Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
0:2
Małapanew Ozimek
LZS Starowice Dolne
1:2
Agroplon Głuszyna
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:1
Polonia Nysa
MKS Gogolin
3:1
Po-Ra-Wie Większyce
Skalnik Gracze
0:6
KS Krapkowice
Start Namysłów
0:1
Unia Kolonowskie
Swornica Czarnowąsy Opole
8:2
KS Krasiejów
Piast Strzelce Opolskie
1:0
Sparta Paczków
OKS Olesno
4:3
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Starowice Dolne
1:3
Małapanew Ozimek
OKS Olesno
1:3
LZS Gronowice
Po-Ra-Wie Większyce
1:1
Skalnik Gracze
LZS SBB ENERGY Kup
0:3
Polonia Nysa
KS Krasiejów
0:0
MKS Gogolin
Unia Kolonowskie
1:1
Piast Strzelce Opolskie
KS Krapkowice
3:0
Start Namysłów
Agroplon Głuszyna
1:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
1:0
KS Krasiejów
LZS Starowice Dolne
2:0
OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle
7:1
Unia Kolonowskie
MKS Gogolin
0:4
Agroplon Głuszyna
Polonia Nysa
3:1
Sparta Paczków
Start Namysłów
2:4
Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy Opole
3:1
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
2:0
KS Krapkowice
LZS Gronowice
2:3
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
2:1
LZS Starowice Dolne
Małapanew Ozimek
2:1
MKS Gogolin
OKS Olesno
3:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Po-Ra-Wie Większyce
1:1
Piast Strzelce Opolskie
LZS SBB ENERGY Kup
1:2
Sparta Paczków
KS Krasiejów
2:2
Start Namysłów
Unia Kolonowskie
0:3
Polonia Nysa
KS Krapkowice
3:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Agroplon Głuszyna
4:0
Skalnik Gracze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
0:2
Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy Opole
0:1
LZS Gronowice
Sparta Paczków
0:0
Unia Kolonowskie
LZS Starowice Dolne
4:0
LZS SBB ENERGY Kup
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:2
Po-Ra-Wie Większyce
MKS Gogolin
1:5
OKS Olesno
Polonia Nysa
1:2
KS Krapkowice
Start Namysłów
0:2
Agroplon Głuszyna
Piast Strzelce Opolskie
3:0
KS Krasiejów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
2:0
MKS Gogolin
Małapanew Ozimek
0:0
Start Namysłów
LZS Starowice Dolne
1:0
Swornica Czarnowąsy Opole
OKS Olesno
0:2
Skalnik Gracze
Po-Ra-Wie Większyce
1:4
Polonia Nysa
LZS SBB ENERGY Kup
1:0
Unia Kolonowskie
KS Krasiejów
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
KS Krapkowice
0:0
Sparta Paczków
Agroplon Głuszyna
4:0
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Namysłów
1:1
OKS Olesno
Skalnik Gracze
3:0
LZS Gronowice
Sparta Paczków
1:3
Po-Ra-Wie Większyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:2
Agroplon Głuszyna
MKS Gogolin
1:3
LZS Starowice Dolne
Polonia Nysa
2:0
KS Krasiejów
Unia Kolonowskie
0:7
KS Krapkowice
Swornica Czarnowąsy Opole
3:2
LZS SBB ENERGY Kup
Piast Strzelce Opolskie
2:0
Małapanew Ozimek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:2
Start Namysłów
Małapanew Ozimek
0:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Starowice Dolne
0:2
Skalnik Gracze
OKS Olesno
0:1
Piast Strzelce Opolskie
Po-Ra-Wie Większyce
2:1
Unia Kolonowskie
LZS SBB ENERGY Kup
1:5
KS Krapkowice
KS Krasiejów
1:5
Sparta Paczków
Swornica Czarnowąsy Opole
3:1
MKS Gogolin
Agroplon Głuszyna
1:1
Polonia Nysa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
4:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Polonia Nysa
1:1
Małapanew Ozimek
Sparta Paczków
0:5
Agroplon Głuszyna
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
OKS Olesno
MKS Gogolin
0:2
LZS SBB ENERGY Kup
Start Namysłów
