Sukcesy na zawodach

To był nasz bardzo udany tydzień. Udane mistrzostwa wojewódzkie szkolne Tomka Mencla (wcześniej opisywane), a w dniu 19.03.2022r udział w najważniejszych zawodach województwa młodych tenisistów. W sobotnich Indywidualnych Mistrzostwach Województwa OZTS w kategoriach: młodzików, kadetów, juniorów , uczestniczyli nasi młodzi zawodnicy , którzy zdobyli w sumie pięć medali . To najlepsze osiągnięcie naszych młodych tenisistów w historii klubu. A, teraz wyniki: w kategorii młodzik: Tomek Mencel obronił trzecią pozycję w województwie i dorzucił brąz w grze deblowej, w kategorii kadet: Mateusz Poloczek w grach indywidualnych zajął trzecie miejsce , w grze deblowej drugie miejsce i dodatkowo zdobył medal za trzecie miejsce w grze mieszanej. Nasi młodzi zawodnicy już od jakiegoś czasu zadomowili się w kadrze wojewódzkiej i tym sposobem udowodnili , że to nie przypadek. Nasi seniorzy wygrywając piątkowy mecz z wymagającym Bodzanowem 8-6, potwierdzili , że trzecia liga nam się należy. Do końca sezonu, pozostało kilka spotkań, seniorzy ostatni mecz, a juniorów zaległa pierwsza liga wojewódzka. Na pewno jeszcze do czerwca zagramy turnieje i będziemy trenować. W lipcu odpoczynek, a w sierpniu już treningi do nowego sezonu. Można wstępnie podsumować , że ten sezon zakończymy z pozytywnym wynikiem. Trener ZK