Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Olesno
Pauza
Polonia Głubczyce
2:2
Po-Ra-Wie Większyce
SKF TOR Dobrzeń Wielki
0:3
Fortuna Głogówek
MKS Gogolin
3:5
Skalnik Gracze
Piast Strzelce Opolskie
2:2
Victoria Chróścice
Agroplon Głuszyna
2:0
LZS Skorogoszcz
LZS Piotrówka
2:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Nysa
2:0
Ruch Zdzieszowice
Unia Krapkowice
0:0
LZS Starowice
OKS II Odra Opole
1:2
Małapanew Ozimek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Skorogoszcz
Pauza
Małapanew Ozimek
0:2
Unia Krapkowice
Ruch Zdzieszowice
4:1
Agroplon Głuszyna
Victoria Chróścice
1:3
Polonia Głubczyce
Po-Ra-Wie Większyce
2:3
LZS Piotrówka
Skalnik Gracze
0:1
Piast Strzelce Opolskie
OKS Olesno
3:3
OKS II Odra Opole
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:2
Polonia Nysa
LZS Starowice
5:1
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Fortuna Głogówek
3:2
MKS Gogolin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS II Odra Opole
Pauza
MKS Gogolin
3:0
LZS Starowice
Piast Strzelce Opolskie
1:2
Fortuna Głogówek
Agroplon Głuszyna
3:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Piotrówka
0:0
Victoria Chróścice
Polonia Nysa
5:0
Po-Ra-Wie Większyce
Unia Krapkowice
4:0
OKS Olesno
Polonia Głubczyce
5:0
Skalnik Gracze
LZS Skorogoszcz
0:8
Ruch Zdzieszowice
SKF TOR Dobrzeń Wielki
1:1
Małapanew Ozimek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Zdzieszowice
Pauza
OKS II Odra Opole
1:0
Unia Krapkowice
Małapanew Ozimek
5:0
MKS Gogolin
Skalnik Gracze
1:2
LZS Piotrówka
LZS Starowice
2:1
Piast Strzelce Opolskie
OKS Olesno
2:3
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:2
LZS Skorogoszcz
Victoria Chróścice
0:1
Polonia Nysa
Fortuna Głogówek
0:0
Polonia Głubczyce
Po-Ra-Wie Większyce
0:0
Agroplon Głuszyna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Krapkowice
Pauza
Polonia Głubczyce
2:1
LZS Starowice
MKS Gogolin
1:0
OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie
1:1
Małapanew Ozimek
Agroplon Głuszyna
4:0
Victoria Chróścice
Ruch Zdzieszowice
2:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Piotrówka
2:2
Fortuna Głogówek
LZS Skorogoszcz
3:1
Po-Ra-Wie Większyce
Polonia Nysa
4:0
Skalnik Gracze
SKF TOR Dobrzeń Wielki
1:3
OKS II Odra Opole
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Pauza
Małapanew Ozimek
1:1
Polonia Głubczyce
Fortuna Głogówek
0:0
Polonia Nysa
Victoria Chróścice
4:2
LZS Skorogoszcz
Po-Ra-Wie Większyce
0:1
Ruch Zdzieszowice
Unia Krapkowice
3:0
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Skalnik Gracze
1:0
Agroplon Głuszyna
OKS Olesno
1:1
Piast Strzelce Opolskie
LZS Starowice
3:2
LZS Piotrówka
OKS II Odra Opole
0:0
MKS Gogolin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Pauza
MKS Gogolin
1:1
Unia Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie
1:3
OKS II Odra Opole
Agroplon Głuszyna
2:1
Fortuna Głogówek
Ruch Zdzieszowice
2:0
Victoria Chróścice
LZS Piotrówka
1:2
Małapanew Ozimek
LZS Skorogoszcz
1:2
Skalnik Gracze
Polonia Nysa
4:1
LZS Starowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:3
Po-Ra-Wie Większyce
Polonia Głubczyce
2:2
OKS Olesno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Po-Ra-Wie Większyce
Pauza
Małapanew Ozimek
0:3
Polonia Nysa
Skalnik Gracze
1:2
Ruch Zdzieszowice
LZS Starowice
2:1
Agroplon Głuszyna
OKS Olesno
2:1
LZS Piotrówka
Unia Krapkowice
2:1
Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice
2:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Fortuna Głogówek
2:0
LZS Skorogoszcz
SKF TOR Dobrzeń Wielki
3:3
MKS Gogolin
OKS II Odra Opole
0:1
Polonia Głubczyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gogolin
Pauza
LZS Skorogoszcz
1:5
LZS Starowice
Piast Strzelce Opolskie
2:2
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Ruch Zdzieszowice
5:0
Fortuna Głogówek
LZS Piotrówka
1:2
OKS II Odra Opole
Polonia Nysa
2:0
OKS Olesno
Po-Ra-Wie Większyce
1:1
Victoria Chróścice
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:0
Skalnik Gracze
Polonia Głubczyce
0:1
Unia Krapkowice
Agroplon Głuszyna
- : -
Małapanew Ozimek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Chróścice
Pauza
Małapanew Ozimek
3:3
LZS Skorogoszcz
Skalnik Gracze
0:4
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Starowice
1:2
Ruch Zdzieszowice
