0:1 Jeziorowski 77'

1:1 Sikorski 79'

2:1 Płomiński 83'

3:1 Bonar 85'

Witamy wszystkich kibiców i zapraszamy na relacje LIVE. Nasz zespół mierzy się dzisiaj z najlepszą drużyną IV ligi, Stalą Brzeg. Prosimy odświeżać stronę co 30 sekund.

Ławka rezerwowych: Halski, Skowronek, Dębski, Flak, Brzenska, Jasina

Trener Grzegorz Krawczyk

1' Mecz rozpoczęli gospodarze.

4' Gospodarze prowadzą grę, a OKS czyha na kontrataki. Na razie dwa razy na spalonym złapany napastnik Stali.

9' Na razie bez klarownych sytuacji z obu stron.

13' OKS miał szansę na kontratak, ale Kowalczyk za mocno zagrał do Jainty i piłka wyszła na aut.

18' Pierwszy strzał w meczu. Z 20 metrów uderzał Bienias, ale bramkarz poradził sobie z tym strzałem.

19' Boczarski z dystansu obok bramki.

21' Jainta sfaulowany i mamy rzut wolny.

21' Dośrodkowanie Bieniasa wybite przez obrońców.

25' Gospodarze stracili piłkę, ale dośrodkowanie Kowalczyka do Jeziorowskiego zostało przyblokowane i bramkarz złapał piłkę. To już kolejna strata piłki przez Stal, z której nie umiemy skorzystać.

27' Świetny przechwyt Skoczylasa, ale Kowalczyk uderza z 16 metrów za lekko. Dalej 0:0.

30' Ładna akcja Stali zakończona niecelnym strzałem.

30' Na boisku nie dzieje się za dużo. Stal prowadzi grę, my cofnięci czekamy na kontratak.

31' Dobra interwencja Świerca, który zablokował dośrodkowanie.

32' Kolejny przechwyt Skoczylasa, który rozgrywa dzisiaj dobre zawody.

36' Kowalczyk znów z dystansu - obok bramki.

40' Przerwa na uzupełnienie płynu.

41' Boczarski przedarł się prawą stroną, ale Pawelec zatrzymał go w polu karnym.

45' Sędzia dolicza jedną minutę.

45'+1 Koniec I połowy.

Wracamy z relacją za niecały kwadrans.

46' Zaczynamy drugą połowę!

48' Drugi faul Popczyka w przeciągu minuty. Mocno kontrowersyjny..

50' Kiełbasa uderza obok bramki.

53' Trzeci rzut rożny z rzędu dla gospodarzy. Na szczęście nic groźnego.

54' Pierwsza zmiana w meczu. Gajda za Mendaka.

56' Dębski za Jainta. U gospodarzy na boisku melduje się Kulczycki

57' Stal przejęła inicjatywę i coraz mocniej atakuje.

60' Strata Dębskiego, ale kontratak Stali zatrzymuje Meryk.

61' Dalej 0:0.

61' Jaworski za Gordzielika.

62' Przechwyt "Pewala" i Kowalczyk po indywidualnej akcji strzela prosto w ręce bramkarza.

64' Strzał Bieniasa paruje bramkarz, ale biegnący dobić piłkę Kowalczyk na spalonym.

65' Ależ się kotłowało w naszym polu karnym. Kościelny zatrzymuje Boczarskiego i w zamieszaniu podbramkowym wybijamy piłkę.

66' Dębski ograny przy linii bocznej, a Kulczycki w sobie znany sposób nie trafia głową z pięciu metrów.

68' Poważny za Mencla.

69' Groźne dośrodkowanie w nasze pole karne - Meryk wybija piłkę.

71' Coraz groźniej pod naszym polem karnym..

72' Świetna interwencja Kościelnego po strzale Boczarskiego.

73' Żółta kartka dla Gajdy za faul na Dębskim.

75' Skowronek za Bieniasa.

77' Strzał Gajdy, który spokojnie łapie Kościelny.

77' GOOOOLLLL!!!!!! Dobry przerzut piłki Riemanna do Kowalczyka, który wystawia piłkę Jeziorowskiemu, a ten strzałem między nogami bramkarza daje nam prowadzenie!!

79' Długo nie cieszyliśmy się z prowadzenia. Strzał z dystansu broni Kościelny, ale wobec dobitki Sikorskiego jest bezradny.. 1:1. Walczyć OKS!!

83' Nieodpowiedzialne zachowanie Pawelca, który stracił piłkę i z kontratakiem wyszli gospodarze. Na szczęście strzał Kulczyckiego po rykoszecie trafia w słupek. Rzut rożny dla Stali.

83' Co za gol Stali. Płomiński z 25 metrów uderza w samo okienko bramki. Bramka stadiony świata. Nic dodać nic ująć.

84' Płomiński przejął piłkę wybitą przez obrońców po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i fantastycznie strzelił.

83' Brzenska za Jeziorowskiego.

85' Tracimy kolejną bramkę. Bonar płaskim uderzeniem nie daje szans Kościelnemu.

90' Sędzia dolicza 3 minuty.

90'+1 Jaworski głową nad bramką.

Koniec meczu. Przegrywamy ze Stalą Brzeg 1:3. Już następny mecz gramy w środę z KS-em Krasiejów i gorąco na na niego zapraszamy!