Bez szans w Zdzieszowicach

Ruch Zdzieszowice – OKS Olesno 4:0/1:0/

bramki: 1:0 Fedorowicz,/’44/ , 2:0 Zapotoczny/’46/, 3:0 Strzelecki/’69/, 4:0 Strzelecki/’85/

żółta kartka: Sotor

sędziował: Radosław Paszek/ Kluczbork/

Ruch: Sochacki – Dyczek/’46 Mazur/,Szampera/’81 Kozubek/,Fedorowicz,Tramsz – Kiliński /’74 Łukowski/, Dębski/’ 65 Augustyn/, Grek ,Sotor, Zapotoczny/’81 Szulczewski/ – Strzelecki

OKS: B.Jeziorowski – Siemski,Świerc,Baros,M.Jeziorowski/’76 Kukla/ – Kiecko,Huć/’76 Zawada/,Skowronek, Matysiok/’46 Krzymiński/,Flak/’63 Wnuk/ -Luptak/’63 Hober/

Choć zmierzyły się drużyny,które po trzech kolejkach nie poniosły porażki to jednak gospodarze byli faworytami tego spotkania. Przebieg meczu bez wątpienia to potwierdził.

Jeszcze w pierwszej połowie potrafiliśmy się długo bronić przed atakami gospodarzy a bramkę straciliśmy na krótko przed zejściem do szatni. Druga połowa to już absolutna dominacja kandydata nr 1 do awansu i strata kolejnych bramek. W całym meczu nie udało nam się stworzyć ani jednej klarownej sytuacji bramkowej...

bramki:

44min - po okresie przewagi w zamieszaniu podbramkowym piłkę z bliskiej odległości do naszej bramki pakuje Fedorowicz    1:0.

46min -fantastycznie z dystansu pod poprzeczkę przymierzył Zapotoczny   2:0.

69min -Strzelecki zakręcił naszym obrońcą i uderzył nie do obrony.   3:0.

85min - rozklepali piłkarze Ruchu naszą defensywę a na koniec stopę do piłki przyłożył Strzelecki    4:0.

Po rocznej przerwie zagrał w naszej drużynie Nathanael Wnuk,który wszedł na boisko w 63 min. Kolejny mecz zagramy u siebie 3 września o godz. 16,30 z Polonią Głubczyce, która dziś wygrała 4:0 z Graczami. Mamy nadzieję ,że wrócimy do gry z początku sezonu...