Bez bramek w Graczach

Trzeci mecz, drugi bezbramkowy remis, 5 punktów na koncie. Tak wygląda bilans naszej drużyny po wyjazdowym spotkaniu ze Skalnikiem Gracze.

Skład OKSu: Kościelny - Górski, Pawelec, Riemann, Jeziorowski - Meryk (46' Hober), Krzymiński (80' Świerc), Bienias, Skowronek (50' Górka), Zuzel (75' Dębski) - Kowalczyk

Mecz ze Skalnikiem z pewnością nie był porywającym widowiskiem, co odzwierciedla zresztą wynik. Mimo tego, było kilka momentów, kiedy piłka mogła wpaść do siatki. W pierwszej połowie najgroźniejszy był strzał Thomasa Skowronka, który wylądował na poprzeczce. W drugiej połowie natomiast Michał Bienias uderzył z wolnego w słupek, a niewiele później dogodnej sytuacji nie wykorzystał Wojciech Hober. W końcówce przeciwnik mógł nas ukarać, jednak świetnie w bramce spisywał się Jarosław Kościelny, chyba najlepszy nasz zawodnik w tym meczu.

Cieszy to, że po 3 meczach mamy tylko 1 straconą bramkę, martwi natomiast drugi mecz bez zdobytej bramki. Najbliższy mecz rozegramy już w sobotę o godzinie 17:00, kiedy to na stadionie przy Wachowskiej gościć będziemy długo niewidzianą w IV lidze drużynę Polonii Nysa. Zapraszamy już dziś na to spotkanie!