Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
3:1
Małapanew Ozimek
MKS Gogolin
6:1
OKS Olesno
LZS Starowice
2:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Skalnik Gracze
0:0
Unia Krapkowice
Po-Ra-Wie Większyce
1:4
Polonia Nysa
Start Namysłów
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Skorogoszcz
2:5
MKS Kluczbork
Piast Strzelce Opolskie
1:2
GKS Stal-Arenda Charbielin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
1:1
Unia Krapkowice
MKS Gogolin
3:2
Małapanew Ozimek
OKS Olesno
2:1
Piast Strzelce Opolskie
Po-Ra-Wie Większyce
0:4
LZS Starowice
Polonia Nysa
2:1
Skalnik Gracze
LZS Skorogoszcz
3:0
Start Namysłów
MKS Kluczbork
6:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Swornica Czarnowąsy Opole
0:0
GKS Stal-Arenda Charbielin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
3:0
Start Namysłów
Małapanew Ozimek
2:2
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Starowice
4:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:4
Piast Strzelce Opolskie
MKS Gogolin
3:0
GKS Stal-Arenda Charbielin
Skalnik Gracze
2:2
OKS Olesno
Unia Krapkowice
3:2
LZS Skorogoszcz
Polonia Nysa
0:0
MKS Kluczbork
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
1:0
Start Namysłów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:4
Po-Ra-Wie Większyce
OKS Olesno
2:2
Unia Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie
1:4
MKS Gogolin
GKS Stal-Arenda Charbielin
3:3
LZS Starowice
Polonia Nysa
2:0
Małapanew Ozimek
LZS Skorogoszcz
2:6
MKS Kluczbork
Swornica Czarnowąsy Opole
4:1
Skalnik Gracze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
3:3
MKS Kluczbork
Małapanew Ozimek
3:1
Piast Strzelce Opolskie
LZS Starowice
3:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:2
Start Namysłów
MKS Gogolin
2:1
LZS Skorogoszcz
OKS Olesno
0:0
Unia Krapkowice
Skalnik Gracze
1:0
Po-Ra-Wie Większyce
Polonia Nysa
5:1
GKS Stal-Arenda Charbielin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
0:1
GKS Stal-Arenda Charbielin
OKS Olesno
2:2
GKS Głuchołazy
Skalnik Gracze
6:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Unia Krapkowice
1:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Po-Ra-Wie Większyce
3:0
MKS Gogolin
Polonia Nysa
2:1
Start Namysłów
LZS Skorogoszcz
2:5
MKS Kluczbork
Piast Strzelce Opolskie
3:2
LZS Starowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Głuchołazy
0:0
GKS Stal-Arenda Charbielin
Małapanew Ozimek
3:2
Piast Strzelce Opolskie
LZS Starowice
1:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:7
Polonia Nysa
OKS Olesno
2:1
Start Namysłów
Skalnik Gracze
2:4
MKS Kluczbork
Unia Krapkowice
0:3
LZS Skorogoszcz
Po-Ra-Wie Większyce
2:2
MKS Gogolin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
0:5
Polonia Nysa
MKS Gogolin
1:1
GKS Stal-Arenda Charbielin
OKS Olesno
2:3
MKS Kluczbork
Skalnik Gracze
2:0
Po-Ra-Wie Większyce
Unia Krapkowice
1:0
Start Namysłów
LZS Skorogoszcz
3:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
2:1
GKS Głuchołazy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?