Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Witosławice
Pauza
Naprzod Długomiłowice
0:5
Sokół Zalesie Śląskie
Odrzanka Dziegrowice
7:0
LZS Stare Koźle
LZS Kobylice
1:4
Śląsk Reńska Wieś
Po-Ra-Wie Większyce
8:1
Unia Polska Cerekiew
LKS Górnik Januszkowice
8:2
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Ruch Steblów
1:2
Zawisza Stara Kuźnia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Odrzanka Dziegrowice
LZS Stare Koźle
3:1
Naprzod Długomiłowice
Zawisza Stara Kuźnia
2:1
LKS Górnik Januszkowice
LZS Kobylice
5:1
Ruch Steblów
Śląsk Reńska Wieś
8:3
Sokół Zalesie Śląskie
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
1:0
Po-Ra-Wie Większyce
Unia Polska Cerekiew
0:3
Fortuna Witosławice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzod Długomiłowice
Pauza
Fortuna Witosławice
3:2
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Odrzanka Dziegrowice
13:1
Unia Polska Cerekiew
Sokół Zalesie Śląskie
1:0
LZS Stare Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
5:0
Zawisza Stara Kuźnia
LKS Górnik Januszkowice
7:0
LZS Kobylice
Ruch Steblów
0:4
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Zalesie Śląskie
Unia Polska Cerekiew
3:1
Naprzod Długomiłowice
LZS Stare Koźle
0:7
Śląsk Reńska Wieś
Zawisza Stara Kuźnia
2:1
Fortuna Witosławice
LZS Kobylice
3:6
Po-Ra-Wie Większyce
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
0:0
Odrzanka Dziegrowice
Ruch Steblów
0:10
LKS Górnik Januszkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Stare Koźle
Pauza
Fortuna Witosławice
5:3
LZS Kobylice
Naprzod Długomiłowice
2:2
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Odrzanka Dziegrowice
2:2
Zawisza Stara Kuźnia
Sokół Zalesie Śląskie
4:1
Unia Polska Cerekiew
Po-Ra-Wie Większyce
10:0
Ruch Steblów
LKS Górnik Januszkowice
1:2
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
Pauza
Unia Polska Cerekiew
2:7
LZS Stare Koźle
Zawisza Stara Kuźnia
8:2
Naprzod Długomiłowice
LZS Kobylice
0:0
Odrzanka Dziegrowice
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
3:2
Sokół Zalesie Śląskie
LKS Górnik Januszkowice
6:2
Po-Ra-Wie Większyce
Ruch Steblów
0:4
Fortuna Witosławice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Polska Cerekiew
Pauza
Fortuna Witosławice
0:2
LKS Górnik Januszkowice
Naprzod Długomiłowice
0:1
LZS Kobylice
LZS Stare Koźle
3:0
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Odrzanka Dziegrowice
4:1
Ruch Steblów
Sokół Zalesie Śląskie
2:1
Zawisza Stara Kuźnia
Po-Ra-Wie Większyce
0:1
Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Pauza
Unia Polska Cerekiew
0:8
Śląsk Reńska Wieś
Zawisza Stara Kuźnia
1:0
LZS Stare Koźle
LZS Kobylice
0:2
Sokół Zalesie Śląskie
Po-Ra-Wie Większyce
7:1
Fortuna Witosławice
LKS Górnik Januszkowice
2:1
Odrzanka Dziegrowice
Ruch Steblów
5:2
Naprzod Długomiłowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzod Długomiłowice
1:7
LKS Górnik Januszkowice
LZS Stare Koźle
3:0
LZS Kobylice
Sokół Zalesie Śląskie
2:0
Ruch Steblów
Zawisza Stara Kuźnia
Pauza
Odrzanka Dziegrowice
2:3
Po-Ra-Wie Większyce
Fortuna Witosławice
3:7
Śląsk Reńska Wieś
Unia Polska Cerekiew
0:3
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kobylice
Pauza
Fortuna Witosławice
3:6
Odrzanka Dziegrowice
Zawisza Stara Kuźnia
6:2
Unia Polska Cerekiew
Śląsk Reńska Wieś
0:3
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
10:1
Naprzod Długomiłowice
LKS Górnik Januszkowice
6:0
Sokół Zalesie Śląskie
Ruch Steblów
1:2
LZS Stare Koźle
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ruch Steblów
Odrzanka Dziegrowice
4:3
Śląsk Reńska Wieś
Naprzod Długomiłowice
7:4
Fortuna Witosławice
Sokół Zalesie Śląskie
2:5
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Stare Koźle
0:3*
LKS Górnik Januszkowice
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
2:1
Zawisza Stara Kuźnia
Unia Polska Cerekiew
7:4
LZS Kobylice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górnik Januszkowice
Pauza
Fortuna Witosławice
4:3
Sokół Zalesie Śląskie
Odrzanka Dziegrowice
10:2
Naprzod Długomiłowice
LZS Kobylice
0:0
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Śląsk Reńska Wieś
1:3
Zawisza Stara Kuźnia
Po-Ra-Wie Większyce
9:2
LZS Stare Koźle
Ruch Steblów
1:1
Unia Polska Cerekiew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Po-Ra-Wie Większyce
Unia Polska Cerekiew
0:6
LKS Górnik Januszkowice
Naprzod Długomiłowice
1:4
Śląsk Reńska Wieś
LZS Stare Koźle
5:2
Fortuna Witosławice
Sokół Zalesie Śląskie
1:7
Odrzanka Dziegrowice
Zawisza Stara Kuźnia
2:1
LZS Kobylice
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
3:0
Ruch Steblów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Polska Cerekiew
