2:1 Pinkawa z karnego 34'

2:2 Serwuszok 83'

OKS: Kościelny - Meryk, Riemann, Pawelec, Popczyk - Skoczylas(Świerc), Bienias - Hober, Skowronek, Jeziorowski( Brzenska) - Kowalczyk( Jasina)

Trener Grzegorz Krawczyk

Niestety nie udało się wygrać naszej drużynie w ostatnim domowym meczu sezonu 2015/16. Bardzo dobrze weszliśmy w spotkanie, Dobre dośrodkowanie Jeziorowskiego wykorzystał Kowalczyk, który po przyjęciu piłki oddał strzał, piłka po rykoszecie wpadła do siatki i mogliśmy się cieszyć z prowadzenia.

W 26 minucie było już 2:0. Znów główne role odegrał "Pewal" z "Kowalem". Dośrodkowanie Bieniasa głową przedłużył Skowronek, a będący sam na sam z bramkarzem Jeziorowski trafił w słupek. Na szczęście piłkę skutecznie dobił Kowalczyk i wydawało się, że nie możemy stracić punktów.

Inne plany miał KS. W 34 minucie po bardzo wątpliwym karnym do wyrównania doprowadził grający trener krasiejowian - Mateusz Pinkawa. OKS miał swoje szanse, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie zaprezentowaliśmy się dużo gorzej.  Inicjatywę przejął KS i dążył do wyrównania. Swego dopiął w 83 minucie za sprawą Serwuszoka, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Przegrana komplikuje i tak dość trudną sytuację w walce o najniższy stopień podium. Trzy punkty straty do Małejpanwii i jeden mecz do rozegrania - przed nami bardzo ciężkie zadanie. W sobotę ostatni mecz sezonu i mamy nadzieję, że pożegnamy go zwycięstwem!