Sukces goni sukces !

Sukces goni sukces !

Tak udanego turnieju wojewódzkiego WTK nie mieliśmy jeszcze nigdy w istnieniu sekcji tenisa stołowego .

W pierwszym sobotnim turnieju najlepszych młodzików województwa, wygrał nasz zawodnik Dawid Milde , który tym sposobem zakwalifikował się na Grand Prix Polski w Jastrzębiu Zdrój( to jest już jego 3 GP). W drugim dniu w niedzielę zagrali najlepsi kadeci i w tej kategorii wygrał nasz zawodnik Tomasz Mencel, który zagra w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Tomek ma już na koncie kilka znaczących sukcesów. Te wyniki naszych młodych zawodników nie wzięły się znikąd, to kilka lat ciężkich i systematycznych treningów oraz wiele wyrzeczeń. Należy jeszcze dodać, że Dawid i Tomek regularnie powoływani są na obozy kadry wojewódzkiej. Obecnie już zdobywają doświadczenie grając w drużynie seniorów. Z ciekawością oczekuję rozpoczęcia I ligi juniorów , ponieważ będziemy jednym z faworytów tych rozgrywek .Jak zawsze na zakończenie , zapraszam młodziutkich chętnych do uprawiania te pięknej technicznej dyscypliny , jaką jest tenis stołowy.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości