Autor:

Kielon Kielonowski

Utworzono:

30.09.2017

o godz. 16:00 na boisku przy ul. Toruńskiej rozegrany został mecz w ramach 5 kolejki malborskiej VII grupy B-Klasy. Nogat Malbork w derbach powiatu podejmował Ruch Gościszewo. Nogat po dobrej grze pokonał zawodników Ruchu 2:0. Bramke na 1:0 dla Nogatu w pierwszej połowie strzelił Krzysztof Nosko z rzutu karnego podyktowanego za faul bramkarza na Tomku Piechocie. Wynik do przerwy 1:0. Druga bramka padła w końcówce spotkania, Kamil Wroński uciekł obrońcom lewym skrzydłem i wyłożył piłke zamykającemu akcję Grzegorzowi Kulik, który nie mógł zrobić nic innego jak dołożyć nogę i strzelić do pustej bramki pozbawiając tym samym szans Ruchu Gościszewo na wywiezienie choćby punktu z Malborka. Już za tydzień kolejny cięzki mecz, Nogat Malbork jedzie do Marezy by tam zmierzyć się z miejscowym Sokołem.

Nogat: Nowak - Nowosielski (57'Bieszke), Kukawka, Wąsik, Witkowski - Dalecki, Nosko, Kaniecki, Wilczewski, Wroński - Piechota (70' Kulik)

Bramki: Nosko (k), Kulik (asysta Wrońśki)