Fantastyczny strzał Jeziorowskiego dał zwycięstwo!

TS Chemik K-Koźle - OKS Olesno 0:1

Bramka: Jeziorowski

OKS: Kościelny - Meryk, Świerc, Woźny, Kubacki - Skowronek (Rozik) - Flak (Dębski), Hober, Jeziorowski, Brzenska (Misiak) - Kowalczyk

Trener Grzegorz Świtała

Spotkanie z Chemikiem rozpoczęliśmy agresywnie, starając się wysoko atakować drużynę gospodarzy. Pozwoliło to nam na przejęcie inicjatywy i wyraźnie zaskoczyliśmy gospodarzy, którzy nie spodziewali się takiej taktyki z naszej strony. Mimo tego, to gospodarze oddali pierwszy celny strzał w meczu, z którym bez problemów poradził sobie Jarosław Kościelny. Mogliśmy szybko odpowiedzieć, ale naszą akcję przerwała dobra interwencja obrońcy gospodarzy.

Najbliższej otwarcia wyniku meczu był Mateusz Jeziorowski, który zdecydował się na uderzenie z 25 metrów, ale futbolówka zamiast do bramki trafiła w poprzeczkę. Atakowaliśmy i byliśmy konkretniejsi w swoich poczynaniach. Fantastyczna interwencja bramkarza Chemika uchroniła gospodarzy od utraty bramki, po uderzeniu głową jednego z naszych zawodników.

Krótko po wznowieniu drugiej połowy dopięliśmy swego. Na uderzenie z 30 metrów zdecydował się Mateusz Jeziorowski i fantastycznym strzałem otworzył wynik spotkania. Mogliśmy podwyższyć prowadzenie, ale za każdym razem brakowało nam dokładności i szczęścia. Do sporych kontrowersji doszło, gdy sędzia nie odgwizdał przewinienia na Bartoszu Kowalczyku, który został sfaulowany w polu karnym gospodarzy.

Wygrywamy trzecie spotkanie z rzędu i notujemy trzeci ten sam wynik(1:0). Umocniliśmy się na ósmym miejscu w tabeli i z niecierpliwością czekamy na sobotnie spotkanie z Małąpanwią Ozimek.