Seniorzy już grają, Olimpia rozstrzelana!

Zwycięstwem 9:1 zakończył się pierwszy sparing seniorów w nowym sezonie. Rywalem był zespół Olimpii Truskolasy.

Bramki dla naszej drużyny strzelali: 3x Kowalczyk, 3x Brzenska, Górski, Dębski i Obaka. Drużyna Olimpii to beniaminek ligi okręgowej (lublinieckiej).

Seniorzy rozpoczęli treningi we wtorek 12. lipca. W pierwszym sparingu wystąpiło 16 zawodników OKSu. Do klubu po wypożyczeniu powrócił Wojciech Górski. Pierwszy mecz po długiej przerwie spowodowanej kontuzją rozegrał Tomasz Woźny (90 minut w sparingu). Nieobecni są jeszcze m.in. Patrick Riemann i Michał Bienias, natomiast niepewna w najbliższym sezonie jest gra Wojciecha Hobera.

O wszelkich ruchach kadrowych będziemy na bieżąco informowali.

Pierwszy mecz nowego sezonu rozegramy już 6. sierpnia, grając na wyjeździe z beniaminkiem - Unią Krapkowice.