LIVE z Gogolina! - Remis po dobrym meczu.

Witamy wszystkich kibiców OKS-u Olesno i zapraszamy na relację live z Gogolina!

Prosimy odświeżać stronę co 30 sekund.

Ławka rezerwowych: Halski, Dębski, Świerc, Obaka, Jainta, Woźny, Skowronek

Trener Grzegorz Krawczyk

1' Rozpoczynają gospodarze.

3' Na razie bez żadnych klarownych sytuacji.

6' MKS "rozklepał" naszą obronę, ale napastnik gości będąc sam na sam z Kościelnym uderzył obok bramki.

7' Szybka odpowiedź OKS-u. Strzał Bieniasa z dystansu wypiąstkował bramkarz.

8' Indywidualna akcja Bieniasa, ale oddał za lekki strzał i bramkarz spokojnie łapie piłkę.

10' Skoczylas do Hobera, ale nasz kapitan uderza nad bramką. Dalej 0:0.

12' Popczyk z 25 metrów nad bramką.

13' Dobre, żywe tempo ma to spotkanie.

15' Dośrodkowanie "Bienia" z rzutu wolnego, ale nikt nie przeciął dośrodkowania.

17' Brzenska na głowę Hobera. Niestety uderzył nad bramką.

20' Uderzenie Skoczylasa odbija przed siebie bramkarz, a w ostatniej chwili obrońcy uprzedzają Hobera. Mamy przewagę.

24' Dobra akcja gospodarzy lewym skrzydłem, którą przerywa Meryk. Rzut rożny dla gospodarzy.

25' Ależ było blisko straty bramki. Wybitą piłkę przejmuje zawodnik gospodarzy, jego uderzenie broni Kościelny, a dobita Wymysłowskiego po poprzeczce wyszła na aut bramkowy.

29' Bienias uderzył z rzutu wolnego, ale bramkarz złapał piłkę.

30' Gol dla MKS-u. Jeden z nielicznych ataków gospodarzy przynosi im bramkę. Płaskie dośrodkowanie z prawej strony boiska do niepilnowanego Mizielskiego, który z pierwszej piłki precyzyjnie uderza.

33' Gospodarze idą za ciosem i mają dwa rzuty rożne z rzędu. Na szczęście wychodzimy z nich obronną ręką.

39' Kolejna groźna akcja MKS-u prawą stroną, ale dośrodkowanie wybił Meryk. Spuściliśmy z tonu..

43' Gra toczy się w środku pola. Obydwie drużyny czekają na przerwę.

45' Uf.. Było blisko kuriozalnej bramki. Kościelny chciał szybko wznowić grę i trafił w plecy napastnika Gogolina. Na szczęście piłka przeszła obok bramki.

45' Koniec I połowy. Wracamy za 15 minut.

46' Początek II połowy. Obie drużyny bez zmian.

48' Kapłon z dystansu, ale Kościelny spokojnie łapie piłkę.

50' Ponownie Kapłon. Centymetry dzieliły nas od straty bramki.

52' Gospodarze z rzutu wolnego. Mocno, ale niecelnie.

55' Schodzi Brzenska . W jego miejsca pojawia się Chidi Obaka.

57' Świerc za Krzyminskiego.

57' Świerc partnerem Pawelca, a Riemann teraz gra jako defensywny pomocnik.

59' Znów blisko straty bramki. Napastnik Gogolina uderza głową z pięciu metrów obok bramki.

60' Dobra akcja Obaki, ale po jego dośrodkowaniu Hober nie trafia w bramkę.

64' Rzut rożny dla gospodarzy. Nic groźnego.

65' Coraz mniej czasu do końca spotkania. Walczyć OKS!

66' Groźnie w polu karnym MKS-u, ale w zamieszaniu piłka trącona przez Chidiego mija bramkę.

73' GOOOOOOLLLLL!!! Bramka samobójcza bramkarza gospodarzy - Mateusza Nikołajczyka. Strzał Jeziorowskiego po dośrodkowaniu Hobera trafił w słupek, piłka wpadła do rąk bramkarza, który ją wypuścił i wpadła do siatki. Gol kuriozum!

75' Idziemy za ciosem. Obaka głową po dośrodkowaniu naszego bramkarza, ale tym razem Nikołajczyk świetnie broni.

76' Jainta za Jeziorowskiego.

80' Gol dla MKS-u.Złe wybicie Popczyka, po którym piłka trafiłą pod nogi Mizielskiego, a strzelec pierwszej bramki uderza precyzyjnie przy słupku..

81' Okres naszej dobrej gry i tracimy bramkę..

83' Otwieramy się coraz bardziej.

83' Wymysłowski uderza głową po rzucie rożnym minimalnie obok słupka.

84' Jainta w indywidualnej akcji, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

85' Bienias z rzutu wolnego obok bramki..

86' Mamy rzut wolny z 17 metrów. Jak nie teraz ?

86' Hober płasko, ale bramkarz na rzut rożny.

88' GOOOOOLLL!!!! W zamieszaniu pod bramką z pierwszej piłki lewą nogą uderzył Michał Bienias!

89' Skoczylas za lekko uderzył i bramkarz złapał piłkę.

89' Hober zagrał piłkę za obrońców, do której dopadł Bienias, minął bramkarza i niestety upadł. Z naszej perspektywy był to rzut karny. Niestety sędzia nie zareagował.

90' Sędzia dolicza 3 minuty.

90'+1 Skowronek za Bieniasa.

90'+3 Sędzia kończy spotkanie. Remisujemy z MKS-em 2:2. Dziękujemy za walkę i duże emocje!