Obiecująca gra, fatalny wynik

Obiecująca gra, fatalny wynik

Unia Krapkowice 6 : 1 OKS Olesno 

OKS Olesno:Sładek - Molski (68. Pawlik), Ficek, Krzymiński, Jeziorowski - Jantos (71. Konieczny), Huć, Jaroń (60. Skonieczny), Świerc (79. Skowronek), D. Flak - Hober (86. T. Flak).

Trener : Krzysztof Meryk Drugi trener : Arkadiusz Świerc Kierownik drużyny : Adam Kutynia (http://oks.olesno.pl)

Unia Krapkowice :Koczwański - Trinczek (86. Boruszek), Brzozowski, Atroszko, Kaczmarek - Sobota (81. Bednarz), Niespodziński (88. Barysch), Jakwert, Fiks (58. Kurpierz), Zychowicz (84. Sadyk) - Wojtasik.
 

Ciężko jest komentować spotkania, kiedy klub przegrywa kolejny mecz z rzędu i to tak wysoko. W tym przypadku ograniczymy się do podania składów meczowych, oraz jednego (wydaje się bardzo trafnego) cytatu, który dla Nowej Trybuny Opolskiej wypowiedział trener Krapkowic.

Łukasz Wicher dla NTO : 

"Zagraliśmy zupełnie odwrotnie niż w ostatnich meczach, gdy początek mieliśmy świetny, a w końcówce martwiłem się o kondycję chłopaków. Teraz kiepsko zaczęliśmy i miałem takie momenty, że naprawdę martwiłem się o wynik, tym bardziej, że rywal bardzo fajnie grał. Za to wreszcie jednak mieliśmy koncertowy wręcz finisz."

Żródło : https://nto.pl/4-liga-pilkarska-raporty-strzelcy-goli-wypowiedzi-i-ciekawostki-5-kolejka/ga/c2-15129541/zd/44826879

Liczymy na to, że na naszej stronie wkrótce pojawią się bardziej pozytywne informacje :) 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości