Wysoka wygrana w Nysie
Polonia Nysa - OKS Olesno 0:4 (0:2)
OKS: Jeziorowski B.-Famuła J.,Siemski T.,Molski G.,Świtalski P.-Kubik T.(Pawlik J.61'),Wnuk N.,Huć A.,Wolny Sz.-Zug D
''Drugi mecz i druga wygrana. Wyższość naszych juniorów ani przez chwilę nie podlegała dyskusji. Od początku spotkania uzyskaliśmy zdecydowaną przewagę, grając praktycznie przez pierwsze 40 minut na połowie gospodarzy. W 18 min. akcja Sz.Wolnego z prawej strony boiska, wycofanie piłki do A.Hucia a ten z 12 m. zewnętrzną częścią stopy trafia idealnie w okienko i jest 1:0. W 36 min. kopia akcji przy pierwszej bramce. Tym razem podającym był T.Kubik, a bramkę precyzyjnym strzałem przy słupku zdobył D.Zug. Początek drugiej połowy potwierdził naszą dominację. W 42 min. po rzucie rożnym dla naszego zespołu piłkę przejął Sz.Wolny i uderzeniem z lewej nogi podwyższył wynik na 3:0. Wynik spotkania ustalił w 76 min. A.Huć, który po prostopadłym podaniu od D.Zuga urwał się obrońcom i uderzył obok bramkarza.
Polonia Nysa miała w drugiej połowie jedną,dogodną okazję do zdobycia bramki. Nasz bramkarz złapał piłkę podaną przez swojego obrońcę i sędzia podyktował rzut wolny pośredni w polu karnym. Na szczęście udało się wybronić te sytuację i zakończyliśmy mecz na zero z tyłu. W piątek o 17.30 na swoim boisku gramy kolejny mecz, tym razem z Pomologią II Pruszków.''