Efektowny triumf juniorów młodszych
OKS Olesno - Swornica Czarnowąsy 7:1(2:1)
OKS: Jeziorowski B.-Świtalski P.(63'Małolepszy R.),Molski G.,Siemski T.,Famuła J.(55' Polak W.)-Kubik T.,Huć A.,Trzęsiok N.,Wnuk N.,Kuzaj M.(41'Parkitny A.)-Zug D.
''Efektowne zwycięstwo odnieśli nasi juniorzy młodsi.Tylko początek meczu był w miarę wyrównany i wydawało się,że może to być ciężki mecz.Na szczęście w 16 min. A.Huć przejął piłkę na 30 m.od bramki gości i ruszył w kierunku bramki.Obrońca rywali próbując wybić mu piłkę zrobił to tak niefortunnie,że zdobył bramkę samobójczą.10 min. później A.Huć zagrał prostopadłą piłkę do D.Zuga, a ten uciekł obrońcom i precyzyjnym strzałem obok bramkarza podwyższył na 2:0. W 36 min. Swornica zdobyła kontaktową bramkę z rzutu wolnego.T o było jednak wszystko na co było stać gości, bowiem mecz w drugiej połowie toczył się już pod nasze dyktando. W 54 min. D,Zug minął po lewej stronie kilku rywali i wycofał piłkę na 16 m. do A.Hucia, a ten trafił idealnie w okienko na 3:1. W 68 min. A.Huć dogrywał z prawej strony do T.Kubika, który z lewej nogi podwyższył na 4:1. Dwie minuty później wrzutkę D.Zuga wykończył w polu karnym W.Polak i prowadziliśmy 5:1. W 75 min. N.Wnuk z A.Huciem dwójkową akcją ,,rozklepali'' obronę gości i A.Huć zdobył bramkę na 6:1. Dwie minuty przed końcem meczu swoją drugą bramkę zdobył W.Polak wykorzystując podanie G.Molskiego i ustalając wynik na 7:1. Trzeba jeszcze dodać, że tuż przed końcowym gwizdkiem po rzucie rożnym i główce G.Molskiego piłka odbiła się od dwóch słupków i wylądowała w rękach bramkarza gości.