Maraton za młodzikami

LUKS SP Ujazd- OKS I Olesno 1-3 (0-2)

OKS: M.Janicki (J.Lubojański) - M.Bawej, M.Struzik, P.Dębski, G.Siemski, M.Stróżyk, M.Famuła, F.Wójcik, M.Piecuch, A.Psyk trener Zbigniew Bienias bramki - Grzegorz Siemski - 3

Rodło Opole - OKS I Olesno 5-2 (4-0)

OKS: M.Janicki (J.Lubojański) - M.Bawej, A.Górok, M.Struzik, P.Dębski, J.Dębski,G.Siemski, M.Stróżyk, M.Famuła, P.Flak, F.Wójcik, M.Piecuch, M.Rymarczyk, D.Ticman trener Zbigniew Bienias bramki - Jan Dębski, Grzegorz Siemski

''Ze zmiennym szczęściem rozgrywają swój maraton w lidze młodzików podopieczni Zbigniewa Bieniasa. W sobotnim pojedynku rozegrali zaległy mecz 2. kolejki i po wyrównanym meczu pokonali na wyjeździe rówieśników z Ujazdu, a bohaterem spotkania został autor wszystkich bramek Grześ Siemski. W poniedziałek nasi zawodnicy udali się do Opola na mecz z Rodłem i tu już nie było tak przyjemnie. Gospodarze od początku ostro natarli na OKS i całkowicie zdominowali naszych młodzików. Przez pierwsze dziesięć minut Marek Janicki bronił jak w transie i kilka razy uchronił nas od straty gola, ale pozbawiony wsparcia kolegów w końcu i on nie dał rady. Między 11 i 16 minutą straciliśmy trzy gole i praktycznie pozbawił oleśnian marzeń o wywiezieniu puntów z Opola. W tej części spotkania nie oddaliśmy celnego strzału na bramkę gospodarzy. Trener w przerwie motywował chłopaków do podjęcia walki i to częściowo się udało, bo choć nie odwróciliśmy losów spotkania i gospodarze nadal mieli przewagę, to ich dominacja nie była już tak duża i ostatecznie po golach Jasia Dębskiego i Grzegorza Siemskiego OKS wygrał drugą część 2-1. Już w najbliższy czwartek kolejne spotkanie podejmiemy Koksownik Zdzieszowice, więc trzeba szybko zresetować głowy i powalczyć o kolejne punkty.''