3 punkty w Otmuchowie
Czarni Otmuchów - OKS Olesno 2:5(0:4)
OKS: Polak W.-Małolepszy R.,Siemski T.,Molski G.,Świtalski P.-Wolny Sz.(50'Famuła J.),Huć A.(50' Konieczny M.),Wnuk N.(50' Skonieczny M.)Trzęsiok N.,Pawlik J.-Kubik T.
''O dzisiejszym meczu najlepiej jak najszybciej zapomnieć.Dobry był tylko wynik, choć uczciwiej było by powiedzieć, że wynik był za dobry a do tego niesprawiedliwy. To drużyna gospodarzy przeważała przez cały mecz ambitnie walcząc na całym boisku.Tylko katastrofalne błędy obrońców i bramkarza Otmuchowa spowodowały, że do przerwy prowadziliśmy 4:0. Z kolei po przerwie nasza obrona dwa razy dała ,,ciała" i zrobiło się tylko 4:0. Na szczęście pod koniec meczu bramkarz gospodarzy znowu zrobił nam prezent i M.Skonieczny ustalił wynik na 5:2 .Pozostałe bramki zdobyli T.Kubik-2 i po jednej A.Huć i Sz.Wolny.
Trzeba mieć nadzieję, że w niedzielę w meczu z Polonią Głubczyce zobaczymy drużynę, która zasługuje na miano lidera tabeli i pokaże, że postawa w meczu z Otmuchowem była tylko jednorazową wpadką.''