bramki: 0:1 Michał Bienias/'46/, 0:2 Paweł Kubiak /'82/

żółte kartki:: Skowronek,Baros          sędziował: Dymitr Zubal/Ścinawa/

OKS: Sładek - D.Flak/'55 Kiecko/,Krzymiński,Ficek,Jeziorowski/'52 Pawlik/ - Piontek/'77 Skonieczny/,  Skowronek,Huć /'87 Strózyk/,Baros/'55 Matysiok/,K.Lasik - Hober

Małapanew: Walotek - Trębacz/'77 Gos/,Gruszka,Suchecki/'87 Słowik/,Bienias/'69 Kiriakiv/,Kuchta/'77 Riemann/, Kamiński,Górniaszek,Kubiak,Kwiatkowski,Sowiński/'85 Grześkiewicz/

Mecze z Ozimkiem przeważnie miały swoją dramaturgię a końcowy wynik był do końca  trudny do przewidzenia. Tym razem nie mieliśmy za wiele do powiedzenia bo goście zdecydowanie dominowali w tym meczu. Widać było brak Marcina Jantosa/ kartki/,który jest motorem większości akcji ofensywnych naszej drużyny.

Pierwsza połowa to w miarę wyrównana gra, po jednej okazji bramkowej  dla każdej z drużyn:

28 min. - strzał Michała Bieniasa z linii pola karnego w świetnym stylu broni Dawid Sładek,

38 min. - kontra OKS-u zakończona wrzutką w pole karne Adama Piontka ale Klaudiusz Lasik z kilku metrów strzelił głową obok bramki

Początek drugiej połowy przyniósł prowadzenie gościom. W 47 min. Michał Bienias z 14 m. pewnym strzałem przy lewym słupku pokonał  Sładka 1:0 . Nasz zespól miał szansę na wyrównanie w 57 min. gdy po składnej akcji Kiecko -Huć - Hober ten ostatni strzelił z woleja ale nie trafił czysto w piłkę i Walotek nie miał problemu z obroną tego strzału.Jak się okazało była to ostatnia szansa bramkowa naszej drużyny bo od tej pory na boisku "rządzili" goście. Strzały Bieniasa/'63/, Kuchty/'66/ i Sucheckiego/'67/ nie znalazły drogi do siatki ale w 82 min. było już jasne kto zgarnie 3 punkty w tym meczu. Nie pilnowany w polu karnym  bardzo aktywny w tym meczu Paweł Kubiak strzela z 14m. na 2:0. Ten sam zawodnik mógł podwyższyć rezultat w 90 min. ale jego strzał minimalnie minął prawy słupek naszej bramki.

Przed nami kolejne mecze z drużynami z górnej części tabeli/Starowice,Głogówek/. Prezentując taką dyspozycję jak w dzisiejszym meczu trudno będzie liczyć na tak potrzebne nam punkty...