Swornica mocniejsza..

OKS Olesno 2:4 Swornica Czarnowąsy

OKS: Jeziorowski(Polak 73 min) - Siemski(Pawlik 17 min), Molski, Lech, Lelek - Pierzyna(Famuła 65 min), Wnuk, Parkitny, Kuzaj(Okwieka30 min,Świtalski 65 min), Kubik - Huć

"Tym razem graliśmy z rywalem, który nas zdecydowanie przewyższał pod względem warunków fizycznych. Dość powiedzieć, że w składzie gości tylko 3 piłkarzy było z rocznika 2001, a reszta z rocznika 2000. Do tego doszła nieobecność naszych 3 podstawowych zawodników(jeden pauzuje za czerwoną kartkę, a dwóch wykluczyły problemy zdrowotne). Mimo tych problemów nasi chłopcy podjęli walkę, próbując dotrzymać pola rywalom. Niestety dwa rzuty rożne w 14 i 30 min. pokazały,co znaczy przewaga wzrostu przy stałych fragmentach gry. Do tego doszła prosta strata piłki na środku boiska w 22 minucie i było 0:3. W 38 min.grający bardzo dobrze Tobiasz Kubik jest faulowany w polu karnym i Natan Wnuk z karnego strzela na 1:3. Fatalnie zaczęła się dla nas druga połowa. W 46 min. napastnik gości uciekł po lewej stronie naszym obrońcom i podwyższył na 1:4. Później mecz się wyrównał i mieliśmy kilka okazji. W 59 min.Kubik podał w pole karne do Adama Hucia i ten ustalił wynik spotkania na 2:4. Trzeba przyznać,że goście wygrali zasłużenie, bo choć piłkarsko byliśmy lepsi to jednak warunki fizyczne zadecydowały o wyniku. Za tydzień czeka nas wyjazd do Krapkowic.
Wracając jeszcze do meczu z Niemodlinem,to Wydział Gier OZPN Opole zweryfikował wynik meczu na 4:0 dla naszej drużyny."