Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Po-Ra-Wie Większyce
1:6
Ruch Zdzieszowice
Małapanew Ozimek
0:0
Odra II Opole
LZS Walce
1:3
LZS Piotrówka
Unia Krapkowice
0:2
Skalnik Gracze
Victoria Chróścice
3:2
Polonia Głubczyce
Piast Strzelce Opolskie
0:0
OKS Olesno
Fortuna Głogówek
3:1
Start Jełowa
MKS Gogolin
0:0
LZS Starowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
2:2
Piast Strzelce Opolskie
LZS Starowice
3:3
Małapanew Ozimek
OKS Olesno
2:0
Unia Krapkowice
Start Jełowa
2:7
Victoria Chróścice
Po-Ra-Wie Większyce
1:1
LZS Walce
LZS Piotrówka
0:2
MKS Gogolin
Ruch Zdzieszowice
6:1
Skalnik Gracze
Odra II Opole
1:3
Fortuna Głogówek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
0:2
OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie
3:3
Start Jełowa
MKS Gogolin
2:0
Po-Ra-Wie Większyce
Małapanew Ozimek
3:1
LZS Piotrówka
LZS Walce
0:2
Ruch Zdzieszowice
Unia Krapkowice
4:2
Polonia Głubczyce
Victoria Chróścice
0:1
Odra II Opole
Fortuna Głogówek
1:2
LZS Starowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice
5:0
Victoria Chróścice
Polonia Głubczyce
4:0
Skalnik Gracze
Start Jełowa
2:2
Unia Krapkowice
LZS Walce
1:0
MKS Gogolin
Po-Ra-Wie Większyce
0:0
Małapanew Ozimek
LZS Piotrówka
5:2
Fortuna Głogówek
Ruch Zdzieszowice
4:0
OKS Olesno
Odra II Opole
0:3
Piast Strzelce Opolskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
3:0
Start Jełowa
Małapanew Ozimek
1:2
LZS Walce
OKS Olesno
6:1
Polonia Głubczyce
Unia Krapkowice
0:5
Odra II Opole
Victoria Chróścice
1:2
LZS Piotrówka
Piast Strzelce Opolskie
2:0
LZS Starowice
Fortuna Głogówek
2:1
Po-Ra-Wie Większyce
MKS Gogolin
3:4
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Jełowa
3:3
OKS Olesno
LZS Walce
0:0
Fortuna Głogówek
Po-Ra-Wie Większyce
1:1
Victoria Chróścice
LZS Piotrówka
3:0
Piast Strzelce Opolskie
Ruch Zdzieszowice
4:0
Polonia Głubczyce
Odra II Opole
1:3
Skalnik Gracze
MKS Gogolin
2:1
Małapanew Ozimek
LZS Starowice
5:1
Unia Krapkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Głogówek
2:0
MKS Gogolin
Polonia Głubczyce
0:6
Start Jełowa
Małapanew Ozimek
3:1
Ruch Zdzieszowice
OKS Olesno
0:1
Odra II Opole
Skalnik Gracze
0:1
LZS Starowice
Unia Krapkowice
1:0
LZS Piotrówka
Victoria Chróścice
0:1
LZS Walce
Piast Strzelce Opolskie
3:2
Po-Ra-Wie Większyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
- : -
Fortuna Głogówek
LZS Walce
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
Unia Krapkowice
LZS Piotrówka
- : -
Skalnik Gracze
Ruch Zdzieszowice
- : -
Start Jełowa
Odra II Opole
- : -
Polonia Głubczyce
MKS Gogolin
- : -
Victoria Chróścice
LZS Starowice
- : -
OKS Olesno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Polonia Głubczyce
- : -
LZS Starowice
OKS Olesno
- : -
LZS Piotrówka
Start Jełowa
- : -
Odra II Opole
Unia Krapkowice
- : -
LZS Walce
Victoria Chróścice
- : -
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
- : -
MKS Gogolin
Fortuna Głogówek
- : -
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
- : -
Piast Strzelce Opolskie
LZS Starowice
- : -
Start Jełowa
LZS Walce
- : -
Skalnik Gracze
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
OKS Olesno
LZS Piotrówka
- : -
Polonia Głubczyce
Ruch Zdzieszowice
- : -
Odra II Opole
Fortuna Głogówek
- : -
Victoria Chróścice
MKS Gogolin
- : -
Unia Krapkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
OKS Olesno
- : -
LZS Walce
Skalnik Gracze
- : -
MKS Gogolin
Start Jełowa
- : -
LZS Piotrówka
Unia Krapkowice
- : -
Małapanew Ozimek
Victoria Chróścice
- : -
Ruch Zdzieszowice
Odra II Opole
- : -
LZS Starowice
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Fortuna Głogówek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
- : -
Skalnik Gracze
LZS Walce
- : -
Polonia Głubczyce
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
Start Jełowa
Victoria Chróścice
- : -
Piast Strzelce Opolskie
LZS Piotrówka
- : -
Odra II Opole
Ruch Zdzieszowice
- : -
LZS Starowice
Fortuna Głogówek
- : -
Unia Krapkowice
MKS Gogolin
- : -
OKS Olesno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
- : -
MKS Gogolin
LZS Starowice
- : -
LZS Piotrówka
OKS Olesno
- : -
Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze
- : -
Fortuna Głogówek
Start Jełowa
- : -
LZS Walce
Unia Krapkowice
- : -
Victoria Chróścice
Odra II Opole
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Ruch Zdzieszowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
- : -
Polonia Głubczyce
LZS Walce
- : -
Odra II Opole
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
LZS Starowice
Victoria Chróścice
- : -
Skalnik Gracze
Ruch Zdzieszowice
- : -
LZS Piotrówka
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Unia Krapkowice
Fortuna Głogówek
- : -
OKS Olesno
MKS Gogolin
- : -
Start Jełowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
- : -
Fortuna Głogówek
LZS Starowice
- : -
LZS Walce
OKS Olesno
- : -
Victoria Chróścice
Skalnik Gracze
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Start Jełowa
- : -
Małapanew Ozimek
Unia Krapkowice
- : -
Ruch Zdzieszowice
LZS Piotrówka
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Odra II Opole
- : -
MKS Gogolin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?