OKS: Polak W - Skonieczny J.,Bawej M.,Kuźnik A.,Wychrystenko - M.Pierzyna J.,Janicki K.,Skonieczny M.,Sabok  -G.,Świtalski P-Huć A.

Z ławki weszli: Molski G.,Barowski D.,Flak J.,Ceglarek P.,Pawlik J.,Gliński M.,Famuła.
Trener Krzysztof Meryk
Relacja kierownika:
"Ostatni mecz sezonu z grającym o awans rywalem był dobrym podsumowaniem całego roku pracy trenera K.Meryka. Nasi piłkarze, którzy na jesień przegrali na wyjeździe 6:1 tym razem nie pozostawili rywalom złudzeń. Przez cały mecz mieliśmy zdecydowaną przewagę. W 17 minucie piękna akcja A.Hucia, który minął kilku rywali i wyłożył piłkę P.Świtalskiemu i było 1:0. W 46 minucie bramkarz gości odbija strzał J.Pawlika, ale na miejscu jest M.Gliński i prowadzimy 2:0. Trzy minuty później K.Janicki znajduje w polu karnym K.Pierzynę i ten podwyższa na 3:0. W 60 minucie J.Flak podaje na wolne pole do P.Świtalskiego i Patryk strzela swoją drugą bramkę. W 68 minucie goście zdobyli honorową bramkę wykorzystując sytuację sam na sam z naszym bramkarzem. Podsumowując: kolejny bardzo dobry mecz naszych młodych trampkarzy, którzy zakończyli rozgrywki na 4 miejscu w tabeli, tracąc zaledwie 2 punkty do drugiej pozycji."