NKS Start Namysłów - OKS Olesno 0-4 (0-2)

Skład OKSu: D.Sitek (A.Gruca) - K.Famuła (D.Kubas), M.Bawej, M.Konieczny, A.Kuźnik (D.Barowski), J.Skonieczny, T.Flak (M.Drynda), S.Jeż (S.Sąsała), T.Kubik, M.Skonieczny, S.Parkitny (D.Górski)

Bramki: Szymon Parkitny -2, Michał Konieczny, Sebastian Sąsała

W dobrych nastrojach wracali z Namysłowa podopieczni Krzysztofa Meryka.
W pierwszym spotkaniu sezonu zdecydowanie pokonali miejscowy Start, będąc przez całe spotkanie stroną dominującą. Minusem tego spotkania jest jedynie brak możliwości oceny formy naszych bramkarzy, gdyż niewiele mieli okazji do interwencji.
Pozostałe formacje zaprezentowały się bardzo solidnie, od początku stosując wysoki pressing zmuszali przeciwników do szybkiego pozbywania się piłki. W grze ofensywnej cierpliwie budowaliśmy akcje zmuszając przeciwników do biegania, a jak nadarzyła się okazja sprawnie uruchamiane były nasze skrzydła lub akcjami kombinacyjnymi zagrażaliśmy bramce Namysłowian. Długo jednak szwankowała skuteczność i dopiero w 25` po idealnym podaniu Tobiasza Kubika w boczny sektor boiska piłkę przejął Szymon Parkitny i strzałem w długi róg otworzył wynik. Pięć minut później podobna akcję tego samego duetu i schodzimy na przerwę z dwubramkową zaliczką.
Druga połowa nadal pod nasze dyktando choć na murawie pojawili się w większej ilości debiutanci z zeszłorocznej ligi młodzików. Już pięć minut po gwizdku sędzia podyktował dla nas rzut karny, ale strzał Tobiasza Kubika wylądował na poprzeczce. Dwie minuty później rzut wolny w wykonaniu Michała Koniecznego z 18 m idealne ląduje w narożniku i prowadzimy już 3-0. Choć było jeszcze kilka okazji to udało się wykorzystać tylko jedną; Sebastian Sąsała umiejętnie zablokował interweniującego obrońcę i plasowanym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

Już w najbliższy czwartek o godz. 16.00 weryfikacja formy z jednym z corocznym faworytów ligi Pomologią Prószków, która w pierwszej kolejce rozbiła Hattrick Głuchołazy 8-0