Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
3:2
LZS SBB ENERGY Kup
OKS Olesno
12:0
Victoria Chróścice
Sokoły Bierdzany
2:5
LZS Żytniów
LZS Starościn
0:2
Hetman Byczyna
Start Namysłów
2:2
Start Dobrodzień
Piast Gorzów Śląski
3:3
KS Krasiejów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
0:3
OKS Olesno
KS Krasiejów
3:1
LZS Sławice
LZS Żytniów
- : -
Piast Gorzów Śląski
Hetman Byczyna
2:0
Start Namysłów
Victoria Chróścice
3:1
Sokoły Bierdzany
LZS SBB ENERGY Kup
7:1
Start Dobrodzień
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Olesno
6:1
LZS SBB ENERGY Kup
Start Dobrodzień
2:1
Hetman Byczyna
Sokoły Bierdzany
2:2
Stobrawa Ligota Dolna
LZS Starościn
1:2
KS Krasiejów
LZS Sławice
2:2
LZS Żytniów
Piast Gorzów Śląski
0:4
Victoria Chróścice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
6:1
Piast Gorzów Śląski
OKS Olesno
3:0
Sokoły Bierdzany
KS Krasiejów
3:1
Start Namysłów
LZS Żytniów
3:4
LZS Starościn
Victoria Chróścice
6:0
LZS Sławice
LZS SBB ENERGY Kup
1:0
Hetman Byczyna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
0:3
KS Krasiejów
Sokoły Bierdzany
1:3
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Starościn
8:2
Victoria Chróścice
LZS Sławice
0:2
Stobrawa Ligota Dolna
Piast Gorzów Śląski
1:11
OKS Olesno
Start Namysłów
6:1
LZS Żytniów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
3:0
LZS Starościn
OKS Olesno
9:0
LZS Sławice
Sokoły Bierdzany
7:4
Piast Gorzów Śląski
LZS Żytniów
0:3
Start Dobrodzień
Victoria Chróścice
2:5
Start Namysłów
KS Krasiejów
1:2
Hetman Byczyna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
3:2
Victoria Chróścice
Hetman Byczyna
5:3
LZS Żytniów
LZS Starościn
1:6
OKS Olesno
LZS Sławice
6:2
Sokoły Bierdzany
Start Namysłów
5:2
Stobrawa Ligota Dolna
Piast Gorzów Śląski
0:9
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
1:1
Start Dobrodzień
OKS Olesno
6:2
Start Namysłów
Sokoły Bierdzany
1:3
LZS Starościn
Victoria Chróścice
1:1
Hetman Byczyna
Piast Gorzów Śląski
0:2
LZS Sławice
LZS SBB ENERGY Kup
4:4
KS Krasiejów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
1:3
OKS Olesno
KS Krasiejów
4:2
LZS Żytniów
Hetman Byczyna
1:2
Stobrawa Ligota Dolna
LZS Starościn
7:1
Piast Gorzów Śląski
LZS Sławice
1:4
LZS SBB ENERGY Kup
Start Namysłów
4:3
Sokoły Bierdzany
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Olesno
2:1
Hetman Byczyna
Sokoły Bierdzany
0:1
Start Dobrodzień
Victoria Chróścice
0:5
KS Krasiejów
LZS Sławice
9:4
LZS Starościn
Piast Gorzów Śląski
5:10
Start Namysłów
LZS SBB ENERGY Kup
4:3
LZS Żytniów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
8:0
Piast Gorzów Śląski
KS Krasiejów
3:2
Stobrawa Ligota Dolna
LZS Żytniów
3:2
Victoria Chróścice
Hetman Byczyna
4:1
Sokoły Bierdzany
LZS Starościn
0:7
LZS SBB ENERGY Kup
Start Namysłów
5:0
LZS Sławice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
0:6
LZS Żytniów
OKS Olesno
3:0
KS Krasiejów
LZS Starościn
3:0
Start Namysłów
LZS Sławice
4:2
Start Dobrodzień
LZS SBB ENERGY Kup
3:4
Victoria Chróścice
Piast Gorzów Śląski
1:10
Hetman Byczyna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
2:3
LZS Starościn
Sokoły Bierdzany
5:2
KS Krasiejów
LZS Żytniów
1:5
OKS Olesno
Victoria Chróścice
1:1
Stobrawa Ligota Dolna
Start Namysłów
7:3
LZS SBB ENERGY Kup
Hetman Byczyna
1:0
LZS Sławice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