1:1
LZS Starowice Dolne
KS Krapkowice
0:6
Po-Ra-Wie Większyce
Piast Strzelce Opolskie
2:2
LZS Gronowice
Unia Kolonowskie
2:4
KS Krasiejów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
0:0
Sparta Paczków
LZS Starowice Dolne
3:1
Piast Strzelce Opolskie
MKS Gogolin
2:2
Skalnik Gracze
OKS Olesno
1:4
Polonia Nysa
LZS SBB ENERGY Kup
1:2
Po-Ra-Wie Większyce
KS Krasiejów
0:2
KS Krapkowice
Swornica Czarnowąsy Opole
4:0
Start Namysłów
Agroplon Głuszyna
4:0
Unia Kolonowskie
LZS Gronowice
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
0:2
OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:1
LZS Starowice Dolne
Po-Ra-Wie Większyce
5:3
KS Krasiejów
Polonia Nysa
3:2
LZS Gronowice
Unia Kolonowskie
1:4
Małapanew Ozimek
Start Namysłów
2:2
MKS Gogolin
KS Krapkowice
2:0
Agroplon Głuszyna
Piast Strzelce Opolskie
2:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Skalnik Gracze
1:3
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
1:1
Start Namysłów
LZS Gronowice
0:2
Sparta Paczków
Małapanew Ozimek
2:1
KS Krapkowice
LZS Starowice Dolne
1:0
Polonia Nysa
MKS Gogolin
0:1
Piast Strzelce Opolskie
OKS Olesno
0:0
Unia Kolonowskie
LZS SBB ENERGY Kup
3:2
KS Krasiejów
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Agroplon Głuszyna
0:1
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Namysłów
1:2
LZS SBB ENERGY Kup
Sparta Paczków
2:3
LZS Starowice Dolne
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:1
MKS Gogolin
Po-Ra-Wie Większyce
3:3
Małapanew Ozimek
Polonia Nysa
1:2
Swornica Czarnowąsy Opole
KS Krasiejów
1:5
Agroplon Głuszyna
Unia Kolonowskie
0:0
LZS Gronowice
KS Krapkowice
1:3
OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie
2:2
Skalnik Gracze
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Swornica Czarnowąsy Opole
4:2
Sparta Paczków
Skalnik Gracze
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Gronowice
3:4
KS Krapkowice
Małapanew Ozimek
7:1
KS Krasiejów
LZS Starowice Dolne
2:1
Unia Kolonowskie
MKS Gogolin
1:4
Polonia Nysa
OKS Olesno
2:1
Po-Ra-Wie Większyce
LZS SBB ENERGY Kup
1:5
Agroplon Głuszyna
Start Namysłów
1:0
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
4:1
MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:2
Start Namysłów
Po-Ra-Wie Większyce
1:0
LZS Gronowice
Polonia Nysa
1:0
Skalnik Gracze
KS Krasiejów
1:1
OKS Olesno
Unia Kolonowskie
0:2
Swornica Czarnowąsy Opole
KS Krapkowice
3:0
LZS Starowice Dolne
Agroplon Głuszyna
3:0
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
3:1
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
3:1
KS Krasiejów
LZS Starowice Dolne
4:0
Po-Ra-Wie Większyce
MKS Gogolin
3:0
Unia Kolonowskie
OKS Olesno
0:5
Agroplon Głuszyna
Skalnik Gracze
0:3
Sparta Paczków
LZS SBB ENERGY Kup
1:3
Małapanew Ozimek
Start Namysłów
0:2
Polonia Nysa
Swornica Czarnowąsy Opole
2:0
KS Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie
2:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
3:1
OKS Olesno
Sparta Paczków
0:2
Start Namysłów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
4:0
LZS SBB ENERGY Kup
Po-Ra-Wie Większyce
1:3
Swornica Czarnowąsy Opole
KS Krasiejów
0:6
LZS Starowice Dolne
Unia Kolonowskie
1:0
Skalnik Gracze
KS Krapkowice
5:2
MKS Gogolin
Agroplon Głuszyna
2:1
LZS Gronowice
Polonia Nysa
1:0
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
1:5
Piast Strzelce Opolskie
Po-Ra-Wie Większyce
3:1
MKS Gogolin
Polonia Nysa
3:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
KS Krasiejów
0:5
Swornica Czarnowąsy Opole
