Bezbramkowa inauguracja

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz inaugurujący nasze zmagania w nowym sezonie opolskiej czwartej ligi. W wyjazdowym meczu godnym rywalem okazał się beniaminek, KS Krapkowice.

OKS rozpoczął spotkanie w składzie:

Kościelny - Górski, Pawelec, Riemann, Jeziorowski - Meryk, Górka, Krzyminski, Bienias - Obaka, Dębski

Delikatną przewagę w pierwszej połowie posiadali gospodarze, jednak na nasze szczęście, nie przekuli tego w bramki. Dwa razy dobrze bronił Jarek Kościelny, najpierw strzał z kąta z około 8 metrów, a następnie strzał z okolic szesnastki. My również mieliśmy swoją szansę, niestety w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości nie wyszedł zwycięsko Chidi Obaka.
Tuż po przerwie trener Krawczyk dokonał podwójnej zmiany, na boisku pojawili się Zuzel i Hober, zeszli natomiast Obaka i Dębski. W 70. minucie miała miejsce trzecia zmiana, Górkę zmienił Popczyk. Druga połowa w naszym wykonaniu wyglądała lepiej, jednak tak jak w pierwszej, żadnej drużynie nie udało się zdobyć bramki. W efekcie po niezbyt porywającym spotkaniu przywozimy z Krapkowic 1 punkt.

Następny ligowy mecz już w najbliższą sobotę, o godzinie 17:00 podejmiemy u siebie MKS Gogolin. Już teraz zapraszamy na to spotkanie!