.
SKŁAD : A.Gruca - Famuła J.,Siemski T., Molski G., Świtalski P., Pawlik J., M.,Barowski D. Skonieczny J. (68' Sąsała S.), Skonieczny M., Flak T.(60'Parkitny Sz.), Ligenza D.(55' Ceglarek P.) .
Trener : Arkadiusz Świerc
.
Juniorzy młodsi jechali na mecz do Koźla pełni wiary w pierwsze zwycięstwo. Przeciwnik w dwóch pierwszych meczach nie zdobył punktów, a stosunek w bramkach 2-13 napawał optymizmem, że jest to drużyna w naszym zasięgu; i była, ale naszej drużynie ten mecz zupełnie nie wyszedł. Szybko stracona bramka, później co najmniej cztery zmarnowane okazje i na przerwę schodzilśmy ze spuszczonymi głowami.
W drugiej połowie nie było lepiej, nadal wyglądaliśmy jak grupa przypadkowo zebranych osób i w kiepskich nastrojach wracaliśmy do Olesna. Podobno każda drużyna musi mieć słabszy dzień, miejmy nadzieję, że to był ten jedyny i na zakończenie wakacji meczem w Namysłowie (niedziela godz.11.00) z miejscowym Startem, który póki co też nie błyszczy, nasi juniorzy mł. z przytupem wejdą w nowy rok szkolny.