2:0 81min. Michał Łoziński

Składy :

LZS Starowice: Grzegorz Czarnecki - Paweł Boczarski, Przemysław Cichocki, Arkadiusz Fluder, Michał Łoziński, Marcin Mendak (75 Piotr Puda), Mateusz Poważny (67 Bartosz Kruk), Maciej Sacha, Grzegorz Stencel (62 Damian Szpala), Łukasz Strząbała, Łukasz Szpak (83 Łukasz Bonar)

OKS Olesno: Michał Sarna - Stanisław Dębski, Wojciech Hober, Mateusz Jeziorowski, Mateusz Klinger, Andrzej Krzymiński, Tomasz Kubacki, Krzysztof Meryk, Miłosz Michalewski (46 Dominik Flak), Łukasz Panek (71 Jakub Misiak), Thomas Skowronek

W pierwszym wyjazdowym meczu tego sezonu, nasz drużyna zmierzyła się z zespołem LZS Starowice. Mecz odbył sie w Grodkowie, gdzie rozgrywa swoje mecze drużyna gospodarzy.

Niestety nasza drużyna po raz kolejny musiała uznać wyższość rywala. Początkowo spotkanie było wyrównane. Z biegiem czasu gospodarze zaczęli wypracowywać sobie więcej sytuacji, co pozwoliło im strzelić w 44' bramkę do szatni. Na drugą połowę nasza drużyna wyszła mocno ożywiona i przejęła inicjatywę. Przy stanie 1:0 do kontrowersji doszło w polu karnym gospodarzy, gdzie sędzia nie odgwizdał rzutu karnego po zagraniu ręką jednego z graczy. To spotkało się z głośnymi protestami graczy jak i kibiców. Minuta po minucie drużyna ze Starowic zaczynała dominować na boisku, co przełożyło się na bramkę w 81' ,zdobytą przez Łozińskiego.

Mimo porażki nasza drużyna nie prezentowała się źle. To druga porażka z rzędu, a za tydzień na własnym stadionie podejmować będziemy Swornicę Czarnowąsy. Możemy się więc spodziewać bardzo ciężkiego spotkania.