Unia Kolonowskie
1:3
Start Namysłów
KS Krapkowice
4:3
Skalnik Gracze
Agroplon Głuszyna
1:1
LZS Starowice Dolne
LZS SBB ENERGY Kup
0:3*
OKS Olesno
Małapanew Ozimek
5:1
LZS Gronowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
- : -
OKS Olesno
Małapanew Ozimek
- : -
LZS Starowice Dolne
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Sparta Paczków
MKS Gogolin
- : -
KS Krasiejów
Skalnik Gracze
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Polonia Nysa
3:0*
LZS SBB ENERGY Kup
Start Namysłów
- : -
KS Krapkowice
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Agroplon Głuszyna
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Unia Kolonowskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
3:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Sparta Paczków
1:1
Polonia Nysa
OKS Olesno
0:3
LZS Starowice Dolne
Po-Ra-Wie Większyce
1:2
Start Namysłów
LZS SBB ENERGY Kup
0:3*
LZS Gronowice
KS Krasiejów
1:4
Skalnik Gracze
Unia Kolonowskie
2:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
KS Krapkowice
2:1
Piast Strzelce Opolskie
Agroplon Głuszyna
2:0
MKS Gogolin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
3:0*
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Starowice Dolne
3:0
LZS Gronowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:2
KS Krapkowice
MKS Gogolin
1:2
Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze
1:4
Agroplon Głuszyna
Polonia Nysa
5:3
Unia Kolonowskie
Start Namysłów
1:0
KS Krasiejów
Swornica Czarnowąsy Opole
3:1
OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie
2:1
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
2:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Małapanew Ozimek
3:1
Skalnik Gracze
LZS Starowice Dolne
3:0*
LZS SBB ENERGY Kup
OKS Olesno
0:3
MKS Gogolin
Po-Ra-Wie Większyce
1:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
KS Krasiejów
1:1
Piast Strzelce Opolskie
Unia Kolonowskie
1:0
Sparta Paczków
KS Krapkowice
1:0
Polonia Nysa
Agroplon Głuszyna
2:0
Start Namysłów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
1:4
KS Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:0
KS Krasiejów
MKS Gogolin
2:2
LZS Gronowice
Skalnik Gracze
1:1
OKS Olesno
Polonia Nysa
4:1
Po-Ra-Wie Większyce
Unia Kolonowskie
3:0*
LZS SBB ENERGY Kup
Start Namysłów
2:3
Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy Opole
0:1
LZS Starowice Dolne
Piast Strzelce Opolskie
0:3
Agroplon Głuszyna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
0:0
Skalnik Gracze
Małapanew Ozimek
1:1
Piast Strzelce Opolskie
LZS Starowice Dolne
0:0
MKS Gogolin
OKS Olesno
0:0
Start Namysłów
Po-Ra-Wie Większyce
3:2
Sparta Paczków
LZS SBB ENERGY Kup
0:3*
Swornica Czarnowąsy Opole
KS Krasiejów
2:1
Polonia Nysa
KS Krapkowice
3:1
Unia Kolonowskie
Agroplon Głuszyna
5:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
0:2
LZS Starowice Dolne
Sparta Paczków
0:4
KS Krasiejów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:4
Małapanew Ozimek
MKS Gogolin
4:1
Swornica Czarnowąsy Opole
Polonia Nysa
1:2
Agroplon Głuszyna
Unia Kolonowskie
0:1
Po-Ra-Wie Większyce
Start Namysłów
0:0
LZS Gronowice
KS Krapkowice
3:0*
LZS SBB ENERGY Kup
Piast Strzelce Opolskie
3:1
OKS Olesno
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Krasiejów
3:1
Unia Kolonowskie
LZS Gronowice
2:4
Piast Strzelce Opolskie
Małapanew Ozimek
1:2
Polonia Nysa
LZS Starowice Dolne
3:0
Start Namysłów
OKS Olesno
1:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
5:2
KS Krapkowice
