Grała jedna drużyna...

Małapanew Ozimek -  OKS Olesno   11:1 /4:1/

bramki: 1:0 Patrick Riemann/'5/, 2:0 Fabiano/'11/, 2:1 Andrzej Krzymiński/'16/, 3:1 Kacper Kamiński/'30/, 4:1 Fabiano/'35/, 5:1 Michał Wróbel /'56/, 6:1 Michał Wróbel /'58/, 7:1 Kacper Kamiński/'60/, 8:1 Vitallij Kiriakov / '67/, 9:1 Jakub Pawlik/'81-samobójcza/ , 10;1 Paweł Kubiak/'86/, 11:1 Paweł Kubiak/'89/

żółte kartki: Pudlik,Krajewski- Pawlik

sędziował: Szymon Wiercioch (Gierałtowice)

Małapanew: Łuczaj - Kwiatkowski/'67 Cieśla/,Grześkiewicz,Pudlik/'63 Sowiński/,Kuchta,Kamiński,Fabiano/'67 Kiriakov/ Wróbel, Gos,Riemann,Krajewski/'81 Kubiak/

OKS: Jeziorowski/'67 Lech/ - Pawlik,Molski/'67 Siemski/,Koziol, Flak/' '39 Kuzaj/ - Kiecko,Matysiok,Gąsiorowski,  Krzymiński/'67 Stróżyk/, Zorychta/'67 Jantos/   - Huć

Mecze z czołówką IV ligi wyraźnie nam " nie służą". Po 0:7 ze Starowicami i 0:5 z Zdzieszowicami tym razem przegraliśmy dwucyfrowo bo aż 1:11 w Ozimku. Trudno było oczekiwać,że z Małapanwią coś ugramy ale po kilku ostatnich dobrych występach naszej drużyny tak wysoka porażka jest na pewno dużą,niemiłą dla nas niespodzianką. Trzeba jednak szybko podnieść się po tym meczu bo przed nami dwa ostatnie,decydujące o utrzymaniu mecze. Głowy do góry! - walczymy dalej i wszystko jest jeszcze w naszych rękach/nogach.../

A tak padały bramki :

5 min. - po rzucie wolnym Patrick Riemann strzela głową  na 1:0,

11 min. - Gabriel Molski przegrał przebitkę z Fabiano w środku boiska. Szybki skrzydłowy Ozimka pognał w pole karne - najpierw w sytuacji sam na sam Bartosz Jeziorowski odbił piłkę ale przy dobitce był już bezradny 2:0,

16 min. - łapiemy kontakt: po rzucie rożnym Damiana Matysioka głową na 2:1 strzela Andrzej Krzymiński,

30 min. - z 20 m. lewą nogą w okienko przymierzył Kacper Kamiński   3:1,

35 min. - koronkowa akcja gospodarzy: Fabiano na prawe skrzydło do Sebastiana Kuchty,który zagrywa wzdłuż pola bramkowego a akcję zamyka na dalszym słupku  Fabiano  4:1,

W pierwszej połowie za wyjątkiem strzelonego gola przez Krzymińskiego ani razu nie zagroziliśmy bramce Małapanwi.

56 min. -  Fabiano z linii końcowej dograł do Michała Wróbla a ten na raty pokonał Jeziorowskiego  5:1,

58 min. -  Wróbel strzela z linii pola karnego silnie i precyzyjnie przy prawym słupku  6:1,

60 min. - po błędzie naszych obrońców piłkę przejął Fabiano,który dograł precyzyjnie do Kacpra Kamińskiego a ten dopełnił  formalności 7:1,

67 min. - Vitalij Kiriakov wykorzystuje kolejne nieporozumienie naszych obrońców i z bliska trafia na 8:1,

81 min. - samobójcze trafienie Jakuba Pawlika,który niefortunnie kieruje piłkę do własnej bramki próbując odebrać piłkę szarżującemu Sebastianowi Kuchcie 9:1,

86 min. - Riemann przymierza z 16 m. i choć strzał nie był silny to Krzysztof Lech /zmienił w bramce Jeziorowskiego w 67 min./  wypuszcza piłkę z rąk i Paweł Kubiak strzela nam dziesiątą bramkę 10:1,

89 min. - Kubiak po solowej akcji strzela z linii pola karnego na 11:1

W drugiej połowie zagroziliśmy gospodarzom trzykrotnie ale strzały Marcina Jantosa/'75/  i Mateusza Kiecki         /' 85/ były niecelne a po strzale Mateusza Kuzaja /66 min./ piłka zatrzymała się na poprzeczce.

Za tydzień gramy w Oleśnie z Fortuną Głogówek. Miejmy nadzieję,że  zobaczymy OKS taki jak w ostatnich meczach z Piotrówką, Walcami czy Gogolinem a wtedy na pewno będzie dobrze !