0:5
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Stare Koźle
2:0
Odrzanka Dziegrowice
Sokół Zalesie Śląskie
2:0
Naprzod Długomiłowice
Zawisza Stara Kuźnia
2:0
Ruch Steblów
Śląsk Reńska Wieś
1:0
LZS Kobylice
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
1:1
LKS Górnik Januszkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrzanka Dziegrowice
Pauza
Naprzod Długomiłowice
3:0*
LZS Stare Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
5:0
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Unia Polska Cerekiew
3:0*
Fortuna Witosławice
Sokół Zalesie Śląskie
0:0
Śląsk Reńska Wieś
LKS Górnik Januszkowice
2:0
Zawisza Stara Kuźnia
Ruch Steblów
0:2
LZS Kobylice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzod Długomiłowice
Pauza
Unia Polska Cerekiew
1:5
Odrzanka Dziegrowice
Sokół Zalesie Śląskie
3:1
LZS Stare Koźle
Zawisza Stara Kuźnia
2:7
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Kobylice
1:3
LKS Górnik Januszkowice
Śląsk Reńska Wieś
5:0
Ruch Steblów
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
3:0
Fortuna Witosławice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Zalesie Śląskie
Pauza
Naprzod Długomiłowice
2:1
Unia Polska Cerekiew
Fortuna Witosławice
0:3
Zawisza Stara Kuźnia
Odrzanka Dziegrowice
3:1
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Śląsk Reńska Wieś
9:0
LZS Stare Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
6:0
LZS Kobylice
LKS Górnik Januszkowice
11:0
Ruch Steblów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Stare Koźle
Pauza
Zawisza Stara Kuźnia
0:0
Odrzanka Dziegrowice
Unia Polska Cerekiew
1:3
Sokół Zalesie Śląskie
LZS Kobylice
3:0
Fortuna Witosławice
Śląsk Reńska Wieś
1:2
LKS Górnik Januszkowice
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
7:1
Naprzod Długomiłowice
Ruch Steblów
2:4
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Reńska Wieś
Pauza
Naprzod Długomiłowice
2:4
Zawisza Stara Kuźnia
Fortuna Witosławice
0:3
Ruch Steblów
LZS Stare Koźle
8:5
Unia Polska Cerekiew
Odrzanka Dziegrowice
3:0
LZS Kobylice
Sokół Zalesie Śląskie
2:1
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
3:1
LKS Górnik Januszkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Polska Cerekiew
Pauza
Zawisza Stara Kuźnia
4:1
Sokół Zalesie Śląskie
LZS Kobylice
2:0
Naprzod Długomiłowice
Śląsk Reńska Wieś
2:1
Po-Ra-Wie Większyce
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
1:6
LZS Stare Koźle
LKS Górnik Januszkowice
3:0
Fortuna Witosławice
Ruch Steblów
0:7
Odrzanka Dziegrowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Pauza
Fortuna Witosławice
0:3
Po-Ra-Wie Większyce
Naprzod Długomiłowice
4:1
Ruch Steblów
LZS Stare Koźle
1:1
Zawisza Stara Kuźnia
Odrzanka Dziegrowice
5:1
LKS Górnik Januszkowice
Sokół Zalesie Śląskie
2:1
LZS Kobylice
Śląsk Reńska Wieś
5:1
Unia Polska Cerekiew
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Stara Kuźnia
Pauza
LZS Kobylice
2:5
LZS Stare Koźle
Śląsk Reńska Wieś
3:0
Fortuna Witosławice
Po-Ra-Wie Większyce
4:2
Odrzanka Dziegrowice
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
0:0
Unia Polska Cerekiew
LKS Górnik Januszkowice
6:0
Naprzod Długomiłowice
Ruch Steblów
2:2
Sokół Zalesie Śląskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Kobylice
Pauza
Unia Polska Cerekiew
3:2
Zawisza Stara Kuźnia
Naprzod Długomiłowice
0:6
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Stare Koźle
6:0
Ruch Steblów
Odrzanka Dziegrowice
3:0
Fortuna Witosławice
Sokół Zalesie Śląskie
1:2
LKS Górnik Januszkowice
Śląsk Reńska Wieś
2:2
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Steblów
Pauza
Zawisza Stara Kuźnia
0:4
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
Fortuna Witosławice
0:3
Naprzod Długomiłowice
LZS Kobylice
2:2
Unia Polska Cerekiew
Śląsk Reńska Wieś
4:1
Odrzanka Dziegrowice
Po-Ra-Wie Większyce
6:1
Sokół Zalesie Śląskie
LKS Górnik Januszkowice
3:0
LZS Stare Koźle
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Polska Cerekiew
5:1
Ruch Steblów
Naprzod Długomiłowice
2:2
Odrzanka Dziegrowice
LZS Stare Koźle
0:2
Po-Ra-Wie Większyce
Sokół Zalesie Śląskie
3:0
Fortuna Witosławice
Śląsk Reńska Wieś
5:4
Zawisza Stara Kuźnia
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
4:1
LZS Kobylice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Po-Ra-Wie Większyce
Pauza
Fortuna Witosławice
0:3
LZS Stare Koźle
Odrzanka Dziegrowice
7:1
Sokół Zalesie Śląskie
LZS Kobylice
2:5
Zawisza Stara Kuźnia
Śląsk Reńska Wieś
6:1
Naprzod Długomiłowice
LKS Górnik Januszkowice
2:1
Unia Polska Cerekiew
Ruch Steblów
2:7
Cisowa Kędzierzyn-Koźle
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?