Przywozimy 3 punkty ze Skarbimierza!
UKS Junior Skarbimierz - OKS Olesno 1:2(1:1)
OKS: Jeziorowski - Siemski, Molski, Parkitny, Famuła - Pawlik(58. Kuzaj), Flak, Lelek(65. Świtalski), Huć, Trzęsiok - Zug
''Tym razem o zwycięstwo przyszło nam ciężko powalczyć do samego końca. Co prawda już w 4 minucie Jan Flak podaje do Nilo Trzęsioka, ten przyjmuje piłkę na klatkę piersiową i uderza pod poprzeczkę na 1:0. Niestety, później mimo naszej przewagi i kilku dogodnych okazji do podwyższenia wyniku zabrakło nam skuteczności. Z kolei gospodarze przeprowadzili w 20 minucie atak, który doprowadził do wyrównania stanu meczu. Po wrzutce w nasze pole karne, napastnik Skarbimierza źle przyjął piłkę, ta jednak po odbiciu się od jego głowy z powrotem spadła mu na nogę i z bliska pokonał naszego bramkarza. Druga połowa miała podobny przebieg do pierwszej - znowu nasza duża przewaga, kilka naprawdę doskonałych sytuacji, ale wynik pozostawał dalej bez zmian. Na szczęście w 62 minucie na samotny rajd zdecydował się Dawid Zug, wycofał piłkę  na 12 metr do Mateusza Kuzaja i ten pakuje piłkę do siatki na 2:1. Ostanie minuty były trochę nerwowe, głownie dlatego, że nasi chłopcy opadli troszkę z sił i gra się przeniosła na naszą połowę. Niestety, znowu pojechaliśmy na mecz w 13-osobowym składzie i trener nie miał za dużego pola manewru.
Podsumowując: najważniejsze są 3 punkty, które pozwoliły nam objąć prowadzenie w tabeli. Tydzień po świętach czeka nas kolejny mecz wyjazdowy, tym razem z Ligotą Oleską. Miejmy nadzieję,że podtrzymamy zwycięską serię.''