
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolny los
MKS Kluczbork
Stal Brzeg
Wolny los
Agroplon Głuszyna
Wolny los
Unia Kolonowskie
0:5
LZS Racławiczki
Victoria Żyrowa
3:2
OKS Olesno
Start Namysłów
3:1
Żubry Smarchowice
Victoria Dobrzyń
1:3
LZS Walce
Victoria Łany
1:6
KS Krasiejów
Start Bogdanowice
1:5
Unia Krapkowice
Orzeł Branice
2:0
Olimpia Lewin Brzeski
LZS Kuniów
2:1
LZS Mechnice
Groszmal Opole
5:3
LZS Lisięcice
KS Twardawa
3:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS II Odra Opole
1:3
Polonia Głubczyce
ks Iprime Bogacica
3:1
LZS Piotrówka
LZS Ligota Turawska
0:8
Polonia Nysa
1. FC Chronstau-Chrząstowice
4:1
KS Skarbimierz
ZKS Motor Praszka
3:1
KKS Sudety Burgrabice
Stobrawa Ligota Dolna
0:10
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Orzeł Źlinice
5:4
MKS Gogolin
GKS Głuchołazy
2:4
Piast Strzelce Opolskie
Sparta Paczków
0:2
Victoria Chróścice
MKS Pogoń Prudnik
3:2
LKS Ujazd
LZS Starowice
2:1
Po-Ra-Wie Większyce
GLKS Włókniarz Kietrz
0:8
Fortuna Głogówek
Polonia Karłowice
10:3
LKS Goświnowice
Start Jełowa
7:3
Czarni Otmuchów
Piomar Tarnów-Przywory
1:4
Skalnik Gracze
Sokół Niemodlin
0:9
Ruch Zdzieszowice
LZS Ścinawa Nyska - Korfantów
2:3
Naprzód Jemielnica
Śląsk Łubniany
3:0
LZS Skorogoszcz
LKS Atom Grądy- Malerzowice Małe
1:7
Małapanew Ozimek
1/16
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Motor Praszka
1:4
Polonia Nysa
KS Twardawa
0:5
Orzeł Źlinice
Groszmal Opole
2:2
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Piast Strzelce Opolskie
0:1
Fortuna Głogówek
Orzeł Branice
3:0
1. FC Chronstau-Chrząstowice
Start Namysłów
1:4
MKS Kluczbork
LZS Racławiczki
0:1
LZS Starowice
Victoria Żyrowa
1:3
Agroplon Głuszyna
KS Krasiejów
1:3
LZS Kuniów
Victoria Chróścice
1:7
Ruch Zdzieszowice
Śląsk Łubniany
2:3
Skalnik Gracze
MKS Pogoń Prudnik
1:5
Start Jełowa
Naprzód Jemielnica
0:8
Stal Brzeg
ks Iprime Bogacica
4:1
Polonia Głubczyce
LZS Walce
0:6
Małapanew Ozimek
Polonia Karłowice
0:1
Unia Krapkowice
1/8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
0:5
Stal Brzeg
Orzeł Źlinice
1:6
LZS Starowice
Małapanew Ozimek
1:3
MKS Kluczbork
Polonia Nysa
3:1
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Ruch Zdzieszowice
4:2
Agroplon Głuszyna
Orzeł Branice
0:1
Fortuna Głogówek
LZS Kuniów
2:4
Start Jełowa
ks Iprime Bogacica
2:6
Unia Krapkowice
1/4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
- : -
Stal Brzeg
Start Jełowa
- : -
Fortuna Głogówek
Polonia Nysa
- : -
Unia Krapkowice
Ruch Zdzieszowice
- : -
MKS Kluczbork
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?