Bramki: Wnuk, Pierzyna

OKS: Jeziorowski(Polak 73 min)- Siemski(Świtalski 73 min.), Parkitny, Lech, Gliński - Pierzyna(Famuła 73 min), Flak(Huć 53 min), Wnuk(Ligendza 63 min),Trzęsiok, Pawlik(Wolny 46 min) - Zug(Kuzaj 73 min)

Trener Arkadiusz Świerc

Relacja kierownika:

"Od początku spotkania nasz zespół miał przewagę rozgrywając piłkę na połowie rywali. Długo gra toczyła się pod polem karnym przeciwnika, jednak bez efektów bramkowych. W 16 minucie Flak uderzył zza pola karnego, bramkarz sparował piłkę na poprzeczkę i przy próbie dobitki w polu karnym faulowany był Pierzyna. Rzut karny pewnie wykorzystał Wnuk, dając nam prowadzenie 1:0. W 31 minucie Pierzyna uderza piłkę z dystansu, rykoszet od obrońcy i bramkarz gości bez szans na skuteczna obronę i mamy 2:0. W drugiej połowie gra się wyrównała, głownie za sprawą zmian, których dokonał trener Świerc. W 56 minucie strzał napastnika gości z linii pola karnego dał rywalom kontaktową bramkę. Na szczęście do końca meczu wynik się nie zmienił i mogliśmy się cieszyć z drugiego zwycięstwa w sezonie. Za tydzień kolejny mecz na swoim stadionie ze Skarbimierzem.