Juniorzy wygrywają z Białą

ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW NA INAUGURACJĘ !

OKS Olesno : Polonia Biała 2:1(1:0)

OKS Olesno : Gruca A.(74' Janicki M.)-Kubas D., Kalinowski B.,Rogowski M.,Famuła M.-Górok A.(74' Jeziorek K.),Stróżyk M., Wójcik F.,Siemski G. (ż.k.), Dębski P.-Psyk A.

Pierwszy mecz w 1 lidze juniorów młodszych przebiegał zdecydowanie pod nasze dyktando.Wystarczy powiedzieć że goście w pierwszej połowie oddali jeden celny strzał .W 17 min. prowadziliśmy 1:0 po świetnie wykonanym rzucie wolnym. Grzesiu Siemski celnie uderzył z 25 m. i bramkarz gości był bez szans.Do przerwy mogliśmy zdobyć kolejne bramki, niestety szwankowała skuteczność.Druga połowa to znowu nasza ciągła przewaga i kolejne niewykorzystane sytuacje.W 64 min.rywale wyrównali po mocnym uderzniu z dystansu.Na szczęście nie załamało to naszych juniorów, którzy konsekwentnie próbowali zdobyć zwycięska bramkę.W końcu szczęście się do nas uśmiechnęło.W 90 min. po rzucie wolnym pośrednim z pola karnego ponownie G.Siemski uderzył nie do obrony i zdobyliśmy 3 punkty.Za tydzień gramy wyjazdowy mecz w Strzelcach Opolskich.Trzeba mieć nadzieję że tym razem będziemy bardziej skuteczni i zdobędziemy kolejne punkty.