Fenomenalny wynik juniorów!
OKS Olesno - RTS Odra Koźle 16 - 0 (7-0)
Bramki:Dawid Zug -3, Tomasz Siemski -2, Michał Konieczny -2, Kamil Pownuk -2, Gabriel Molski, Jakub Pawlik, Patryk Ceglarek, Tobiasz Flak, Maciej Skonieczny, Szymon Wolny, Adam Huć
OKS: Jeziorowski Bartosz - Famuła Jakub.(46' Wolny Szymon),Molski Gabriel (c), Siemski Tomasz, Świtalski Patryk, Adam Huć, Flak Tobiasz, Pawlik Jakub, Skonieczny Maciej (65' Pownuk Kamil), Ceglarek Patryk (58` Famuła Kacper), Konieczny Michał (46` Zug Dawid)
trener Arkadiusz Świerc
"Po niespodziewanej porażce w Głuchołazach, która praktycznie wykluczyła naszych juniorów z walki o wygranie Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych podejmowaliśmy na boisku w Kluczborku ostatnią drużynę tabeli RTS Odra Koźle. Przeciwnik niewiele mógł nas skrzywdzić, ale na pewno na duży plus trzeba zaliczyć gościom, że mimo iż przyjechali w dziesięciu, a połowę składu stanowili zawodnicy w wieku trampkarza przez całe spotkanie walczyli bardzo ambitnie. Największym minusem OKS-u było więcej zaliczonych spalonych niż bramek."
W telegraficznym skrócie jak padały bramki:
6` - Tobiasz Flak wpada w pole karne, uderza w poprzeczkę - dobija Patryk Ceglarek
13` - ''klepka'' Tobiasza i Maćka Skoniecznego, wykładana piłka do Michała Koniecznego i płaska piłka przy słupku
25` - kiks Kuby Famuły przy centrze z rzutu rożnego trafia na 16 m do M. Skoniecznego, który bez zastanowienia uderza w bramkę
33' - prostopadła piłka Adama Hucia do Tobiasza, ten ostro podaje w poprzek pola karnego i zamykający akcję Kuba Pawlik strzałem w długi róg pokonuje bramkarza
36` - Gabriel Molski prostopadle do Michała Koniecznego, który wygrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem
40` - indywidualna akcja Adama Hucia i strzał z 16m w długi róg
48` - Dawid Zug przejmuje prostopadłe podanie i plasowanym strzałem pokonuje bramkarza
58` - zamieszanie w polu karnym i najsprytniejszy Tomek Siemski
65` - Szymon Wolny mija dwóch przeciwników i wykłada piłkę '' do pustaka'' do Gabriela Molskiego
67` - Dawid Zug zabawił się z obrońcami i strzela drugą swoją a 11 bramkę dla drużyny
70` - ponownie w akcji D. Zug który podaje wzdłuż pola karnego i Kamil Pownuk kolanem dobija
71` - Tobiasz Flak mija dwóch rywali, podaje do K.Pownuka, ten przedłuża do T.Siemskego i jest trzynasta bramka
76` - prostopadła piłka Szymona Wolnego do D.Zuga i nasz napastnik kompletuje hattricka
83` - A.Huć wykłada K.Pownukowi i jest już piętnaście
86` - Dawid Zug sam na sam, bramkarz broni , ale jest na miejscu Szymon Wolny.