2:0
Start Namysłów
KS Krasiejów
3:0
Piast Gorzów Śląski
LZS Żytniów
5:2
Sokoły Bierdzany
Hetman Byczyna
0:2
LZS Starościn
Victoria Chróścice
0:1
OKS Olesno
LZS SBB ENERGY Kup
2:2
Stobrawa Ligota Dolna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
7:1
LZS SBB ENERGY Kup
OKS Olesno
4:1
Stobrawa Ligota Dolna
Sokoły Bierdzany
3:2
Victoria Chróścice
LZS Sławice
3:1
KS Krasiejów
Piast Gorzów Śląski
0:3
LZS Żytniów
Start Namysłów
2:1
Hetman Byczyna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
4:2
Sokoły Bierdzany
KS Krasiejów
4:1
LZS Starościn
LZS Żytniów
3:2
LZS Sławice
Hetman Byczyna
1:2
Start Dobrodzień
Victoria Chróścice
3:0
Piast Gorzów Śląski
LZS SBB ENERGY Kup
1:6
OKS Olesno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokoły Bierdzany
1:4
OKS Olesno
Hetman Byczyna
3:1
LZS SBB ENERGY Kup
LZS Starościn
4:0
LZS Żytniów
LZS Sławice
0:5
Victoria Chróścice
Piast Gorzów Śląski
0:3
Stobrawa Ligota Dolna
Start Namysłów
2:2
KS Krasiejów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
7:2
LZS Sławice
OKS Olesno
3:0
Piast Gorzów Śląski
KS Krasiejów
4:3
Start Dobrodzień
LZS Żytniów
1:8
Start Namysłów
Victoria Chróścice
0:2
LZS Starościn
LZS SBB ENERGY Kup
0:4
Sokoły Bierdzany
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
9:3
LZS Żytniów
Hetman Byczyna
1:2
KS Krasiejów
LZS Starościn
3:2
Stobrawa Ligota Dolna
LZS Sławice
1:4
OKS Olesno
Piast Gorzów Śląski
0:3
Sokoły Bierdzany
Start Namysłów
4:3
Victoria Chróścice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
- : -
Start Namysłów
OKS Olesno
- : -
LZS Starościn
Sokoły Bierdzany
- : -
LZS Sławice
Victoria Chróścice
- : -
Start Dobrodzień
LZS SBB ENERGY Kup
3:0
Piast Gorzów Śląski
LZS Żytniów
- : -
Hetman Byczyna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
3:0
Stobrawa Ligota Dolna
KS Krasiejów
4:3
LZS SBB ENERGY Kup
Hetman Byczyna
0:1
Victoria Chróścice
LZS Starościn
5:1
Sokoły Bierdzany
LZS Sławice
3:0
Piast Gorzów Śląski
Start Namysłów
2:2
OKS Olesno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
0:3
Hetman Byczyna
OKS Olesno
5:7
Start Dobrodzień
Sokoły Bierdzany
2:3
Start Namysłów
LZS Żytniów
2:5
KS Krasiejów
Piast Gorzów Śląski
3:0
LZS Starościn
LZS SBB ENERGY Kup
0:3
LZS Sławice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Namysłów
3:0
Piast Gorzów Śląski
LZS Starościn
12:1
LZS Sławice
Start Dobrodzień
3:2
Sokoły Bierdzany
Hetman Byczyna
2:1
OKS Olesno
KS Krasiejów
3:0
Victoria Chróścice
LZS Żytniów
5:10
LZS SBB ENERGY Kup
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
1:3
KS Krasiejów
Sokoły Bierdzany
3:1
Hetman Byczyna
Victoria Chróścice
3:1
LZS Żytniów
LZS Sławice
2:8
Start Namysłów
Piast Gorzów Śląski
0:3
Start Dobrodzień
LZS SBB ENERGY Kup
1:2
LZS Starościn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Dobrodzień
- : -
LZS Sławice
KS Krasiejów
- : -
OKS Olesno
LZS Żytniów
- : -
Stobrawa Ligota Dolna
Hetman Byczyna
- : -
Piast Gorzów Śląski
LZS SBB ENERGY Kup
- : -
Victoria Chróścice
Start Namysłów
- : -
LZS Starościn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Stobrawa Ligota Dolna
- : -
Victoria Chróścice
OKS Olesno
- : -
LZS Żytniów
KS Krasiejów
- : -
Sokoły Bierdzany
LZS Starościn
- : -
Start Dobrodzień
LZS Sławice
1:6
Hetman Byczyna
LZS SBB ENERGY Kup
- : -
Start Namysłów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?