.
Skład: Jeziorowski B.-Skonieczny J.,Siemski T.,Molski T.,Famuła J.-Świtalski P.(Parkitny Sz. 60'),Huć A.,Skonieczny M.,Wolny Sz.,Barowski D.(Sabok G. 60')-Zug D.
Rezerwa : Sitek D.,Famuła K.
.
Pierwszy mecz w Opolskiej Lidze Juniorów Młodszych pokazał,że nie będzie tak łatwo wygrywać,jak w zeszłym sezonie.Przez cały mecz toczyła się twarda walka w środku pola,choć trzeba przyznać,ze gospodarze nie mieli zbyt wielu okazji do zdobycia bramki.Za to nasz zespół już w 5 min. objął prowadzenie.Tomek Siemski długim podaniem obsłużył Maćka Skoniecznego,który na połowie boiska urwał się obrońcom i po rajdzie nie dał szans bramkarzowi Otmuchowa.Do końca pierwszej połowy stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, zabrakło jednak wykończenia akcji.Niestety w 34 min. gospodarze po rzucie rożnym i dosyć przypadkowym strzale wyrównali stan meczu.W drugiej połowie znowu to my mieliśmy przewagę i nawet zdobyliśmy dwie bramki.Niestety sędzia boczny jako jedyny na stadionie dopatrzył się spalonego i dwa razy podniósł chorągiewkę do góry,zabierając nam dwa gole,co po meczu przyznał nawet trener rywali.Pod koniec spotkania nasi juniorzy opadli z sił,co było skutkiem wysokiej temperatury,ale także brakiem kondycji.To z kolei efekt opuszczania przez niektórych zawodników treningów,czego nie da się ukryć podczas meczu.Podsumowując: zremisowaliśmy mecz,który mimo sędziowskich błędów był do wygrania.
Okazja do rehabilitacji już w najbliższą sobotę.O godz.11 gramy z Hattrickiem Głuchołazy,liderem,który pierwsze spotkanie wygrał z Odrą Kędzierzyn-Kożle aż 7:1.