OKS: Sitek D. - Skonieczny, Bawej , Kużnik, Wychrystenko  - Flak , Ligendza, Sabok, Janicki, Bomba - Kuzaj
Na zmiany: Wolny, Czarnogórski, Ceglarek,Barowski, Przewała, Piech, Sznajder

Trener Krzysztof Meryk

Relacja kierownika:
Od pierwszej minuty zdecydowana przewaga naszego zespołu. Momentami przeprowadzaliśmy piękne i zespołowe akcje. Już w 7 minucie w zamieszaniu podbramkowym Mateusz Kuzaj uderza na bramkę i prowadzimy 1:0. W 13 minucie piękny rajd z połowy boiska Tobiasza Flaka, który strzela obok bramkarza i jest 2:0. Minęła zaledwie minuta i Kamil Bomba podwyższa prowadzenie na 3:0. Do końca pierwszej połowy dominacja naszych trampkarzy nie podlegała dyskusji. Od początku drugiej połowy trener Meryk zmienił 7 zawodników dając pograć wszystkim rezerwowym. Wprowadziło to lekkie zamieszanie w naszych szykach, co skrzętnie wykorzystali rywale w 36 min zdobywając bramkę na 3:1. Gra się troszkę wyrównała i obydwa zespoły miały kilka sytuacji. Jedną z nich wykorzystali goście, strzelając z bliska kontaktową bramkę w 61 minucie. Zrobiło się troszkę nerwowo, ale na szczęście w 69 minucie piękną indywidualną akcją popisał się Konrad Janicki. Minął kilku rywali i uderzył pod poprzeczkę z 16 metrów
Trzeba pochwalić cały zespół za zasłużone zwycięstwo i nieustępliwą walkę przez całe spotkanie,pamiętając dodatkowo o tym,że większość naszych zawodników jest jeszcze w wieku młodzika( 2003 i młodsi).