Thriller w Karłowicach - spadek OKS

Polonia Karłowice - OKS Olesno   2: 1/ 0:0/  rzuty karne 8:7

bramki: 1:0 Karol Wanat/ ' 64/, 2:0  Przemysław Szczupakowski/ '74/' 2:1 Arkadiusz Świerc / '81/

RZUTY KARNE  I seria 0:0  Huć nie strzelił   1: 0 Karłowice   II seria 1:1 Świerc,, 2:1 Karłowice  III seria 2:1 Flak pudło ,2:1  Sładek broni,  IV seria 2:2  Jantos. 2:2  pudło Karłowic, V seria   2:3 Michnicki,  3:3,   Dogrywka karnych / do pierwszego nie strzelonego/ : VI seria Skowronek nie trafia, Sładek broni ,VII seria Molski strzela,Karłowice strzelają,  VIII seria Siemski strzela, Karłowice strzelają, IX -X seria Gąsiorowski i Zorychta strzelają podobnie dwaj zawodnicy Karłowic. 7:7 po 10 seriach-  strzelają bramkarze: 11 seria : strzał Sładka broni Budnik, strzał Budnika broni Sładek.  Powtórka karnych od nowa: 12 seria Huć nie strzelił.,  Adam Wróbel trafia 8:7 KONIEC

żółte kartki; Strząbała,Karnatowski  - Matysiok,Zorychta,Jantos

sędziował:  Dawid Matyszczak / Kluczbork/

Polonia : Budnik - Jankowski,Rupental,O.Waląg/'103 Taraciński/,Karnatowski,M.Wróbel/'83 Dymińczuk/,            Szczupakowski, Strząbała/' 87 Ł,Waląg/ ,A.Wróbel,Kelmer,Wanat.

OKS: Sładek - Pawlik/' 105 Siemski/,Molski,Krzymiński/'Świerc/,Flak - Jantos,Matysiok/ '70 Michnicki/,                     Skowronek, Kisialiou/' 55 Huć/ ,Kiecko/'76 Zorychta/ - Gąsiorowski

Po heroicznym boju,który był piękną reklamą futbolu żegnamy się z najwyższym poziomem wojewódzkim.         W tym meczu było wszystko:  zwątpienie przy stanie 2:0 dla Karłowic, nadzieja po strzelonej bramce Arkadiusza Świerca, piłka meczowa dla nas w 90 min. gdy po strzale Dominika Flaka gospodarze wybijają piłkę z linii bramkowej,dogrywka bez bramek no i  rzuty karne, których rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero w dwunastej serii !!!  Niestety los bywa okrutny bo Adam Huć,,który dał nam zwycięstwo w pierwszym meczu dzięki "zimnej krwii"  przy  dwóch karnych w końcówce meczu dziś dwukrotnie zmarnował "jedenastkę" - w tym tę ostatnią z 12 serii -  i to Karłowice po strzale Adama Wróbla  zakończyły zwycięsko niebywały festiwal karnych w tym barażu...

Po 21 latach / z roczną przerwą w sezonie 2010-2011/   żegnamy się z IV ligą ale mocno wierzymy,,że ta drużyna, z tym trenerem po roku wróci tam gdzie jej miejsce ...