LZS SBB ENERGY Kup
0:3*
MKS Gogolin
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
Skalnik Gracze
Agroplon Głuszyna
4:1
Sparta Paczków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
0:2
MKS Gogolin
Sparta Paczków
0:1
Małapanew Ozimek
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
LZS Gronowice
Po-Ra-Wie Większyce
3:0*
LZS SBB ENERGY Kup
Polonia Nysa
1:0
OKS Olesno
Unia Kolonowskie
0:2
Agroplon Głuszyna
Start Namysłów
5:0
Swornica Czarnowąsy Opole
KS Krapkowice
4:0
KS Krasiejów
Piast Strzelce Opolskie
3:2
LZS Starowice Dolne
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
2:1
Polonia Nysa
LZS Starowice Dolne
1:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
0:0
Start Namysłów
OKS Olesno
3:1
Sparta Paczków
LZS SBB ENERGY Kup
0:3*
Skalnik Gracze
KS Krasiejów
2:1
Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy Opole
4:2
Piast Strzelce Opolskie
Agroplon Głuszyna
0:0
KS Krapkowice
Małapanew Ozimek
3:1
Unia Kolonowskie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Po-Ra-Wie Większyce
1:2
Agroplon Głuszyna
Sparta Paczków
2:0
LZS Gronowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Polonia Nysa
3:0
LZS Starowice Dolne
KS Krasiejów
3:0*
LZS SBB ENERGY Kup
Unia Kolonowskie
2:1
OKS Olesno
Start Namysłów
3:0
Skalnik Gracze
KS Krapkowice
1:4
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
1:1
MKS Gogolin
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
1:5
Unia Kolonowskie
Skalnik Gracze
2:3
Piast Strzelce Opolskie
Małapanew Ozimek
0:0
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Starowice Dolne
7:0
Sparta Paczków
MKS Gogolin
0:4
Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno
1:2
KS Krapkowice
LZS SBB ENERGY Kup
0:3*
Start Namysłów
Swornica Czarnowąsy Opole
0:2
Polonia Nysa
Agroplon Głuszyna
6:0
KS Krasiejów
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Kolonowskie
1:6
LZS Starowice Dolne
KS Krasiejów
- : -
Małapanew Ozimek
Sparta Paczków
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Skalnik Gracze
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
OKS Olesno
Polonia Nysa
- : -
MKS Gogolin
KS Krapkowice
- : -
LZS Gronowice
Agroplon Głuszyna
- : -
LZS SBB ENERGY Kup
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Start Namysłów
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Małapanew Ozimek
- : -
Agroplon Głuszyna
LZS Starowice Dolne
- : -
KS Krapkowice
MKS Gogolin
- : -
Sparta Paczków
OKS Olesno
- : -
KS Krasiejów
Skalnik Gracze
- : -
Polonia Nysa
LZS SBB ENERGY Kup
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Start Namysłów
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Unia Kolonowskie
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
- : -
LZS SBB ENERGY Kup
Sparta Paczków
- : -
Skalnik Gracze
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
LZS Starowice Dolne
Polonia Nysa
- : -
Start Namysłów
KS Krasiejów
- : -
LZS Gronowice
Unia Kolonowskie
- : -
MKS Gogolin
KS Krapkowice
- : -
Agroplon Głuszyna
Agroplon Głuszyna
- : -
OKS Olesno
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Gronowice
- : -
Agroplon Głuszyna
LZS Starowice Dolne
- : -
KS Krasiejów
MKS Gogolin
- : -
KS Krapkowice
OKS Olesno
- : -
Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze
- : -
Unia Kolonowskie
LZS SBB ENERGY Kup
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Start Namysłów
- : -
Sparta Paczków
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Polonia Nysa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?