Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
12:2
LZS II Kałków
Rolnik II Lasocice
0:18
Sparta II Paczków
Skalnik II Gracze
0:3
Plon Skoroszyce
Krab Gierałcice
0:8
LZS II Łąka Prudnicka
GLKS Kamiennik
0:20
GKS Głuchołazy
Sokół II Niemodlin Juniorzy
8:3
Metalowiec Łambinowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
6:0
Skalnik II Gracze
Polonia Nysa
3:0
GLKS Kamiennik
LZS II Łąka Prudnicka
3:1
Rolnik II Lasocice
LZS II Kałków
0:4
Metalowiec Łambinowice
Sparta II Paczków
1:0
Sokół II Niemodlin Juniorzy
Plon Skoroszyce
1:3
Krab Gierałcice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Kamiennik
0:8
LZS II Kałków
Rolnik II Lasocice
1:1
Plon Skoroszyce
Skalnik II Gracze
1:2
Polonia Nysa
Krab Gierałcice
0:8
GKS Głuchołazy
Metalowiec Łambinowice
1:4
Sparta II Paczków
Sokół II Niemodlin Juniorzy
2:2
LZS II Łąka Prudnicka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Kamiennik
0:9
Skalnik II Gracze
LZS II Łąka Prudnicka
3:2
Metalowiec Łambinowice
LZS II Kałków
1:12
Sparta II Paczków
Plon Skoroszyce
0:5
Sokół II Niemodlin Juniorzy
GKS Głuchołazy
12:2
Rolnik II Lasocice
Polonia Nysa
6:1
Krab Gierałcice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Lasocice
3:1
Polonia Nysa
Skalnik II Gracze
6:1
LZS II Kałków
Sparta II Paczków
7:1
LZS II Łąka Prudnicka
Krab Gierałcice
3:0
GLKS Kamiennik
Metalowiec Łambinowice
6:0
Plon Skoroszyce
Sokół II Niemodlin Juniorzy
2:1
GKS Głuchołazy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
3:0
Sokół II Niemodlin Juniorzy
GLKS Kamiennik
1:9
Rolnik II Lasocice
GKS Głuchołazy
8:2
Metalowiec Łambinowice
LZS II Kałków
0:6
LZS II Łąka Prudnicka
Skalnik II Gracze
10:2
Krab Gierałcice
Plon Skoroszyce
0:6
Sparta II Paczków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Lasocice
1:0
Skalnik II Gracze
LZS II Łąka Prudnicka
3:0
Plon Skoroszyce
Sparta II Paczków
12:1
GKS Głuchołazy
Krab Gierałcice
2:2
LZS II Kałków
Metalowiec Łambinowice
4:2
Polonia Nysa
Sokół II Niemodlin Juniorzy
16:0
GLKS Kamiennik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Kamiennik
4:12
Metalowiec Łambinowice
GKS Głuchołazy
2:2
LZS II Łąka Prudnicka
Polonia Nysa
6:3
Sparta II Paczków
LZS II Kałków
10:0
Plon Skoroszyce
Skalnik II Gracze
2:4
Sokół II Niemodlin Juniorzy
Krab Gierałcice
2:9
Rolnik II Lasocice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Lasocice
8:1
LZS II Kałków
LZS II Łąka Prudnicka
3:0
Polonia Nysa
Sparta II Paczków
14:0
GLKS Kamiennik
Plon Skoroszyce
0:3
GKS Głuchołazy
Metalowiec Łambinowice
2:2
Skalnik II Gracze
Sokół II Niemodlin Juniorzy
22:0
Krab Gierałcice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
3:0
Plon Skoroszyce
Rolnik II Lasocice
1:4
Sokół II Niemodlin Juniorzy
GLKS Kamiennik
0:3
LZS II Łąka Prudnicka
LZS II Kałków
1:9
GKS Głuchołazy
Skalnik II Gracze
5:1
Sparta II Paczków
Krab Gierałcice
3:3
Metalowiec Łambinowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS II Łąka Prudnicka
4:2
Skalnik II Gracze
Sparta II Paczków
0:0
Krab Gierałcice
Plon Skoroszyce
3:3
GLKS Kamiennik
Metalowiec Łambinowice
2:2
Rolnik II Lasocice
Sokół II Niemodlin Juniorzy
27:0
LZS II Kałków
GKS Głuchołazy
2:3
Polonia Nysa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?