OKS Olesno - Piast strzelce Opolskie 4-1 (3-1)

Bramki: Dawid Barowski,Szymon Parkitny,Jakub Skonieczny,Jan Dębski

OKS: D.Sitek (A.Gruca) -P.Ceglarek, B.Kalinowski (K.Famuła), M.Bawej, A.Kuźnik, D.Barowski (M.Drynda), S.Sąsała (J.Dębski), S.Parkitny (G.Sabok), J.Skonieczny, T.Flak , M.Skonieczny

Trener Krzysztof Meryk

"Dobry występ naszych trampkarzy w piątkowym pojedynku. Rozpoczęło się źle, bo goście w pierwszych dwóch minutach zamknęli nas przy bocznej linii boiska, wywalczyli kilka autów i w końcu Dawid Buczek oddał strzał w kierunku naszej bramki, a nie skoncentrowany jeszcze Dominik Sitek puszcza piłkę za kołnierz. Na szczęście nasi zawodnicy szybko się otrząsnęli i przejęli inicjatywę uzyskując przewagę w środku pola. Wyrównał w 13. minucie Dawid Barowski pokonując na raty golkipera gości. Pięć minut później bramkę na 2:1 strzela Szymon Parkitny, a trzecią dokłada kilka minut przed przerwą strzałem z dystansu do pustej bramki Kuba Skonieczny. Dobrze w tym spotkaniu gramy skrzydłami, a pressing na całym boisku przynosi efekty pozwalając OKS-owi częściej utrzymywać się przy piłce.
Druga połowa nadal z naszą przewagą, choć Piast próbował się odgryzać. Nasza defensywa oraz bramkarze nie pozwolili gościom na zdobycie bramki kontaktowej, choć w jednej sytuacji zawdzięczamy to fatalnemu wykończeniu akcji przez jednego z napastników Strzelec. OKS również miał kilka okazji do zdobycia gola (m.in. porzeczka Maćka Skoniecznego), ale udaje się dopiero w końcówce spotkania za sprawą Jasia Dębskiego.
Do końca rundy jeszcze dwa spotkania (najbliższe już we wtorek w Głuchołazach), które z powodu wycieczek szkolnych zagramy w mocno okrojonym składzie, ale miejmy nadzieję, że podopieczni Krzysztofa Meryka obronią drugie miejsce w tabeli."