OKS Olesno
0:1
Agroplon Głuszyna
Unia Krapkowice
1:1
LZS Piotrówka
Fortuna Głogówek
4:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
1:2
Piast Strzelce Opolskie
SKF TOR Dobrzeń Wielki
2:4
Polonia Głubczyce
OKS II Odra Opole
1:0
Polonia Nysa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Strzelce Opolskie
Pauza
Agroplon Głuszyna
3:1
OKS II Odra Opole
Ruch Zdzieszowice
5:2
Małapanew Ozimek
LZS Piotrówka
2:0
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Polonia Głubczyce
4:1
MKS Gogolin
Victoria Chróścice
1:1
Skalnik Gracze
Polonia Nysa
1:1
Unia Krapkowice
Po-Ra-Wie Większyce
1:0
Fortuna Głogówek
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:1
LZS Starowice
LZS Skorogoszcz
1:3
OKS Olesno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
Pauza
LZS Starowice
0:0
Po-Ra-Wie Większyce
Małapanew Ozimek
2:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
SKF TOR Dobrzeń Wielki
3:4
Polonia Nysa
MKS Gogolin
2:3
LZS Piotrówka
Fortuna Głogówek
3:0
Victoria Chróścice
Piast Strzelce Opolskie
1:2
Polonia Głubczyce
OKS Olesno
1:1
Ruch Zdzieszowice
Unia Krapkowice
0:0
Agroplon Głuszyna
OKS II Odra Opole
4:0
LZS Skorogoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
Pauza
Skalnik Gracze
0:4
Fortuna Głogówek
Po-Ra-Wie Większyce
2:0
Małapanew Ozimek
Ruch Zdzieszowice
1:1
OKS II Odra Opole
LZS Piotrówka
2:2
Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice
2:4
LZS Starowice
Polonia Nysa
6:1
MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:3
OKS Olesno
Agroplon Głuszyna
5:1
SKF TOR Dobrzeń Wielki
LZS Skorogoszcz
2:2
Unia Krapkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Głogówek
Pauza
SKF TOR Dobrzeń Wielki
6:2
LZS Skorogoszcz
Polonia Głubczyce
3:0
LZS Piotrówka
Małapanew Ozimek
1:0
Victoria Chróścice
LZS Starowice
4:3
Skalnik Gracze
MKS Gogolin
2:1
Agroplon Głuszyna
Piast Strzelce Opolskie
0:3
Polonia Nysa
Unia Krapkowice
3:3
Ruch Zdzieszowice
OKS Olesno
0:0
Po-Ra-Wie Większyce
OKS II Odra Opole
4:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Piotrówka
Pauza
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:3
Unia Krapkowice
Agroplon Głuszyna
3:0
Piast Strzelce Opolskie
Ruch Zdzieszowice
9:2
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Fortuna Głogówek
1:1
LZS Starowice
Victoria Chróścice
2:1
OKS Olesno
Polonia Nysa
3:1
Polonia Głubczyce
Po-Ra-Wie Większyce
1:4
OKS II Odra Opole
Skalnik Gracze
0:5
Małapanew Ozimek
LZS Skorogoszcz
1:2
MKS Gogolin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
Pauza
Polonia Głubczyce
0:0
Agroplon Głuszyna
SKF TOR Dobrzeń Wielki
1:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
1:0
Ruch Zdzieszowice
Piast Strzelce Opolskie
1:1
LZS Skorogoszcz
LZS Piotrówka
1:1
Polonia Nysa
Unia Krapkowice
0:1
Po-Ra-Wie Większyce
OKS Olesno
0:2
Skalnik Gracze
Małapanew Ozimek
1:0
Fortuna Głogówek
OKS II Odra Opole
0:1
Victoria Chróścice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Nysa
Pauza
LZS Starowice
0:5
Małapanew Ozimek
Fortuna Głogówek
2:0
OKS Olesno
Agroplon Głuszyna
4:0
LZS Piotrówka
Ruch Zdzieszowice
2:0
Piast Strzelce Opolskie
MKS Gogolin
4:2
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Victoria Chróścice
1:1
Unia Krapkowice
Po-Ra-Wie Większyce
4:0
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Skalnik Gracze
1:4
OKS II Odra Opole
LZS Skorogoszcz
0:5
Polonia Głubczyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
Pauza
Polonia Głubczyce
- : -
Ruch Zdzieszowice
SKF TOR Dobrzeń Wielki
- : -
Victoria Chróścice
MKS Gogolin
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Piotrówka
- : -
LZS Skorogoszcz
Polonia Nysa
- : -
Agroplon Głuszyna
Unia Krapkowice
- : -
Skalnik Gracze
OKS Olesno
- : -
LZS Starowice
OKS II Odra Opole
- : -
Fortuna Głogówek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Agroplon Głuszyna
Pauza
Małapanew Ozimek
- : -
OKS Olesno
Ruch Zdzieszowice
- : -
LZS Piotrówka
Victoria Chróścice
- : -
MKS Gogolin
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Skalnik Gracze
- : -
SKF TOR Dobrzeń Wielki
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Polonia Głubczyce
LZS Starowice
- : -
OKS II Odra Opole
Fortuna Głogówek
- : -
Unia Krapkowice
LZS Skorogoszcz
- : -
Polonia Nysa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?