Pogrom w Krapkowicach
KS Krapkowice 6:1 OKS Olesno
OKS: Jeziorowski - Siemski(Świtalski 60'),Lelek,Molski,Famuła-Pawlik,Flak,Wnuk,Wolny(Kuzaj 64'),Kubik - Huć
"Wyjazdowy mecz naszych juniorów młodszych zakończył się naszą wysoką porażką. Od początku spotkania przewagę uzyskali gospodarze,a naszym piłkarzom nic nie wychodziło. Już w 6 minucie strata piłki przez naszych obrońców przed własnym polem karnym i napastnik Krapkowic nie marnuje sytuacji sam na sam i jest 1:0. Po dwóch minutach dośrodkowanie z rzutu rożnego i gospodarze wykorzystują przewagę wzrostu i podwyższają prowadzenie na 2:0. Ostatnie 20 min. pierwszej połowy pozwalało mieć nadzieję na odwrócenie losów meczu.Nasi chłopcy zaczęli lepiej rozgrywać piłkę,stwarzając sobie kilka sytuacji.W 40 min. jedną z nich wykorzystał Adam Huć strzelając kontaktową bramkę.Nasze nadzieje prysły po 50 min. gry.W ciągu 9 min.gospodarze zdobyli trzy bramki, korzystając z niezdecydowania naszej obrony i odbierając nam ochotę do walki. W 69 min. ostatecznie ustalili wynik spotkania na 6:1, chociaż mówiąc szczerze,mieliśmy szczęście że wynik nie był wyższy.O ile tydzień temu piłkarsko nie odbiegaliśmy od przeciwnika,to teraz do przewagi fizycznej doszła lepsza jakość gry rywala,zwłaszcza od stanu 3:1 dla gospodarzy. Trzeba mieć nadzieję,że za tydzień w meczu ze Żlinicą nasi zawodnicy wypadną lepiej, tym bardziej, że do składu powrócą pauzujący za czerwoną kartkę Nilo Trzęsiok i kontuzjowany Dawid Zug."