OKS : Kościelny,Popczyk, Riemann, Pawelec,Górski,Jeziorowski,Krzymiński,Skowronek,Bienias,Meryk,Kowalczyk

Ławka rezerwowych : Zuzel, Górka,Woźny,Obaka,Dębski, Kubacki,Zawada

Trener : Grzegorz Krawczyk

Zółte kartki : Krzymiński 42' ; Kapłon 69'

W pierwszym meczu u siebie, zespół OKSu Olesno podejmował MKS Gogolin. Zgromadzeni na Oleskim stadionie kibice nie musieli długo czekać na bramki, bowiem wynik został otwarty już w dziesiątej minucie spotkania . Po znakomitym dośrodkowaniu z rzutu wolnego, przez Michała Bieniasa , do główki wyskoczył Pawelec i nie dał szans bramkarzowi. Po tej bramce przeważała gra w środku pola, a obie drużyny nie stworzyły większego zagrożenia. W 42 minucie w środku boiska faulował Krzymiński (ukarany żółtą kartką ) , był to jedyny faul zawodnika naszej drużyny.

Na drugą połowę OKS wyszedł z podwójną zmianą : Boisko opuścili Górski oraz Popczyk, a w ich miejsce pojawili się Zuzel, oraz Obaka. W 56" minucie na boisku zawitał również Górka, za Krzymnińskiego. Na kolejną bramkę przyszło czekać Oleskim kibicom do 59 minuty. Wtedy to Skowronek znalazł się z piłką na około siedemnastym metrze, uderzył z lewej nogi celnie w długi słupek,czym podwyższył nasze prowadzenie na 2:0.

W. 70 minucie Dębski wszedł na Boisko,zastępując schodzącego Bieniasa. Zwycięstwo wydawało się pewne,a na boisku widać było rozluźnienie. Zmieniło się to w 87' Minucie, kiedy po prostopadłym podaniu do piłki doszedł Schichta i strzałem po ziemi zdobył bramkę kontaktową.

Nerwowa atmosfera nie trwała jednak długo.Bowiem w polu karnym po dobrym podaniu odnalazł się Zuzel, który z zimną krwią "złamal" jednego z obrońców gości, a następnie bez problemu poradził sobie w sytuacji sam na sam z Bramkarzem .Wkrótce potem sędzia główny zakończył to spotkanie.

Spotkanie samo w sobie nie było wspaniałym widowiskiem, ale na pewno cieszyć się można z trzech punktów zdobytych przez naszą drużynę. Jest sporo do poprawy, ale wierzymy że nasi piłkarze dobrze poradzą sobie w tym sezonie.Po tej kolejce OKS znalazł się na piątym miejscu w tabeli. Kolejny mecz naszej drużyny już w środę, gdzie podejmować będziemy na wyjeździe Skalnik Gracze.

Ciekawostką jest, że sędzią głównym spotkania byl Pan Jarosław Przybył, znany z takich rozgrywek jak choćby Polska Ekstraklasa