1:0 Lenartowicz 12'

1:1 Hober 26'

2:1 Lenartowicz 58'

3:1 Bawoł 71'

Witamy wszystkich sympatyków Oleskiego Klubu Sportowego! Już za 15 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy OKS-em Olesno a Polonią Głubczyce!

OKS wystąpi w następującym ustawieniu

Ławka rezerwowych: Halski, Świerc, Kubacki, Dębski, Jainta, Flak, Popczyk

Trener Grzegorz Krawczyk

1' Rozpoczynamy spotkanie

1' Pierwsza groźna akcja Polonii. Bawoł uderzył głową minimalnie nad bramką.

3' Bienias dośrodkował z rzutu wolnego, po którym mamy rzut rożny.

5' Kolejny rzut rożny dla nas. Dośrodkowanie Bieniasa wybijają obrońcy.

7' Początek meczu wyrównany. Czekamy na pierwszą bramkę OKS-u!

10' Uderzenie z dystansu Czarneckiego nad bramką.

12' Zarysowuje się przewaga Polonii. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

12' Gol dla Polonii Głubczyce. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na pierwszy słupek głową przedłużył napastnik Głubczyc, a z 10 metrów uderzeniem z woleja Jacek Lenartowicz otworzył wynik spotkania. Piękna bramka. Niestety.

15' Rzut wolny dla gospodarzy.

16' Obaka zablokował uderzenie i oddalamy zagrożenie.

19' Indywidualna akcja Hobera, po której mamy rzut rożny.

21' Niedokładne podanie Pawelca, które przejął pomocnik gospodarzy, ale uderzył nad bramką.

22' Aktywny jest Obaka, który próbuję szarpać po skrzydle.

24' Dośrodkowanie Meryka niecelne. Rozpoczęcie od bramki.

26' GOOOLLLL!!!!! Klepka Bieniasa z Hoberem, po której nasz kapitan wyszedł na czystą pozycję i pokonał goalkeepera gospodarzy! 1:1!

31' Nie najlepiej weszliśmy w spotkanie, ale coraz lepiej to wygląda.

33' Żółta kartka dla Pawelca.

35' Kowalczyk uderza niecelnie z 20 metrów.

37' Kontrowersyjna żółta kartka dla Obaki. Sędzia wyrzuca na trybuny trenera Krawczyka za zbyt ostetntacyjne protesty? Ciężko to racjonalnie wytłumaczyć. Naprawdę.

39' Czarnecki uderza z rzutu wolnego obok bramki.

41' Hober zatrzymany w indywidualnej akcji. Mamy rzut rożny, z którego nic nie groźnego nie stworzyliśmy.

42' Pawelec głową nad bramką po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Bieniasa.

45' Koniec I połowy. 15 minut przerwy i wracamy!

46' Rozpoczynamy drugą połowę.

49' Żadna z drużyn na razie nie stworzyła groźnej sytuacji.

51' Hober uderzony łokciem w walce o piłkę. Jakaś kartka dla rywala? Skądże.

54' Niepewna interwencja bramkarza po dośrodkowaniu Obaki i mamy rzut rożny.

56' Przejęliśmy inicjatywę w meczu.

54' Poprzeczka! Po dośrodkowaniu Bieniasa było blisko bramki samobójczej.

56' Kowalczyk oddał strzał z 16 metrów. Obok bramki.

58' Tracimy bramkę. Okres naszej przewagi, po której Polonia wychodzi z atakiem. Płaskie dośrodkowanie wykorzystuje ponownie Lenartowicz.

63' Jainta za Obake.

64' Ależ było blisko! Strzał Meryka z 25 metrów na rzut rożny paruje bramkarz.

65' Pawelec głową prosto w ręce bramkarza.

66' Żółta kartka dla Krzyminskiego, który przerwał groźny kontratak.

69' Ręka Czarneckiego. Rzut wolny dla OKS-u z 20 metrów.

69' Niewiele do szczęścia brakło "Bieniowi". Dalej przegrywamy..

71' Bawoł.. Kontratak gospodarzy, który precyzyjnym uderzeniem zakończył Bawoł. Przegrywamy 1:3 z Polonią. Walczyć OKS!

73' Świetna akcja Kowalczyka z Bieniasem. Niestety ten drugi będąc przed bramkarzem uderzył nad bramką..

77' Polonia cofnięta, czeka na kontrataki. Szukamy kontaktowej bramki.

80' Bienias z rzutu wolnego prosto w ręce bramkarza.

83' Bawoł sam na sam z Kościelnym, ale w ostatnim momencie pogubił się i oddaliliśmy zagrożenie.

86' Otworzyliśmy się i Polonia znów groźnie zaatakowała, ale nieczysto w piłkę trafił Lenartowicz i wybiliśmy futbolówkę.

88' Dębski i Świerc za Riemanna i Kowalczyka.

89' Dla Świerca będą to pierwsze minuty w rundzie wiosennej.

90' Bienias niecelnie z dystansu.

90'+1 Hober dośrodkował z rzutu wolnego, ale nie oddaliśmy nawet strzału.

Koniec meczu. Przegrywamy z Polonią Głubczyce 1:3. Skończyła się nasza seria 7 meczów bez porażki. Już teraz zapraszamy wszystkich na najbliższe spotkanie, które odbędzie się w 8 maja(niedziela) w Oleśnie ze Śląskiem Łubniany.