Dobrze idzie tenisistom !

Dobrze idzie tenisistom !

Nowy rok i wiele gier młodych i seniorów.

W dniach 3-4 WTK młodzików ,juniorów i seniorów w Turawie.

W kat. młodzików: Mateusz przedział miejsc 5-8 i Tomek jeszcze żak 5-8(startował kategorię wyżej).

Kategoria junior ,wszyscy nasi zagrali w tej kat. (wyżej o dwie i trzy), w celu ogrywania się i zdobywania doświadczenia. Jeszcze 1-2 lata i będą rywalizować z czołówką juniorską.

Myślę,że gramy już odważniej i z mniejszymi kompleksami. Seniorzy nieźle 8-12. W drugiej rundzie PP seniorów wygraliśmy 4-0 z Szybowicami . Już w piątek wyjazd do faworyta z Byczyny. Wraz z Tomkiem w piątek wyjeżdżamy na 2 Grand Prix Żaków do Zielonej Góry . Będzie to następny krok nauki w konfrontacji z najlepszymi w kraju.Natomiast na początku lutego gramy u siebie I Ligę wojewódzką juniorów.Sporo grania i dobrze, tylko to może nam pomóc podwyższyć umiejętności. 

AKTUALIZACJA 

.

Wróciliśmy po dwóch dniach 10-11.01.2020 z 2 Grand Prix Polski Żaków w Drzonkowie- Zielona Góra. W imprezie tej startuje po dwóch najlepszych żaków (10-11 lat)  mistrzostw województw z całego kraju. Nasz zawodnik  Tomek Mencel rozegrał w sumie cztery mecze i urwał przeciwnikom trzy sety oraz dosyć dużo małych punktów. Udział w graniu z najlepszymi w kraju, to duże wyróżnienie. W porównaniu z 1 GPP , Tomek zagrał dużo lepiej i odważniej. Po tym GP przed nami jeszcze sporo  pracy, a szczególnie  nad serwami i taktyką rozegrania. Najważniejsze jest to, że Tomek cały czas chce ciężko trenować i poprawiać umiejętności. Już za tydzień gramy I ligę juniorów w Oleśnie. W lutym Mistrzostwa Woj.Żaków. Jak dobrze pójdzie to później wyjazd na Mistrzostwa Polski Żaków( po raz drugi). Seniorzy przegrali w trzeciej rundzie PP w Byczynie 4-0. Natomiast już w środę 15,01,2020r , u siebie derby z Lotnikiem Olesno o mistrzostwo IV ligi seniorów. Jesteśmy faworytem tego meczu.
INFORMACJA:
.
Z uwagi na problemy organizacyjne Woj. Federacji Sportu , kalendarz rozgrywek w OZTS zostaje przesunięty.  I  liga juniorów rozegra mecze dnia 01.02.2020r w Oleśnie Gimnazjum nr 1 godz.9-00 .
ZK.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości